آیفون تصویری تابا 7 اینچ با حافظه TVD-3070

محصول جدید

مانیتور تصویری 3070 تابا، دارای صفحه نمایش 7 اینچ رنگی، لمسی و با تکنولوژی LCD است.. این مانیتور با قابلیت هایی همچون: ارتباط داخلی (اینترکام)، اتصال به خط تلفن (جایگزین دستگاه تلفن)، انتقال مکالمه در صورت عدم حضور، اتصال به دو دوربین مدار بسته متحرک، نصب کارت حافظه خارجی از 8 الی 128 گیگ، اتصال به دو پنل مجزا، ضبط تصویر، فیلم و صدای مراجعه کننده و انتقال اطلاعات از طریق فلش مموری، میباشد.

1,616,000 تومان

7 اینچ
دارد
ارتباط داخل واحد و ارتباط با نگهبانی
دو دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
دارد
دارد-تلفن ثابت
ندارد
تابا
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
تابا Taba
TVD-3070
ایران
860 گرم
3 ساله
10- تا 55+ درجه سانتی گراد

مشخصات ظاهری مانیتور 3070 تابا:

این آیفون، به صورت یک مستطیل سفید رنگ به ابعاد 40 *310*160 میلیمتر است به رنگ سفید با صفحه نمایش تمام لمسی که برای راحتی کاربر، دکمه باز و بسته کردن درب، به عنوان اصلی ترین مشخصه آیفون، به صورت جداگانه و مکانیکی، در پایین گوشه سمت راست مانیتور قرار دارد.

صفحه نمایش:

مانیتور 3070 تابا دارای صفحه نمایش 7 اینچ LCD می باشد که با توجه به دقت رزولوشن بالایی که دارد، تصویر مراجعه کننده را بسیار با کیفیت به نمایش می گذارد و همچنین می توان این تصویر را بزرگ نمایی کرد. این کالا با صفحه لمسی خود این امکان را ایجاد میکند تا کاربر به سادگی به تنظیمات دستگاه دسترسی یابد و همچنین کمتر شدن تعداد کلید های موجود در صفحه، زیبایی بصری را بیشتر کرده است. چراغ LED موجود در گوشه ی سمت راست بالای صفحه به منظور مشخص کردن وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه استفاده شده. از ویژگی های جدید این آیفون تصویری می توان به قابلیت نمایش درجه حرارت محیط و همچنین کنترل کنتراست نور، رنگ تصویر و صدای زنگ اشاره کرد. این آیفون قابلیت انتخاب زبان به صورت فارسی و انگلیسی را دارد و همچنین در قسمت تنظیمات دستگاه، می توان تاریخ را به حالت شمسی یا میلادی انتخاب کرد.

حافظه:

آیفون تصویری رنگی 3070 تابا الکترنیک، قابلیت نصب حافظه داخلی از 8 تا 128 گیگ را دارد و همچنین این امکان وجود دارد تا از طریق فلش مموری عکس و فیلم های ذخیره شده را جا به جا کرد.

ارتباطات:

آیفون تصویری تمام لمسی تابا مدل 3070 مجهز به تکنولوژی اینترکام (ماکسیمم تا 2 خط) جهت ارتباط داخلی بین واحد ها و مکالمه با نگهبانی می باشد؛ این مشخصه تا 128 واحد را ساپورت می نماید. این دستگاه امکان اتصال به خط تلفن و همچنین انتقال مکالمه را نیز دارد که در این صورت امکان باز و بسته کردن درب به وسیله دستگاه تلفن (به صورت جایگزین تلفن) را ایجاد می کند. همچنین این قابلیت کمک می کند تا در مواقع عدم حضور، سیستم حفاظتی و ورود و خروج منزل یا محیط کار را تا حدودی کنترل نمود. با توجه به تعداد کابل های خروجی از این مانیتور امکان اتصال به دوربین مداربسته ثابت یا گردان و همچنین اتصال به یک پنل مجزا وجود دارد. این آیفون به حسگر های حرکتی مجهز است و در نتیجه می تواند به صورت هوشمندانه تصاویر دوربین مدار بسته را ضبط نماید.

ویژگی های آیفون تصویری 3070 تابا:

-قابلیت ارتباط داخلی (اینترکام) جهت مکالمه بین واحد ها و مکالمه با نگهبانی تا 128 واحد

-قابلیت اتصال به خط تلفن (جایگزین دستگاه تلفن)

-قابلیت انتقال مکالمه در صورت عدم حضور در منزل و باز نمودن درب از طریق خط تلفن

-امکان اتصال به دو دوربین مدار بسته متحرک

-دارای حسگر حرکتی برای ضبط هوشمندانه تصویر دوربین های مداربسته

-قابلیت نصب کارت حافظه خارجی از 8 الی 128 گیگ

-قابلیت اتصال به دو پنل مجزا

-قابلیت ضبط تصویر، فیلم و صدای مراجعه کننده و انتقال اطلاعات از طریق فلش مموری

-دارای صفحه نمایش LCD 7 اینچ به ابعاد طول: 160 میلیمتر ارتفاع: 310 میلیمتر عمق: 40 میلیمتر

-دارای کنتراست بالا در تصویر و رنگ فوق العاده و صدای زنگ واضح

-قابلیت نمایش دمای محیط بین 25 تا 75 درجه سانتیگراد

-قابلیت بزرگ نمایی تصویر پنل از طریق مانیتور

-دارای وزن خالص 860 گرم

 

مــحصولات مرتبط