آیفون تصویری سیماران 4.3 اینچ با حافظه HS-43TK/M100

محصول جدید

آیفون تصویری 4.3 اینچ رنگی HS-43TK/M100 سیماران، دارای صفحه کلید لمسی، 13 ملودی جهت زنگ پنل و مجهز به منوی رنگی است. از دیگر امکانات این مانیتور که آن را به یک نمونه خاص و زیبا تبدیل کرده، عبارتند از: مجهز به خروجی دربازکن دوم، قابلیت اتصال به 2 پنل تصویری و انتخاب آنها توسط مانیتور، مجهز به حافظه داخلی جهت ذخیره عکس و اتصال حافظه خارجی برای ضبط فیلم میباشد.

740,000 تومان

4.3 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
فقط کلید لمسی (key touch)
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
سیماران Simaran
HS-43TK/M100i
ایران
2/5 ساله
تنظیم 13 ملودی زنگ- باز نمودن درب پارکینگ - دو ورودی

طراحی ظاهری:

رنگ بدنه آیفون تصویری HS-43TK/M100 سیماران سفید می باشد. بر روی آیفون و کناره صفحه نمایش طلق مشکی رنگی به چشم می خوردکه در صورت خاموش بودن نمایشگر می تواند حس صفحه نمایش هفت اینچ را به مخاطب القا کند. در زیر این صفحه نمایش، کلید های مختلفی به چشم می خورد. این کلید ها لمسی هستند و برای استفاده از عملکرد آن ها نیازی به فشردن کلید های شاسی نیست.

گوشی این آیفون در سمت چپ آن قرار دارد و بخشی از آن از بدنه آن بیرون زده است. همین موضوع برداشتن گوشی از جای خود را ساده تر می سازد.

صفحه نمایش:

آیفون تصویری HS-43TK/M100 در نگاه اول ما را به یاد دو محصول دیگر سیماران به نامهای HS-43TK/M200 و HS-72TK/M100 می اندازد. گویی که از تلفیق آن دو مدل به یک طراحی جدید رسیده اند.

اولین چیزی که در هر آیفون تصویری جلب نظر می کند این آیفون تصویری سیماران دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی است، امروزه صفحه نمایش 4.3 اینچ ، اندازه معقول و مناسب است که نه کوچک است ، نه بسیار بزرگ و به یک استاندارد کلی رسیده است.رنگ کلی آیفون تصویری HS-43TK/M100 سفید می باشد که روی آیفون و کناره صفحه نمایش را یک طلق مشکی رنگ احاطه کرده و اگر صفحه نمایش روشن نباشد ،حس صفحه نمایش هفت اینچ را به مخاطب خواهد داد.

آیفون تصویری سیماران HS-43TK/M100 از صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی با تکنولوژی ال سی دی TFTبهره می برد که رنگها را بسیار شفاف به نمایش در می آورد. به نظر میرسد سیماران در این محصول نیز از صفحه نمایش جدید خود استفاده نموده است. در زیر شفحه نمایش کلیدهای لمسی قرار گرفته که نسبت به کوچکترین لمسی حساس است و در بررسی های ما به خوبی عمل می کند.

حافظه آیفون تصویری:

اما از جمله قابلیت های اساسی و مهمتر ، قابلیت دریافت و ذخیره 200 عکس می باشد که در حافظه داخلی دستگاه ذخیره خواهد شد. همچنین کاربر می تواند تصاویر ذخیره شده در حافظه خارجی را به SD CARD انتقال دهد.همچنین با این آیفون تصویری بجز درب نفررو می توان درب پارکینگ را نیز باز نمود.

 

مــحصولات مرتبط