پنل کارت خوان سهند تابا TVP-1860CR

محصول جدید

پنل کارتی سهند تابا دارای ماژول کارت خوان است که می توان تا 1000 کارت یا تگ را در حافظه آن ذخیره کرد. این پنل دارای بدنه ای ترکیبی از جنس آلومینیوم و پلاستیک است که آن را در برابر سرما و گرما محافظت می کند. پنل کارتخوان تابا دارای دوربین رنگی با حسگر CMOS است و می توان زاویه دید آن را تا 46 درجه افقی و 16 درجه عمودی تنظیم کرد.

732,000 تومان

دارد
16-1 واحد
دارد
تابا
پنل کارت خوان
آلومینیوم و پلاستیک مقاوم در برابر سرما و گرما
آیفون تصویری
تابا Taba
TVP-1860CR
ایران
3 ساله

خصوصیات ظاهری و فنی پنل سهند کارتی تابا:

پنل سهند تابا 1860 بدنه ای نقره ای رنگ و کشیده دارد و درست در بالا ترین قسمت آن نام تابا به چشم می خورد. جنس بدنه این پنل به صورت ترکیبی از آلومینیوم و پلاستیک است که آن را در برابر سرما و گرما مقاوم می سازد. در قسمت اصلی بدنه چراغ های ال ای دی برای ایجاد روشنایی در تاریکی شب قرار دارد و کمی پایین تر از آن اسپیکر پخش صدای پاسخگو برای مراجعه کننده با ظاهری آشنا به چشم می خورد. دوربین پنل کارتخوان تابا درست در مرکز آن قرار دارد که قابلیت چرخش 46 درجه در جهت افقی و 16 درجه در جهت عمودی را دارد، به این ترتیب می توانید در زاویه مناسب برای ورودی ساختمان خود، آن را تنظیم کنید. به طور کلی این دوربین دید 75 درجه ای به دست می دهد. سنسور این دوربین از جنس CMOS بوده و 3.1 اینچ قطر دارد.

وجه تمایز این پنل با دیگر پنل های تابا در کارت خوان بودنِ آن است. ماژول کارتخوان که در زیر دوربینِ پنل دم دری کارت خوان تابا قرار دارد، می تواند تا 1000 عدد کارت و یا تگ را در حافظه خود ذخیره کند. برای داشتن دسترسی به سیستم، دو عدد مستر کارت برای یک مجموعه در نظر گرفته شده است. همچنین اگر کارت یا تگی گم شود و یا به سرقت رود، می توان آن ها را به صورت تکی و یا کلی از مجموعه حذف کرد تا مورد سوءاستفاده قرار نگیرد. در این پنل آیفون تصویری تابا از تکنولوژی ان اف سی (NFC) استفاده شده است، NFC در حقیقت نسخه جدید تری از همان RFID به شمار می رود. سیستم rfid به خاطر یک طرفه بودن ارتباط، امنیت پایین تری دارد، این در حالی است که برد NFC اندازه 4 اینچی دارد و ارتباط دو طرفه آن میزان امنیت را بسیار بالاتر می برد چرا که قابلیت هک شدن آن وجود ندارد. کارتی بودن پنل می تواند تا حد زیادی تعیین کننده قیمت پنل کارتخوان تابا باشد.

-جنس بدنه آلومینیوم و پلاستیک با مقاوم بالا در برابر حرارت و برودت

-پخش صدای زنگ همزمان با داخل ساختمان برای مراجعه کننده

-وجود روشنایی ملایم جهت تشخیص اسامی واحدها در کنار کلید ها

-ضد آب و مقاوم در برابر باران

-سنسور دوربین CMOS سونی 3.1 اینچ

-زاویه دید دوربین 75 درجه (امکان تنظیم جهت دید دوربین در 46 درجه افقی و 16 درجه عمودی)

-نسبت سیگنال به نویز بهتر از 52db

-حداقل روشنایی مورد نیاز برای تصویر برداری 0.05 لوکس

-سیستم مرور تصویر پال 625Line

-خروجی تصویر یک ولت پیک تو پیک

-قابلیت بازکردن درب از طریق کارت

-قابلیت ذخیره 1000 عدد کارت و تگ

-قابلیت حذف و اضافه نمودن کارت بصورت تکی و کلی

-دارای دو عدد کارت مستر، جهت دسترسی به سیستم

مــحصولات مرتبط