آیفون تصویری تابا 4.3 اینچ با حافظه TVD-1043I

محصول جدید

دربازکن تصویری تابا مدل TVD-1043I، دارای صفحه نمایش رنگی و لمسی 4.3 اینچ با تکنولوژی LCD است. این مانیتور با حافظه داخلی ذخیره 200 عکس و قابلیت ضبط عکس و فیلم و صدای مراجعه کننده با حافظه خارجی ساخته شده و در رنگ سفید تولید می شود. از دیگر ویژگی های ای مانیتور می توان به قابلیت ارتباط داخلی با کلیه واحد ها، قابلیت اتصال به یک دوربین دیگر اشاره کرد.

806,000 تومان

4.3 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
یک دقیقه
LCD-TFT
تابا
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
تابا Taba
TVD-1043M
ایران
50×248×154 میلی متر
670 گرم
3 ساله
10- تا 55+ درجه سانتی گراد

طراحی ظاهری:

در ابتدا باید دانست که آیفون تصویری 1043 تابا فقط در یک رنگ سفید به بازار عرضه می شود. درب بازکن تصویری 1043 تابا با سبکی مدرن طراحی شده است، به گونه ای که ارتفاع این آیفون تقریبا نصف عرض آن است. ارتفاع بدنه این آیفون 15 سانتی متر و عرض آن 26 سانتی متر است. این آیفون تصویری دارای بدنه ای با ضخامت 3.5 سانتی متری است.

بخش بزرگی از بدنه آیفون تصویری تابا 1043در سمت راست، توسط صفحه نمایش 4/3 اینچی اشغال شده. در زیر این صفحه نمایش نام برند TABA به همراه مدل دستگاه نوشته شده است. در قسمت پایینی آن نیز تک دکمه ای وجود دارد که برای باز نمودن درب ورودی مورد استفاده قرار می گیرد.

سمت راست کناره دستگاه شیاری برای ورودی حافظه میکرو SD به چشم می خورد و در کناره سمت چپ کلید خاموش و روشن نمودن آیفون تصویری قرار دارد. همچنین یک چراغ LED در بالا و در کناره سمت راست مانیتور تصویری تابا جهت وضعیت روشن و خاموش بودن دستگاه قرار گرفته است.گوشی(دهنی) آیفون تصویری 1043 تابا در سمت چپ دستگاه قرار دارد که مقداری از بدنه مانیتور بیرون زده تا برداشتن گوشی به آسانی انجام پذیرد. برای نگه داشتن گوشی بر روی دربازکن تصویری از یک خار ساده به صورت مکانیکی استفاده شده است.

صفحه نمایش:

دربازکن تصویری تابا 1043 همانطور که از نامش پیداست دارای صفحه نمایش 4/3 اینچ TFT LCD می باشد. این صفحه نمایش تمام لمسی بوده و کلیه تنظیمات این آیفون تصویری از طریق همین صفحه نمایش لمسی انجام می پذیرد. صفحه نمایش این دستگاه در یک قاب مشکی رنگ قرار گرفته است که سایز صفحه نمایش را بزرگ تر نشان می دهد و به زیبایی آن کمک بسزایی کرده است.

رابط کاربری و کلید ها:

بر روی دربازکن تصویری 1043 تابا تنها یک کلید غیر لمسی دیده می شود که برای باز نمودن درب ورودی ساختمان استفاده می شود.

با روشن کردن مانیتور آیفون تصویری 1043 تابا تصویر آبی رنگی مشاهده می شود که از بالا به پایین زمان، تاریخ و کلید های اصلی تنظیمات وجود دارد.چهار دکمه CAMERA, MEMORY, SETTINGS و EXIT در صفحه ی اصلی قرار گرفته اند که دکمه های لمسی برای دیدن تصویر دم درب، دیدن و تنظیمات مربوط به حافظه، تنظیمات مربوط به روشنایی، کنتراست و رنگ و تاریخ و در نهایت خاموش کردن مانیتور وجود دارد. یک قابلیت خاص و جالب آیفون تصویری 1043، بزرگنمایی تصویر در حالت زنده می باشد که می توان هر نقطه از تصویر را به اندازه 4 برابر زوم کرد.

حافظه آیفون تصویری TVD-1043:

این آیفون تصویری به صورت پیش فرض دارای حافظه ای برای ذخیره 200 عکس می باشد که این میزان با اضافه کردن کارت حافظه برای گرفتن عکس بیشتر و فیلم ارتقا می یابد. شرکت تابا در به روز رسانی ابتدای سال 1395 قابلیت ضبط فیلم را به این مدل اضافه کرد.

قابلیت ارتباط آیفون تصویری TVD-1043:

دربازکن تصویری تابا 1043 به مانند بیشتر محصولات این شرکت از دو پنل پشتیبانی می نماید. برای اتصال این آیفون تصویری نیاز به سوئیچر و یا هیچ قطعه اضافه ای نیست و به راحتی می توان دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته را به این دربازکن تصویری متصل نمود. همانطور که گفته شده قابلیت ضبط فیلم در این محصول وجود ندارد و تنها می توان از تصاویر زنده که از سوی پنل و یا دوربین مداربسته دیده می شود عکس برداری نمود.

 

مــحصولات مرتبط