آیفون تصویری سیماران 7 اینچ با حافظه HS-73/M200

محصول جدید

مانیتور دربازکن تصویری رنگی سیماران به همراه صفحه نمایش LCD کاملا لمسی 7 اینچی، با حافظه داخلی ذخیره 200 عکس و امکان اضافه کردن حافظه خارجی با امکان ذخیره عکس و فیلم مراجعه کننده میباشد.. قابلیت ارتباط بین واحد ها و انتقال تماس به دیگر واحد ها و واحد نگهبانی، امکان تنظیم زنگ ملودی و شدت صدای آن، امکان تنظیم شدت و رنگ نور تصویر از دیگر امکانات این مانیتور است.

780,000 تومان

7 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
90 ثانیه
LCD-TFT
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
سیماران Simaran
HS-73/200M
ایران
2/5 ساله
ظاهر زیبا و مدرن - صفحه نمایش لمسی - قابلیت ذخیره عکس و فیلم - گوشی های مغناطیسی با کاربری راحتتر - اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته - ارتباط بین واحدها و نگهبانی - قابلیت نمایش زمان و تاریخ

طراحی ظاهری آیفون تصویری سیماران مدل HS-73/200M:

بدنه مانیتور آیفون تصویری سیماران مدل HS-73/200M دارای 270 میلی متر طول و 132 میلی متر عرض می باشد. همچنین ضخامت آن نیز معادل 40 میلی متر است. این اندازه ها به این مانیتور، ظاهری تخت و کشیده با عرض کم داده است. در لبه زیرین سمت راست، کلید روشن و خاموش کردن دستگاه و شیار قرارگیری کارت حافظه به چشم می خورد. می توان بر روی این کارت حافظه فیلم و تصویر ضبط کرد. چراغ آبی رنگ قرار گرفته بر روی لبه بالایی دستگاه، نشان دهنده روشن و یا خاموش بودن آن خواهد بود.

اندازه صفحه نمایش این مانیتور آیفون سیماران مدل HS-73/200M برابر با 7 اینچ می باشد که بیشترین بخش بدنه را دربرگرفته است. صفحه نمایش این مانیتور دربازکن سیماران مانند دیگر محصولات این شرکت با استفاده از فناوری TFT ساخته شده است. این صفحه نمایش ال سی دی، تمام لمسی است و به همین خاطر هیچ کلیدی بر روی بدنه مانیتور به چشم نمی خورد.گوشی یا دهنی دستگاه در سمت چپ و کمی جلوتر از بدنه آن قرار می گیرد و برداشتن آن را به راحتی ممکن می سازد. در قسمت بالای این گوشی دو فرورفتگی که محل قرار گیری انگشتان دست است دیده می شود، این دو فرورفتگی امکان سُر خوردن گوشی را به حداقل می رساند.

 

مشخصات فنی آیفون تصویری سیماران مدل HS-73/200M:

صفحه نمایش این مانیتور تصویری سیماران با رزولوشن بالای خود می تواند تصاویری با کیفیت بسیار بالا در اختیار کاربر قرار دهد. با لمس LCD می توان دسترسی به منوی تنظیمات را فراهم آورد که به وسیله آن می توان به دوربین، حافظه و تنظیمات دسترسی داشت. همچنین می توان تماس داخلی نیز برقرار نمود. زمان قطع اتوماتیک تصویر نیز 2 دقیقه است. استفاده از این مانیتور سیماران با دو زبان فارسی و انگلیسی و همچنین تقویم شمسی و میلادی امکان پذیر می باشد. به علاوه قابلیت تنظیم صدای زنگ ملودی آن ممکن است.

حافظه:

این مانیتور سیماران دارای حافظه داخلی است و می تواند مجهز به یک کارت حافظه شود. می توان عکس و فیلم برداری را در حالت اتوماتیک و یا غیر اتوماتیک قرار داد. عملکرد حالت اتوماتیک به این صورت است که با هر بار به صدا در آمدن زنگ و روشن شدن مانیتور، به طور خودکار یک عکس و یا فیلم از تصویر جلوی دوربین پنل، ضبط می شود. حالت غیر خودکار نیز نیاز به لمس صفحه نمایش برای گرفتن عکس و یا فیلم دارد.

بر روی صفحه نمایش و در سمت چپ بالای تصویر گزینه SD دیده می شود که لمس آن برای نمایش عکس ها و فیلم های ذخیره شده در مانیتور به کار می رود. می توان عکس ها را در این قسمت مشاهده کرده و تنظیم نمود به علاوه با خارج کردن حافظه و اتصال آن به کامپیوتر می توان عکس و فیلم ها را در کامپیوتر شخصی نیز تماشا کرد.

قابلیت اتصال و ارتباطات:

این مانیتور قابلیت اتصال به دو پنل و همینطور یک پنل و یک دوربین مداربسته را دارد که جهت نصب آسان مجهز به سوئیچر داخلی شده است ولی باید توجه کرد زمانی که در یک مجتمع این مانیتورها نصب می شوند برای استفاده کردن از سوئیچر مجتمع، باید هر دو جمپر پشت مانیتور برای هر ورودی درحالت ON قرار گیرند.

برقراری ارتباط با واحد ها نیز به سادگی با استفاده از مانیتور درب باز کن سیماران مدل HS-73/200M ممکن می باشد که این مورد با گزینه Intercom مشخص شده است. برقراری ارتباط داخلی بین واحد ها تا 3 دقیقه ممکن می باشد. به علاوه می توان با استفاده از این مانیتور تماس با یک واحد را به واحد دیگر انتقال داد. به این صورت که اگر انتظار بسته پستی مهم و یا فرد خاصی هستید و قصد دارید که به هیچ عنوان تماس با واحد خود را از دست ندهید، می توانید تماس های مانیتور خود را به واحد دیگر در همسایگی خود (مانند دوستان و یا اقوام) انتقال دهید.

باید در نظر داشت آیفون تصویری سیماران مدل HS-73/200M قابلیت باز کردن جک درب اتوماتیک پارکینگ را ندارد و اگر این قابلیت برای شما حائز اهمت است باید از آیفون تصویری HS-43TK و HS-72 سیماران استفاده نمایید.

مــحصولات مرتبط