آیفون تصویری سیماران 7 اینچ با حافظه HS-71/M

محصول جدید

آیفون تصویری سیماران HS-71 در اندازه 173 در 315 و ضخامت 45 میلی متر ساخته شده است .این آیفون تصویری از لحاظ ظاهری به گونه ای ساخته شده که گویی قابی که صفحه نمایش در آن جا گرفته کمی جلوتر و بالاتر از کل بدنه دربازکن تصویری قرار گرفته است. کلیدها نیز در پایین صفحه نمایش قرار گرفته و ظاهر زیبا و ساده ای به این آیفون تصویری هفت اینچ می دهد.

984,000 تومان

7 اینچ
با یک واحد (نگهبانی)
یک دقیقه
ندارد
LCD-TFT
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
پلاستیک
روکار
سیماران Simaran
HS-71
ایران
315×173×45 میلی متر
2/5 ساله
طراحی زیبا و مناسبدارای دو مدل بدون حافظه و با حافظه قابلیت ذخیره فیلم گوشی های مغناطیسی با کاربری راحتتر
عدم کارایی بعضی از دکمه ها در مدل بدون حافظه نداشتن خروجی پنل دوم و دوربین مداربسته عدم خروجی جهت ارتباط با واحد نگهبانی

طراحی ظاهری:

آیفون تصویری سیماران HS-71 در اندازه 173 در 315 و ضخامت 45 میلی متر ساخته شده است. سیماران برای ساخت این دربازکن تصویری کار سختی نداشته و طبق معمول الگوی کاملی از برند آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-71BE داشته است.

آیفون تصویری سیماران HS-71از لحاظ ظاهری به گونه ای ساخته شده که گویی قابی که صفحه نمایش در آن جا گرفته کمی جلوتر و بالاتر از کل بدنه دربازکن تصویری قرار گرفته است. کلیدها نیز در پایین صفحه نمایش قرار گرفته و ظاهر زیبا و ساده ای به این آیفون تصویری هفت اینچ می دهد.

 در زیر این آیفون تصویری دو کلید روشن و خاموش کردن دستگاه و کم و زیاد کردن صدای زنگ قرار دارد که در مدل با حافظه که HS-71M نام دارد محل قرار گیری کارت حافظه نیز زیر دستگاه قرار دارد، البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که در مدل بدون حافظه جای خالی کارت حافظه قرار گرفته که دیگر نمی توان از آن استفاده نمود و با خرید مدل بدون حافظه نمی توان این آیفون تصویری را حافظه دار کرد.

در بالای آیفون تصویری سیماران HS-71 سه LED جای گرفته که ظاهر زیبایی به دیوار پشت آیفون تصویری خواهد داد و نشانگر فعال و یا روشن بودن دستگاه است.گوشی(دهنی) این آیفون تصویری اندازه کوچکی داشته و با قرارگیری در محل خود به موازات قاب صفحه نمایش در می آید و زیبایی خاصی را در کل به این دربازکن تصویری می بخشد. سیستم اتصال گوشی به دربازکن تصویری مغناطیسی می باشد که با نزدیک کردن گوشی به جایگاه خود گوشی به جای خود می چسبد. مزیت آن در گذاشتن راحت تر گوشی در جای خود و نیز کاهش احتمال سقوط گوشی می باشد.

صفحه نمایش:

بدون اغراق سیماران از بهترین صفحه نمایش هفت اینچ خود در آیفون تصویری HS-71 استفاده نموده است. این صفحه نمایش از نوع TFT LCD است که حتی نسبت به صفحه نمایش آیفون HS-73 نظر ما را بیشتر به خود جلب می نماید.

در این صفحه نمایش خبری از اشباع بیش از حد رنگ ها نیست و تصاویر را بسیار بی نقص به نمایش در می آورد. اندازه هفت اینچ این صفحه نمایش اشخاص و تصاویر را به وضوح به نمایش می گذارد و تشخیص افراد حتی برای سالمندان نیز راحت می باشد.

کلید های مانیتور تصویری:

در نگاه اول به کلید های استفاده شده در مانیتور تصویری HS-71 سیماران کمی گیج خواهیم شد. کلید باز کردن درب ورودی باید بزرگتر باشد اما این کلید نیز به همراه سایر کلید ها در یک اندازه می باشد، البته به نظر می رسد طراح تناسب و تقارن را در نظر گرفته است.یک کلید چهار طرفه در مرکز آیفون تصویری به همراه سه کلید سمت راست و چپ جمعا یازده کلید بر روی این آیفون تصویری وجود دارد. تمام این کلیدها در مدل با حافظه HS-71M استفاده خواهد شد. بر خلاف بیشتر آیفون های تصویری که تنظیمات مربوط به رنگ، روشنایی و کنتراست در کناره های آیفون تصویری قرار گفته، در مدل دربازکن تصویری HS-71 این کلیدها در جلو دستگاه و جزئی از این 11 کلید است.

حافظه آیفون تصویری سیماران HS-71M:

سیماران این آیفون هفت اینچ را نیز در سه مدل بدون حافظه، با حافظه داخلی و با حافظه SD عرضه نموده است. آیفون تصویری با حافظه داخلی که HS-71M200 نام دارد از یک حافظه داخلی بهره می برد که قادر است تا 200 عکس را در خود جای دهد. اما مدل پر فروش سیماران مدل با حافظه HS-71M است که یک کارت 2 گیگابایتی Micro SD را همراه خود دارد و می توان آن را تا 16 گیگابایت ارتقا داد. در این مدل می توان انتخاب نمود که در هنگام زنگ خوردن عکس گرفته شود یا فیلم. با این حال در هر موقع می توان با فشردن دکمه REC از دم درب عکس یا فیلم تهیه نمود. فیلم های گرفته شده توسط دربازکن تصویری HS-71M به میزان پانزده ثانیه است که در هنگام فیلمبرداری صدا ضبط نخواهد شد.

قابلیت اتصال مانیتور هفت اینچ سیماران:

اگر به دنبال اتصال پنل دوم و یا دوربین مداربسته به آیفون تصویری خود هستید دربازکن تصویری HS-71 شما را ناامید خواهد کرد. سیماران در این مدل گران قیمت خود فقط یک ورودی برای پنل قرار داده که پنج پین است و یک خروجی آیفون صوتی دوم برای همان واحد نیز قرار داده شده است.

البته برای اتصال آیفون تصویری HS-71 همه راه ها بسته نشده و می توان از سوئیچرهای 726 و 727 استفاده نمود. تفاوت این دو پنل در این است که در مدل سوئیچر 726 یک پنل پیش فرض اصلی است و فقط با فشار دادن شاسی زنگ، تصویر پنل دوم نمایان می شود، اما سوئیچر 727 امکان بیشتری را فراهم می آورد و می توان از مانیتور تصویر هر پنل را انتخاب نمود، همچنین می توان با استفاده از سوئیچر 727 یک دوربین مداربسته به این دربازکن تصویر وصل کرد.

مــحصولات مرتبط