آیفون تصویری سیماران 7 اینچ با حافظه HS-78/M100

محصول جدید

این آیفون تصویری دارای بدنه ای شبیه به آیفون سیماران مدل HS-72 می باشد، بدنه ای عریض و کشیده به رنگ سفید که بخش زیادی از آن توسط صفحه ای سیاه رنگ پوشانده شده است. این صفحه همانند یک رفلکتور عمل می کنند. بر روی این صفحه نمایشگر 7 اینچی لمسی قرار دارد. صفحه دربرگیرنده نمایشگر دارای اندکی زاویه از بدنه اصلی است که به آن جلوه زیباتری می بخشد.

1,308,000 تومان

7 اینچ
با کلیه واحدها
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
ندارد
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
سیماران Simaran
HS-78/M100
ایران
2/5 ساله

خصوصیات ظاهری آیفون تصویری سیماران مدل HS-78/M100:

این آیفون تصویری دارای بدنه ای شبیه به آیفون سیماران مدل HS-72 می باشد، بدنه ای عریض و کشیده به رنگ سفید که بخش زیادی از آن توسط صفحه ای سیاه رنگ پوشانده شده است. این صفحه همانند یک رفلکتور عمل می کنند. بر روی این صفحه نمایشگر 7 اینچی لمسی قرار دارد. صفحه دربرگیرنده نمایشگر دارای اندکی زاویه از بدنه اصلی است که به آن جلوه زیباتری می بخشد.در سمت چپ این بدنه گوشی صوتی آن برای برقراری ارتباط قرار گرفته است که با سیستم مگنت در جای خود قرار می گیرد، با نزدیک کردن گوشی به بدنه نیروی مغناطیس آن را به سمت بدنه می کشد و گوشی به درستی در جای خود قرار می گیرد.

ارتباطات:

این آیفون تصویری قابلیت اتصال به دو پنل تصویری را دارد، به این معنا که می توانید آن را برای استفاده در ساختمان هایی با دو ورودی به کار برید. شما می توانید دو پنل را در دو خروجی ساختمان قرار دهید و با انتخاب آن از طریق مانیتور به مراجعه کننده پاسخ دهید.

این مانیتور سیماران قابلیت برقراری ارتباط داخلی بین واحد را نیز دارد و شما می توانید با شماره گیری واحد مورد نظر با آن واحد ارتباط برقرار کنید.گفتنی است جهت برقراری ارتباط مانیتور با پنل و ارتباط داخلی بین واحد ها خطوط صوتی مجزا به کار می رود. همچنین شما می توانید تماس ها را بین واحد ها نیز انتقال دهید، به علاوه این که می توانید یکی از مانیتور ها را به عنوان واحد نگهبانی معرفی کنید.

دیگر عملکرد ها:

شما می توانید با مراجعه به منوی مانیتور آیفون تصویری HS-78 سیماران تنظیمات آن را انجام دهید. این منو که دارای دو زبان فارسی و انگلیسی است از تقویم شمسی و میلادی نیز بهره مند است و با استفاده از آن قادر خواهید بود میزان رنگ تصویر، ملودی زنگ، حجم صدا و... را تنظیم کنید. گفتنی است این محصول که مجهز به درباز کن دوم نیز هست، می تواند درب پارکینگ را نیز برای شما باز کند. آیفون HS-78 سیماران دارای حافظه داخلی نیز می باشد. شما می توانید بر روی این حافظه عکس و فیلم (با امکان ضبط صدا) ذخیره کنید، امکان ذخیره این عکس و فیلم به صورت خودکار و و یا دستی نیز فراهم شده است.

ویژگی های مانیتور آیفون تصویری HS-78 سیماران:

-امکان اتصال به دو پنل تصویری و انتخاب آن ها توسط مانیتور

-دارای سوییچر داخلی در ورودی اول جهت نصب آسان

-دارای 16 ملودی مختلف جهت زنگ پنل و ارتباط داخلی

-قابلیت تشخیص حرکت در ورودی دوم

-با قابلیت برقراری ارتباط داخلی با واحد ها

-امکان انتقال تماس از واحدی به واحد دیگر

-قابلیت تعریف یکی از مانیتور ها به عنوان نگهبانی

-خطوط صوتی جداگانه جهت ارتباط با پنل و ارتباط داخلی بین واحد ها

-دارای منو به دو زبان فارسی و انگلیسی

-دارای تقویم شمسی و میلادی

-مجهز به درب باز کن دوم (پارکینگ)

-مجهز به حافظه داخلی ضبط عکس (قابلیت ضبط فیلم با صدا بر روی SD Card

مــحصولات مرتبط