آیفون تصویری سیماران 7 اینچ با حافظه HS-78/M100-WiFi گالری تصاویر

آیفون تصویری سیماران 7 اینچ با حافظه HS-78/M100-WiFi

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری 7 اینچ مدل HS-78/M100، شامل مشخصاتی همچون: قابلیت اتصال به شبکه Wi-Fi جهت برقراری ارتباط تصویری موبایل با پنل، با قابلیت برقراری ارتباط داخلی با واحد ها، امکان انتقال تماس از واحدی به واحد دیگر، خطوط صوتی جداگانه جهت ارتباط با پنل و ارتباط داخلی بین واحد ها، دارای منو به دو زبان فارسی و انگلیسی، دارای تقویم شمسی و میلادی، میباشد.

1,363,440 تومان

7 اینچ
با کلیه واحدها
دارد-از طریق WIFI به گوشی موبایل
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
سیماران Simaran
HS-78/M100-WiFi
ایران
2/5 ساله

خصوصیات ظاهری آیفون تصویری سیماران مدل HS-78/M100:

بدنه این آیفون فرمت مستطیلی دارد که بیشترین بخش آن توسط مانیتور 7 اینچی تمام لمسی اشغال شده است و باید فضای کافی برای آن وجود داشته باشد. این بدنه 300×166×45 میلی متر اندازه دارد و وزن آن حدودا یک کیلوگرم است. شما می توانید این آیفون سیماران را در اماکنی با دمای 10- تا 40+ درجه سانتی گراد استفاده کنید. در سمت چپ این بدنه گوشی صوتی آن را مشاهده می کنید که سیماران برای قرار گیری آن در جای خود، از سیستم مگنت استفاده کرده است، به این شکل که با نزدیک کردن گوشی، آهن ربایی آن را به جای خود می کشد تا گوشی در جای صحیح خود قرار گیرد.

ارتباطات:

مهمترین ویژگی این آیفون امکان برقراری ارتباط آن با گوشی موبایل از طریق Wi-Fi است، به این ترتیب می توانید با مراجعه کننده خود از طریق گوشی تلفن همراه، در هر جایی که باشید، پاسخ دهید و حتی درب را هم باز کنید. تفاوت قیمت آیفون تصویری سیماران HS78-WiFi با مدل HS-78 هم در وجود همین خصوصیت است.

شما می توانید این آیفون را به دو پنل تصویری سیماران متصل کنید، مثلا اگر ساختمان شما دارای دو ورودی باشد می توانید دو تا پنل در هر ورودی نصب کنید و هر دو را به مانیتور خود متصل کنید، با زنگ خوردن هر کدام از پنل ها، مانیتور شما در داخل واحد به صدا در می آید. به علاوه می توانید این دو خروجی را به یک پنل و یک دوربین مداربسته متصل کنید، با نصب این دوربین در پارکینگ، انباری یا لابی ساختمان، تصاویر این دوربین را بر روی مانیتور خود مشاهده کنید. شما می توانید با مانیتور خود درب پارکینگ را هم باز کنید. این آیفون امکان برقراری ارتباط داخلی بین واحد ها را هم دارد و می توانید با واحد نگهبانی هم ارتباط برقرار کنید.

حافظه و دیگر عملکرد ها:

آیفون HS-78 سیماران از حافظه داخلی هم برخوردار است. می توانید بر روی این حافظه عکس و فیلم ذخیره کنید، این ضبط تصاویر به شکل دستی یا اتوماتیک امکان پذیر است، به طوری که در حالت اتوماتیک باز فشردن زنگ پنل، به طور خودکار عکس یا فیلمی از مراجعه کننده تهیه می شود. منوی درب باز کن تصویری HS78-WiFi سیماران به دو زبان فارسی و انگلیسی تنظیم شده است.

خصوصیات مانیتور آیفون تصویری HS-78 سیماران:

دارای قابلیت اتصال به شبکه Wi-Fi جهت برقراری ارتباط تصویری موبایل با پنل

امکان اتصال به دو پنل تصویری و انتخاب آن ها توسط مانیتور

دارای سوییچر داخلی در ورودی اول جهت نصب آسان

دارای 16 ملودی مختلف جهت زنگ پنل و ارتباط داخلی

قابلیت تشخیص حرکت در ورودی دوم

با قابلیت برقراری ارتباط داخلی با واحد ها

امکان انتقال تماس از واحدی به واحد دیگر

قابلیت تعریف یکی از مانیتور ها به عنوان نگهبانی

خطوط صوتی جداگانه جهت ارتباط با پنل و ارتباط داخلی بین واحد ها

دارای منو به دو زبان فارسی و انگلیسی

دارای تقویم شمسی و میلادی

مجهز به درب باز کن دوم (پارکینگ)

مجهز به حافظه داخلی ضبط عکس (قابلیت ضبط فیلم با صدا بر روی SD Card)

مــحصولات مرتبط