پنل آیفون تصویری تابا سپهر 1840

محصول جدید

این پنل تصویری سپهر تابا برای ساختمان های 1 واحد تا 13 واحد به بالا مناسب است. جنس بدنه از آلومینیوم و سرب خشک ساخته شده و در برابر گرما و سرما و نفوذ باران کاملاً مقاوم است. وجود روشنايي ملايم در زیر صفحه جهت تشخيص اسامي واحدها، پخش صداي زنگ همزمان با داخل ساختمان براي مراجعه كننده، زاويه ديد دوربين 120 درجه و با قابلیت تنظیم دوربین در جهت افقی تا 46 درجه به شمار می رود.

537,000 تومان

13 واحد به بالا
دارد
تابا
آلومينيوم و سرب خشك مقاوم در برابر حرارت و برودت
پنل آیفون تصویری
تابا Taba
1840 سپهر
ایران
3 ساله

مشخصات ظاهری و فنی پنل تابا مدل سپهر:

در قسمت بالای بدنه نقره ای پنل سپهر تابا که از آلومینیوم و سرب خشک ساخته شده است، اسپیکر آن با قدرت بالا را مشاهده می کنید. کمی پایین تر از این اسپیکر دوربین پنل را با حسگر 1.3 اینچی مشاهده می کنید.

دوربین قرار گرفته بر روی پنل تصویری تابا مدل سپهر قادر است تا 120 درجه از اطراف خود را تحت پوشش قرار می دهد. همچنین این دوربین متحرک امکان حرکت تا 46 درجه به صورت افقی و تا 16 درجه به صورت عمودی را دارد. گفتنی است سیستم رنگ و مرور تصویر آن نیز 6255 پال می باشد. برای دریافت تصاویر در نور شب توسط این پنل نیاز به حداقل 0.5 لوکس نور وجود دارد. انتقال تصاویر دریافتی از این دوربین بر روی حسگر CCD با کیفیت بالا انجام می شود. همچنین این دوربین دارای چند LED است که امکان دریافت تصاویر در تاریکی را نیز فراهم می آورد. رزولوشن تصویر در پنل سپهر تابا به اندازه 1000 تی وی لاین است که تصاویری با کیفیت بسیار مناسب به مانیتور داخل واحد انتقال می دهد.

کلید ها در این پنل در دو ستون کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در کنار هر یک از کلیدها کادری برای مشخص نمودن شماره و اسامی واحد ها قرار دارد که توسط نور ملایم پس زمینه روشن شده است.

ویژگی های کلی پنل سپهر تابا:

-قابل استفاده برای ساختمان هایی با n واحد

-جنس صفحه از آلومينيوم و سرب خشك مقاوم در برابر سرما و گرما و نفوذ باران

-وجود روشنايي ملايم در زیر صفحه جهت تشخيص اسامي واحدها

-پخش صداي زنگ همزمان با داخل ساختمان براي مراجعه كننده

-سنسور دوربين از نوع CCD به اندازه 1.3 اينچ سوني سوپر HAD رنگي

-قابلیت جداسازی تصویر 1000TVL

-حداقل روشنايي مورد نیاز برای ثبت تصاویر 0.5 لوكس

-سيستم رنگ و مرور تصوير: پال - 625 خط

-خروجي تصوير يك ولت پيك تو پيك

-نسبت سيگنال به نويز بهتر از 45 دي بي

-زاويه ديد دوربين 120 درجه، با قابلیت تنظیم دوربین در جهت افقی تا 46 درجه و در جهت عمودی تا 16 درجه

مــحصولات مرتبط