آیفون تصویری تابا 10 اینچ با حافظه 1910-TVD

محصول جدید

آیفون تصویری 10 اینچ تابا مدل 1910، دارای صفحه نمایش رنگی تمام لمسی که با تکنولوژی LCD ساخته شده. این مانیتور دارای حافظه داخلی برای عکسبرداری و قابلیت اضافه کردن حافظه خارجی برای ضبط فیلم از 8 الی 128 گیگ می باشد. نقره ای رنگ است و امکان برقراری ارتباط داخلی با تمام واحد ها و واحد نگهبانی را دارد. قابلیت اتصال به خط تلفن، قابلیت انتقال مکالمه و ضبط هوشمندانه تصاویر دوربین مداربسته را دارد.

2,709,000 تومان

10 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
دو دقیقه
به چهار دوربین
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد-تلفن ثابت
تابا
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
تابا Taba
1910-TVD
ایران
32×299×200 میلی متر
1520 گرم​​
3 ساله
10- تا 50+ درجه سانتی گراد
دارای زبان فارسی و انگلیسی دارای تقویم شمسی و میلادی قابلیت نمایش 8 تصویر همزمان در یک صفحه دارای حسگر حرکتی برای ضبط هوشمندانه تصویر برای دوربین های مدار بسته پشتیبانی از چهار دوربین AHD- خروجی USB جهت پشتیبان گیری از اطلاعات

طراحی ظاهری محصول

آیفون تصویری تابا مدل 1910 یکی از محصولات زیبای این شرکت می باشد که دارای صفحه نمایش 10 اینچی رنگی است. این محصول دارای ارتفاع 200.5 ، عرض 299 و ضخامت 32 میلی متر می باشد.

صفحه نمایش 10 اینچی آیفون تصویری 1910 تابا در سمت راست دستگاه قرار گرفته است و به طور کامل این فضا را پر کرده که دور تا دور آن با یک قاب مشکی باریک پوشانده شده است .رنگ درب بازکن تصویری 1910 تابا به رنگ نقره ای می باشد و در گوشه سمت راست آن یک دکمه غیر لمسی وجود دارد که وظیفه آن باز کردن درب است و استفاده از آیفون تصویری را آسان تر خواهد کرد. در سمت چپ آیفون تصویری 1910 تابا دهنی یا گوشی قرار گرفته است که سیستم قطع کن و نگه دارنده گوشی در مانیتور تصویری تابا مدل 1910 به صورت مغناطیسی است.

با بررسی لبه های آیفون تصویری 1910 تابا خواهید دید که در کناره سمت چپ دکمه ON/OFF قرارگرفته است و در کناره سمت راست آن محلی برای قرارگیری کارت حافظه خارجی تعبیه شده است.

صفحه نمایش آیفون تصویری تابا مدل 1910:

آیفون تصویری تابا مدل 1910 صفحه نمایش رنگی و ده اینچی دارد که تمام لمسی است و از تکنولوژی TFT LCD برای ساخت آن استفاده شده است. در تکنولوژی TFT علاوه بر مصرف انرژی پایین، می توان به عدم وجود اشعه نیز اشاره نمود.بنابراین تصاویری که این آیفون تصویری ارائه می دهد وضوح و شفافیت بالایی دارند.

رابط کاربری و کلید ها:

در صورتی که یک آیفون تصویری تابا مدل 1910 در مقابلتان قرار گیرد شما یک گوشی مستطیل شکل و یک صفحه نمایش بزرگ مشاهده می کنید که در گوشه سمت راست و پایین این مانیتور تنها یک دکمه دیده می شود و اصلی ترین کار آیفون تصویری که باز کردن درب ورودی است با زدن این دکمه انجام می شود.

منوی اصلی در مانیتور تصویری 1910 تابا که با لمس صفحه ال سی دی نمایش داده می شود شامل گزینه های زیر می باشد که هرکدام کاربری ویژه ای دارند.

کلید دوربین، حافظه، اینترکام، تنظیمات و خروج همچنین در گوشه بالا و سمت راست صفحه نمایش تصویر ساعت و در گوشه سمت چپ تقویم مشاهده می شود و شما می توانید با لمس کردن هرکدام از آنها تنظیمات مورد نظر خود را اعمال نمایید. یکی دیگر از ویژگی های خاص این مانیتور قابلیت تنظیم منو در حالت فارسی یا انگلیسی است.

حافظه آیفون تصویری تابا مدل 1910:

آیفون تصویری تابا مدل 1910 دارای حافظه داخلی با قابلیت ذخیره 200 عکس می باشد ولی در صورت استفاده از این حافظه امکان تهیه فیلم و ذخیره آن برای شما وجود ندارد ولی شما می توانید به راحتی با اضافه کردن یک حافظه خارجی (SD CARD) ظرفیت ذخیره عکس را در دستگاه خود به 1024 عدد افزایش دهید همچنین در این حالت قابلیت فیلمبرداری نیز به درب بازکن شما اضافه خواهد شد و می توانید در صورت استفاده از رم 2 گیگ، 128 فیلم 15 ثانیه را در رم خارجی خود ذخیره کنید.

قابلیت ارتباط آیفون تصویری تابا مدل 1910:

آیفون تصویری تابا 1910 دارای قابلیت برقراری ارتباط داخلی می باشد به این صورت که با لمس صفحه ال سی دی و مشاهده منوی اصلی می توانید گزینه اینترکام را انتخاب کنید و با وارد کردن شماره واحد مورد نظر خود با آن واحد تماس برقرار کنید، همچنین در این مدل امکان برقراری تماس با واحد نگهبانی نیز وجود دارد.

مــحصولات مرتبط