آیفون تصویری تابا 7 اینچ با حافظه TVD-2070

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی 7 اینچ LCD تابا، دارای صفحه تمام لمسی است و به حافظه داخلی برای عکسبرداری و ذخیره 200 عکس مجهز شده. قابلیت نصب کارت حافظه خارجی و ذخیره 1024 تصویر و 256 ویدیوی 15 ثانیه ای همراه با صدای مراجعه کننده، هندز فری بودن و تجهیز به سیستم بی سیم، تولید شده است.این مانیتور دارای ارتفاع 145، عرض 235 و ضخامت 36 میلیمتر می باشد.

1,318,000 تومان

7 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
دو دقیقه
قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
دارد-تلفن ثابت
ندارد
تابا
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
تابا Taba
TVD-2070
ایران
145×235×36 میلی متر
775 گرم
3 ساله
10- تا 55+ درجه سانتی گراد
دارای تقویم شمسی و میلادی و همچنین زبان فارسی و انگلیسی دارای -حافظه 200 عکس داخلی و ساپورت کارت حافظه جهت عکس و فیلم-دارای دماسنج داخلی - اتصال به خط تلفن ساختمان و باز نمودن درب از راه دور

طراحی ظاهری محصول:

آیفون تصویری 2070 تابا دارای مانیتور 7 اینچی رنگی و تمام لمسی می باشد. دور تا دور صفحه نمایش به رنگ مشکی بوده و سه دکمه لمسی آبی رنگ در سمت راست صفحه قرار گرفته است که هرکدام کاربرد ویژه ای دارند. این مانیتور دارای ارتفاع 145، عرض 235 و ضخامت 36 میلیمتر می باشد.

در بخش میانی و زیر صفحه نمایش نام تابا به صورت انگلیسی نوشته شده است و در سمت راست آن می توانید مدل محصول را مشاهده کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آیفون تصویری 2070 تابا هندزفری بودن آن است. در گوشه سمت چپ دستگاه یک بلندگو کوچک به چشم می خورد که کار انتقال صدا را انجام می دهد.

آیفون تصویری تابا 2070 فقط دارای یک دکمه غیر لمسی است که در کناره سمت چپ دستگاه قرار گرفته و وظیفه آن خاموش و روشن کردن مانیتور می باشد. همچنین در کناره سمت راست دستگاه شیاری برای قرارگرفتن کارت حافظه خارجی تعبیه شده است.

صفحه نمایش:

آیفون تصویری 2070 تابا دارای صفحه نمایش هفت اینچی می باشد و از تکنولوژی TFT LCD در ساخت این صفحه نمایش استفاده شده است که قادر است تصاویری با کیفیت بالا در اختیار کاربر قرار دهد. گفتنی است امکان تنظیم میزان نور، روشنایی و کنتراست تصویر نیز وجود دارد. صفحه نمایش این مانیتور تماما لمسی است.

رابط کاربری و کلید های محصول:

با نگاه اول به آیفون تصویری 2070 تابا شما تنها یک صفحه نمایش بزرگ و سه کلید غیر لمسی مشاهده می کنید که کاربری آنها به صورت زیر است:

1-دکمه اول برای روشن کردن مانیتور مورد استفاده قرار گرفته و کلید ON نام دارد.

2-دکمه لمسی دوم که نمای کلید بر روی آن مشاهده می شود برای باز کردن درب مورد استفاده قرار می گیرد.

3-دکمه سوم با داشتن شکل تلفن یکی از کلید های خاص در آیفون تصویری 2070 تابا می باشد و کلید TALK نام دارد که با لمس آن می توان با شخص مراجعه کننده دم درب مکالمه کرد.

4-با لمس صفحه نمایش دربازکن تصویری 2070 تابا منوی اصلی در دسترس خواهد بود و پنج گزینه شامل دوربین، حافظه، تماس، تنظیمات و خروج را مشاهده کنید. هرکدام از این منو ها کاربری های ویژه ای دارند به طور مثال با لمس دکمه دوربین می توانید به دوربین 1 و 2 دسترسی داشته باشید. دکمه ضبط برای عکسبرداری و فیلمبرداری به صورت دستی به کار می رود. تنظیمات مربوط به عکس ها، بزرگنمایی تصاویر، کلید خروج از صفحه، کلید برقراری تماس صوتی و کلید بازکردن درب نیز امکان پذیر می باشد.

ویزگی ها:

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آیفون تصویری تابا مدل 2070 قابلیت اتصال آن به خط تلفن و همچنین قابلیت برقراری ارتباط داخلی ( اینترکام ) بین واحدهای مختلف و ارتباط با واحد نگهبانی می باشد.شما می توانید درب بازکن تصویری 2070 تابا را به خط تلفن منزل یا محل کار خود متصل نمایید و از آن به عنوان دستگاه تلفن استفاده کنید که این ویژگی باعث شده است تا با داشتن یک آیفون تصویری 2070 نیازی به گوشی تلفن نداشته باشید.

ویژگی دیگری که آیفون تصویری 2070 تابا قابلیت انتقال مکالمه از پنل به خط تلفن می باشد به این صورت که شما با لمس گزینه مکالمه (PHONE) وارد قسمت مکالمه می شوید و بعد می توانید در قسمت شماره تماس اضطراری یک شماره موبایل وارد نمایید، در این حالت زمانی که در منزل حضور ندارید در صورت فشردن زنگ توسط مراجعه کننده پس از 20 ثانیه تماس تلفنی با شخص برقرار می شود و در این صورت می توانید از راه دور نیز درب منزل خود را باز کنید.

حافظه آیفون تصویری 2070 تابا:

درب بازکن تصویری تابا مدل 2070 دارای حافظه داخلی است که می تواند 200 عکس را در خود ذخیره کند و با اضافه کردن یک کارت حافظه SD قابلیت فیلمبرداری و ذخیره عکس بیشتر را به دستگاه خود اضافه کنید و امکان ذخیره 1024 عکس و 256 ویدئوی 15 ثانیه ای همراه با صدای مراجعه کننده را در دستگاه خود ایجاد نمایید.

قابلیت ارتباط آیفون تصویری 2070 تابا:

دربازکن تصویری 2070 تابا در دسته محصولاتی قرار می گیرد که قابلیت اتصال به دو پنل هوشمند یا یک دوربین مداربسته را دارد و برای پشتیبانی از دو پنل نیازی به سوئیچر خارجی و قطعه اضافی ندارد، شما با استفاده از این ویژگی می توانید هم زمان دو پنل را با یک مانیتور کنترل نمایید و یا در صورت لزوم مانیتور تصویری خود را به یک دوربین مدار بسته متصل کنید.

مــحصولات مرتبط