پنل آیفون تصویری تابا سهند 1860

محصول جدید

این پنل سهند تابا، قابل استفاده در ساختمان های 1 واحدی تا 36 واحدی می باشد و با قابلیت تنظیم زاویه دید دوربین تا 120 درجه، مقاومت در برابر سرما و گرمای شدید، ضد آب بودن و مقاومت در برابر قطرات باران، بدون نیاز به بارانگیر، قابلیت دید در شب و روشنایی جهت تشخیص اسامی واحدها، پخش همزمان صدای زنگ برای مراجعه کننده و در رنگ نقره ای رنگ به بازار عرضه می شود.

537,000 تومان

1 واحدی تا 36 واحدی
دارد
تابا
پنل تصویری
آلومينيوم و سرب خشك مقاوم در برابر حرارت و برودت
تابا Taba
1860 سهند
ایران
3 ساله

جنس صفحه پنل تصویری سهند تابا از آلومینیوم و سرب خشک مقاوم در برابر سرما و گرما می باشد. همچنین صفحات کوچکی در کنار هر کدام از کلید های شاسی وجود دارد که محل قرار گیری لیبل یا برچسب اسامی واحد ها است. در زیر این صفحات روشنایی ملایمی برای تشخیص بهتر این اسامی دیده می شود. پنل تابا مدل سهند به گونه ای طراحی و ساخته شده است که در برابر نفوذ قطرات باران مقاوم است.

نکته دیگر در رابطه با این پنل تصویری تابا مدل سهند، اینکه با فشردن شاسی کلید بر روی پنل، همزمان با پخش صدای زنگ در داخل واحد، صدا بر روی پنل نیز پخش می گردد. دوربین به کار رفته بر روی این پنل از سنسور سی سی دی به اندازه 1.3 اینچ بهره می برد. زاویه دید این دوربین به طور کلی 120 درجه است و به علاوه این امکان نیز وجود دارد که زاویه دید دوربین را تنظیم کنید. امکان حرکت به صورت افقی به چپ و راست تا 46 درجه و حرکت آن به صورت عمودی در بالا و پایین تا 16 درجه وجود دارد. قابلیت جداسازی تصویر (رزولوشن افقی) با کیفیت 380 تی وی لاین TVL خط تلویزیونی امکان پذیر است. حداقل روشنایی مورد نیاز برای ثبت تصاویر توسط پنل تصویری تابا مدل سهند 0.5 لوکس می باشد.

ویژگی های پنل تصویری تابا مدل سهند:

-جنس صفحه از آلومينيوم و سرب خشك مقاوم در برابر حرارت و برودت

-وجود روشنايي ملايم جهت تشخيص اسامي واحدها

-غير قابل نفوذ در برابر باران

-پخش صداي زنگ همزمان با داخل ساختمان براي مراجعه كننده

-سنسور دوربين از نوع CCD به اندازه 1.3 اينچ سوني سوپر HAD رنگي

-قابلیت جداسازی تصویر 500 تی وی لاین

-حداقل روشنايي مورد نیاز برای ثبت تصاویر 0.5 لوكس

-سيستم رنگ و مرور تصوير: پال -625 خط

-خروجي تصوير يك ولت پيك تو پيك

-نسبت سيگنال به نويز بهتر از 45 دي بي

-زاويه ديد دوربين 120 درجه، با قابلیت تنظیم در جهت افقی تا 46 درجه و در جهت عمودی تا 16 درجه)

مــحصولات مرتبط