آیفون تصویری تابا 2.4 اینچ بدون حافظه TVD-1024

محصول جدید

دربازکن تصویری تابا مدل 1024 دارای صفحه نمایش 2.5 اینچ رنگی می باشد. این مانیتور از پلاستیک ABS به رنگ سفید ساخته شده و قابلیت تنظیم صدای زنگ و کنتراست تصویر را دارد. ابعاد کلی مانیتور 60*95*245 میلی متر است و به صورت روکار نصب می شود. این محصول دارای اندازه 60*95*245 میلی متر می باشد. بدنه آن ظریف و باریک بوده و از حداقل اندازه ها برای حداکثر قابلیت ها استفاده شده است.

359,000 تومان

2.5 اینچ
ندارد
دو دقیقه و سی ثانیه
ندارد
LCD-TFT
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
تابا
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
تابا Taba
TVD-1024
ایران
60×95×245 میلی متر
400 گرم
3 ساله
10- تا 55+ درجه سانتی گراد
دارای کنتراست بالا و قابلیت جداسازی تصویر (رزولوشن) تا 380 خط تلویزیونی

طراحی ظاهری و رابط کاربری آیفون تصویری تابا مدل 1024:

این محصول دارای اندازه 60*95*245 میلی متر می باشد. بدنه آن ظریف و باریک بوده و از حداقل اندازه ها برای حداکثر قابلیت ها استفاده شده است. رنگ بدنه این آیفون تصویری تابا سفید است و دارای صفحه نمایش 2.5 اینچی است. این صفحه نمایش در بالاترین قسمت بدنه آن قرار گرفته است. کمی پایین تر از آن گوشی این آیفون قرار دارد. لبه پایینی این گوشی کمی بیرون از بدنه اصلی آن قرار می گیرد. در سمت راست این گوشی سه دکمه برای عملکرد های مختلف وجود دارد. کلید اول برای روشن کردن صفحه نمایش به کار می رود. کلید دوم نیز برای خاموش کردن آن استفاده می شود، به این ترتیب می توان تصاویر خارج از ساختمان را به راحتی مشاهده کرد. کلید سوم که کمی بزرگ تر از دو کلید قبلی است برای باز کردن درب ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. کمی پایین تر از این کلید ها نام تابا و مدل این آیفون تصویری تابا 1024 دیده می شود.

در لبه سمت چپ بدنه آیفون تصویری تابا مدل 1024 کلیدی برای خاموش و روشن کردن دستگاه قرار گرفته است که به راحتی می توان از آن برای کنترل ورود و خروج برق در آیفون تصویری 1024 تابا استفاده کرد. همچنین همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است، در لبه سمت راست این دستگاه نیز سه کلید دیگر به چشم می خورد.کلید اول به نام Brightness می باشد که برای تنظیم میزان روشنایی تصویر به روی صفحه نمایش به کار می رود. با حرکت دادن این کلید به بالا و پایین تصویر نمایش داده شده به روی صفحه نمایش روشن یا تیره تر می گردد. کلید دوم Color می باشد که با استفاده از آن می توان رنگ ها در تصویر را کنترل نمود. در نهایت کلید سوم که Volume نام دارد برای تنظیم میزان صدای دستگاه به کار می رود.

مــحصولات مرتبط