آیفون تصویری تابا 3.5 اینچ با حافظه TVD-1035

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی تابا دارای صفحه نمایش 3.5 اینچ و با تکنولوژی LCD است که مدل TVD-1035 نام گرفته است. این مانیتور دارای حافظه داخلی برای ذخیره 200 عکس، قابلیت اضافه کردن حافظه خارجی Micro SD برای ذخیره 1024 عکس و ضبط 256 فیلم 15 ثانیه ای با صدای مراجعه کننده، قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک دوربین دیگر، تولید شده در دو رنگ سفید و مشکی، تصویر با نور و کنتراست بالا و قابلیت تنظیم صدای زنگ می باشد.

573,000 تومان

3.5 اینچ
دو دقیقه
LCD-TFT
تابا
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
تابا Taba
TVD-1035M
ایران
170×252×58 میلی متر
680 گرم
3 ساله
10- تا 55+ درجه سانتی گراد
قابلیت اضافه کردن کارت حافظه 8 گیگا بایتی و ضبط عکس 1024 عکس و 256 عدد فیلم 15 ثانیه ای

طراحی ظاهری محصول:

آیفون تصویری 1035 تابا دارای مانیتور 3.5 اینچی رنگی می باشد. این مانیتور دارای ارتفاع 170، عرض 252 و ضخامت 58 میلیمتر است.مانتیور تصویری 1035 تابا منحصرا در رنگ سفید تولید شده است.در قسمت سمت راست مانیتور 5 دکمه ی غیرلمسی دیده می شود و به راحتی می توان به تنظیمات، عکس و فیلم های ذخیره شده و کلید دربازکن در آیفون تصویری 1035 تابا دسترسی داشت. صفحه نمایش 3.5 اینچی این آیفون تصویری در سمت راست دستگاه و در قسمت میانی قرار گرفته است که زیر آن آرم شرکت تابا به رنگ آبی به چشم می خورد که روشن شدن آن نشان دهنده روشن بودن دستگاه است.اگر به دو کناره دستگاه توجه نمایید می بینید که در کناره سمت راست شیار مخصوصی برای قرارگیری کارت حافظه خارجی میکرو SD تعبیه شده است که می توان با قرار دادن رم در این قسمت ظرفیت دستگاه را افزایش داد.

گوشی یا دهنی مانیتور تصویری تابا مدل 1035 در سمت چپ مانیتور قرار دارد و برای نگه داشتن آن روی دستگاه از یک خار ساده قرار داده شده است. همچنین در این مدل سیستم قطع تصویر به صورت مکانیکی و توسط یک شاسی انجام می شود و سیستم قطع کن مغناطیسی به کار نرفته است. نکته دیگر درباره گوشی آیفون تصویری 1035 تابا بیرون زدگی آن نسبت مانتیور است که این امر برداشتن گوشی را از روی دستگاه آسان تر کرده است.

صفحه نمایش:

دربازکن تصویری 1035 تابا دارای صفحه نمایش 3.5 اینچی با تکنولوژی TFT LCD می باشد. این صفحه نمایش غیر لمسی است و تمام تنظیمات و فعالیت ها با دکمه های کنار مانیتور انجام می شود. این مانیتور دارای کیفیت رنگی نسبتا خوبی است و همچنین می توان با استفاده از تنظیمات دستگاه میزان و شدت روشنایی، رنگ و کنتراست تصویر را کم و زیاد کرد.

رابط کاربری و کلیدها:

روی آیفون تصویری تابا مدل 1035 شش دکمه غیر لمسی در کنار مانیتور قرار گرفته است که هرکدام کاربری خاصی دارند:

1-دکمه اول منو و select است که با فشار دادن آن می توانید منوی اصلی را روی صفحه نمایشگر مشاهده نمایید.

2-دکمه دوم با فلش رو به بالا برای بالا بردن نشانه روی صفحه، تایید کردن و مرور آیتم های مختلف استفاده می شود.

3-دکمه سوم با فلش رو به پایین برای پایین بردن نشانه روی صفحه و همچنین ضبط کردن فیلم یا عکس به صورت دستی قرار داده شده است.

4-دکمه چهارم از بالا برای بازگشت به صفحات قبلی و همچنین خاموش کردن صفحه نمایش کاربرد دارد.

5-دکمه پنجم برای روشن کردن صفحه مانیتور و مشاهده تصویر درب ورودی تعبیه شده است.

6-دکمه آخر هم با شکل کلید برای باز کردن قفل درب ورودی استفاده می شود.

حافظه آیفون تصویری TVD-1035 تابا:

آیفون تصویری 1035 تابا دارای حافظه داخلی برای ذخیره 200 عکس می باشد و با نصب کارت حافظه خارجی ظرفیت ذخیره عکس را به 1024 عدد افزایش داد و همچنین در این حالت می توان 256 ویدیوی 15 ثانیه را تهیه و در کارت حافظه خارجی ذخیره کرد و تمام آن ها را به دستگاه مورد نظر منتقل کرد.

قابلیت ارتباط آیفون تصویری TVD-1035:

دربازکن تصویری 1035 تابا یکی از محصولات این شرکت است که قابلیت پشتیبانی از دو پنل یا دوربین مداربسته را دارد که برای این اتصال نیازی به سوئیچر یا قطعه اضافی نیست و به راحتی می توان با یک مانیتور دو پنل هوشمند را کنترل کرد.

مــحصولات مرتبط