پنل آیفون تصویری تابا TVP-1880

محصول جدید

پنل آیفون تصویری تابا صفحه دم دری با بدنه خاص و متمایز از سایر پنل ها است. دوربین به کار رفته در ساخت این محصول دارای حسگر CMOS بوده و قابلیت تنظیم به صورت افقی و عمودی را دارد. این پنل تابا بدنه ای تخت و مسطح دارد و تا اندازه ای یادآور پنل های سوزوکی است. دوربین پنل در بالاترین قسمت پنل و در یک قاب تیره قرار گرفته و اسپیکر پخش صدا درست در زیر آن دیده می شود.

564,000 تومان

6-1 واحد
دارد
تابا
پنل تصویری
آلومینیوم و پلاستیک، مقاوم در برابر حرارت و برودت
پنل آیفون تصویری
تابا Taba
TVP-1880
ایران
3 ساله

مشخصات ظاهری پنل آیفون تصویری تابا TVP-1880:

این پنل تابا بدنه ای تخت و مسطح دارد و تا اندازه ای یادآور پنل های سوزوکی است. دوربین پنل در بالاترین قسمت پنل و در یک قاب تیره قرار گرفته و اسپیکر پخش صدا درست در زیر آن دیده می شود. تفاوت اصلی این پنل با دیگر پنل ها در کلید های زنگ آن و نحوه قرار گیری آن است. مثلا در پنل 6 واحدی 1880 تابا این 6 کلید به جای اینکه مثل مدل های قدیمی در زیر یکدیگر و در دو ستون قرار بگیرند، در سه ستون دو ردیفه و با اندکی جابه جایی دیده می شوند که در نهایت فرم جالب تری به پنل می دهد. عرض این پنل حدودا 11 سانتی متر و ارتفاع آن 26-21 سانتی متر می باشد.

مشخصات فنی پنل دم درب تابا TVP-1880:

صفحه دم دری تابا دارای دوربینی با سنسور CMOS است که 3.1 اینچ اندازه دارد، معمولا در اکثر پنل ها از دوربین با حسگر CCD استفاده می شود. اما تابا در این پنل خود حسگر دیگری برای ثبت تصویر استفاده کرده است، تفاوت این دو حسگر در نحوه استفاده از نور دریافتی و انتقال آن است، اما به طور کلی حسگر های CMOS مصرف برق کمتری دارند به علاوه بخش مهمی از عملیات پردازش تصویر را نیز انجام می دهد. دوربین این پنل تابا زاویه دید 75 درجه ای را کامل می کند و همچنین شما می توانید جهت دید آن را تا 46 درجه به طور افقی و 16 درجه به صورت عمودی تنظیم کنید تا زاویه دلخواه شما را پیدا کند.

 

-جنس صفحه از آلومینیوم و پلاستیک، مقاوم در برابر حرارت و برودت

-پخش صدای زنگ همزمان با داخل ساختمان برای مراجعه کننده

-وجود روشنایی ملایم جهت تشخیص شماره واحدها

-غیر قابل نفوذ در برابر باران

-دوربین: از نوع CMOS 3/1 اینچ سونی رنگی

-زاویه دید دوربین: 75 درجه

-چرخش دوربین: 46 درجه در جهت افقی و 16 درجه در جهت عمودی

-نسبت سیگنال به نویز: بهتر از 52 دی بی

-حداقل روشنایی: 0.05 لوکس

-سیستم مرور تصویر: پال- 625 خط

-خروجی تصویر: یک ولت پیک تو پیک

مــحصولات مرتبط