آیفون تصویری سیماران 3.5 اینچ بدون حافظه HS-35FL

محصول جدید

دربازکن تصویری سیماران مدل HS-35FL با صفحه نمایش سه و نیم اینچ رنگی TFT و طراحی زیبا و فوق العاده باریک دارد. این مانیتور تصویر شفافی دارد که با استفاده از LCD رنگی 3/5 اینچ ساخت کره برای کاربر نمایش داده می شود. صفحه نمایش 3.5 اینچی مشکی رنگ در بالای آیفون تصویری سیماران، بخش کوچکی از بدنه را در بر گرفته است.

497,000 تومان

3.5 اینچ
ندارد
با یک واحد (نگهبانی)
یک دقیقه
ندارد
دارد
دارد
LCD-TFT
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
پلاستیک
روکار
سیماران Simaran
HS-35FL
ایران
2/5 ساله
طراحی ساده و تخت عرضه شده در دو مدل با حافظه و بدون حافظه قیمت مناسب و رقابتی
عدم کارایی بعضی از کلید ها در مدل بدون حافظه نداشتن خروجی پنل دوم و دوربین مداربسته عدم خروجی جهت ارتباط با واحد نگهبانی

طراحی ظاهری:

درب باز کن تصویری سیماران HS-35FL دارای ابعاد 19.3×19 میلی متر است و قطر آن برابر با 31 میلی متر می باشد. هر چند که ظاهر این آیفون تصویری از روی آیفون تصویری کوماکس الگو برداری شده، اما باز هم این سادگی ظاهر می تواند جلب توجه کند.

صفحه نمایش 3.5 اینچی مشکی رنگ در بالای آیفون تصویری سیماران، بخش کوچکی از بدنه را در بر گرفته است. اصلی ترین کلید این مانیتور که می توان با استفاده از آن درب ساختمان را باز کرد، در مرکز یک حلقه قرار گرفته است. این حلقه در چهار طرف خود به کلید هایی منتهی می گردد که هر کدام وظیفه ای بر عهده دارند. این تناسب و هماهنگی می تواند بسیار چشم نواز به نظر بیاید. روی مانیتور و در کنار کلید های اصلی LED وضعیت روشن و خاموش بودن دستگاه به وضوح مشخص شده است.

گوشی(دهنی) مانیتور در سمت چپ دستگاه قرار می گیرد، نحوه قرار گیری این گوشی به گونه ای است که به خاطر طولِ تقریبا هم اندازه بدنه، در یک نگاه گویی بخشی از مانیتور است. با این همه برآمدگی گوشی نسبت به بدنه، برداشتن آن را بسیار آسان می کند. تنها ایرادی که می توان از گوشی آیفون HS-35FL گرفت این است که این گوشی برای اتصال به مانیتور از سیستم جدید مغناطیسی یا مگنتینگ استفاده نمی کند و همان سیستم اتصال با استفاده از شاسی مکانیکی به کار رفته است.در سمت راست بدنه آیفون تصویری 3.5 اینچی سیماران جای منو تغییر رنگ، نور و کنتراست و کم و زیاد کردن صدای زنگ مشخص است.

صفحه نمایش:

آیفون تصویری سیماران HS-40FL به یک صفحه نمایش 4 اینچ رنگی مجهز شده است، این صفحه نمایش کنتراست تصویر مناسبی داشته و نسبت به مدل هایی با صفحه نمایش بزرگتر، تصویر واضح تر با رنگ های اشباع شده تری را به نمایش در می آورد. صفحه نمایش مانیتور تصویری سیماران HS-40FL دقیقا مربع می باشد.

رابط کاربری:

با در نظر گرفتن ظاهر کلیدهایی که روی مانیتور 3.5 اینچ سیماران است متوجه خواهیم شد که در مجموع این مانیتور دارای 5 عدد کلید جهت انجام کارهای مختلف می باشد که اکثر این کلیدها کاربردشان برای مدل با حافظه است.

بزرگترین کلید که به صورت دایره در مرکز قرار دارد، برای باز نمودن درب به کار می رود که بسیار کاربر پسند نیز هست. دور این دایره، حلقه ای وجود دارد که در واقع در چهار طرف بالا، پایین، چپ و راست، به کلید هایی برای عملکرد هایی خاص تبدیل شده اند. کلید سمت چپ برای روشن نمودن صفحه نمایش و دیدن تصویر دم در، کلید سمت راست برای تنظیم زمان و تاریخ (و رفتن به حالت پنجره عکس ها ی ذخیره شده در مدل حافظه دار)، کلید بالایی (به نام REC) برای عکس گرفتن از تصویر دم درب و کلید پایین PLAY که کار نمایش تصاویر ضبط شده در مدل حافظه دار را بر عهده دارد.

این ها تمامی کلید های روی مانیتور آیفون تصویری HS-35FL نیست و در سمت راست دستگاه از پایین به بالا کلیدهای تعبیه شده است که به ترتیب معرفی خواهند شد. کلید خاموش و روشن کردن مانیتور، کلید ارتباط داخلی، کاهش مقادیر، گزینه منو، افزایش مقادیر و در نهایت کلید افزایش و کاهش صدای زنگ قرار دارد.

 

قابلیت اتصال مانیتور سیماران HS-35FL:

این آیفون 4 اینچ سیماران از لحاظ ارتباطی بسیار ساده طراحی شده است. وقتی که پشت مانیتور سیماران را می بینیم فقط خروجی دو سوکت و دو جمپر وجود دارد. یکی از سوکت ها که 5 پین است برای اتصال به پنل می باشد و دیگری که چهار پین می باشد برای ارتباط با گوشی صوتی kw-4vr به کار می رود که مناسب داخل هر واحد است.جمپرها نیز می تواند این قابلیت را به دستگاه بدهد که آیا از سوئیچر داخلی استفاده کند و یا نیاز به سوئیچر داخلی نیست. یکی از بزرگترین ایرادهایی که می توان از این آیفون تصویری سیماران گرفت عدم اتصال این دستگاه بهدوربین مداربسته است که اکنون به صورت پیش فرض در بسیار از از دربازکن های تصویری وجود دارد. اگر نیاز به این باشد که آیفون تصویری 3.5 اینچ سیماران به دو پنل وصل شود باید از سوئیچرهای 727 و یا 726 استفاده کرد تا با فشرده شدن هر زنگ تصویر مربوط به همان پنل مشاهده شود.

فرق سوئیچر 727 و 726 در این است که در مدل 727 می توان بدون زنگ خوردن، تصویر مربوط به هر پنل را از طریق مانیتور به انتخاب دید. به این نحو که کلید سمت چپ مانیتور را یک بار فشرده و تصویر پنل یک دیده می شود و با فشردن همان کلید می توان تصویر مربوط به پنل دو را مشاهده نمود. اما در مدل 726 به صورت پیش فرض فقط یک پنل را می توان مشاهده کرد و تنها با زنگ خوردن پنل دوم امکان نمایش تصویر آن امکان پذیر می باشد.

مانیتور سیماران HS-35FL به غیر از اتصال به پنل معمولی زنگ دار سیماران که در مدل های فراز، فوژان و فروز موجود است با پنل های کدینگ فراز و فروز این شرکت سازگاری کاملی را دارد. در ساختمان های بالای چهار واحد برای اتصال به پنل معمولی از سوئیچر مجتمع و برای اتصال به پنل کدینگ از دیکودر استفاده خواهد شد.

 

مــحصولات مرتبط