آیفون تصویری سیماران 4.3 اینچ با حافظه HS-43TK/M200

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی 4.3 اینچ رنگی سیماران، مدل HS-43TK/M200، دارای صفحه کلید رنگی و تصویر شفاف با LCD TFT Digital رنگی 4/3 اینچ می باشد. این مانیتور مجهز به تکنولوژی نور پس زمینه LED و منو OSD جهت تنظیمات است. از دیگر قابلیت های مانیتور می توان به حافظه داخلی ذخیره عکس، قابلیت ارتباط داخلی با واحد نگهبانی، قابلیت اتصال به دو پنل، جک درب پارکینگ و دوربین مداربسته اشاره کرد.

682,000 تومان

4.3 اینچ
با یک واحد (نگهبانی)
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
سیماران Simaran
HS-43TK/M200
ایران
2/5 ساله
تنظیم 16 ملودی زنگ- باز نمودن جک پارکینگ - دو ورودی

صفحه نمایش 4.3 اینچی رنگی:

آیفون تصویری HS-43TK/M200 سیماران در نگاه اول دارای شکل ظاهری همانند دو محصول دیگر سیماران به نامهای HS-43TK/M100 و HS-72TK/M200 می باشد که در این مدل سعی شده است برخی قابلیت های مدل قبل تکمیل گردد.

آیفون تصویری سیماران مدل HS-43TK/M200 دارای صفحه نمایش LCD رنگی است که اندازه ای برابر با 4.3 اینچ دارد و در واقع این صفحه با داشتن رزولوشن بالا می تواند تصاویری با کیفیت و مناسب در اختیار افراد قرار دهد همچنین از آنجا که اولین بخش قابل توجه در هر آیفون تصویری صفحه نمایش آن است ، این محصول دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی می باشد که اندازه ای معقول و مناسب برای مانیتور محسوب می گردد.

یکی از ویژگی های آیفون تصویری سیماران مدل HS-43TK/M200 بهره گیری از تکنولوژی TFT LCD است که سبب می شود رنگ ها با وضوح و شفافیت بالا به نمایش درآورده شوند همچنین در قسمت زیرین صفحه نمایش کلید های لمسی قرار دارد که حساسیت بالایی به کوچکترین لمس دارند و کاربری آنها به شرح زیر می باشد :

کلید اول از سمت راست دستگاه:این دکمه که با علامت کلید نشان داده شده است دکمه دربازکن است که جهت باز کردن قفل درب ورودی مورد استفاده قرار می گیرد.

کلید دوم از سمت راست دستگاه:دکمه دربازکن ثانویه نام دارد که برای بازکردن جک پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کلید سوم از سمت راست دستگاه:دکمه تماس با نگهبانی که جهت فراخوانی نگهبانی در سیستم های دارای نگهبانی استفاده می شود.

 

کلید چهارم از سمت راست دستگاه:دکمه ضبط فایل به صورت دستی ، مرور حافظه و تنظیمات آن در حالت Stand by

 

کلید پنجم از سمت راست دستگاه:دکمه مانیتور که تصویر محدوده دید دوربین را نمایش می دهد و با لمس مجدد آن تصویر پنل دوم به نمایش در می آید.

رنگ بدنه آیفون تصویری HS-43TK/M200 سفید می باشد که روی دستگاه و کناره صفحه نمایش آن را طلقی مشکی رنگ احاطه کرده است که در صورت خاموش بودن صفحه اندازه آن بزرگتر از 4.3 اینچ به نظر می رسد. در قسمت کناری دستگاه محل قرار دادن کارت SD ، کلید های افزایش و کاهش آیتم های مختلف ، دکمه منو و کلید ON/OFF قرار گرفته است.

ویژگی های آیفون تصویری سیماران مدل HS-43TK/M200:

این محصول همانطور که گفته شد جهت تکمیل برخی از قابلیت های آیفون تصویری HS-43TK تولید شده است که به لحاظ شکل ظاهری نیز کاملا شبیه به این مانیتور تصویری می باشدو سیماران سعی کرده در آیفون تصویری جدیدش بیشتر نواقص آیفون تصویری قبلی را برطرف نماید.

آیفون تصویری HS-43TK/M200 سیماران یکی از مدلهایی است که دارای دو ورودی می باشد و با کمک این ویژگی می توان بدون نیاز به سوئیچر آیفون تصویری را به پنل متصل کرد و همچنین می توان از ورودی دوم برای اتصال آیفون به دوربین مداربسته نیز استفاده نمود. یکی دیگر از امکانات این مانیتور، قابلیت باز کردن جک اتوماتیک درب پارکینگ می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های آیفون تصویری HS-43TK/M200 سیماران قابلیت انتخاب زنگ از میان 16 ملودی است که ای تعداد نسبت به مدل قدیمی تر HS-43TK افزایش یافته است و دست کاربران در انتخاب زنگ مورد نظرشان باز تر است.

حافظه آیفون تصویری:

درب بازکن تصویری HS-43TK/M200 سیماران دارای قابلیت ذخیره 100 عکس در حافظه داخلی می باشد همچنین حافظه این دستگاه را می توان با قرار دادن رم خارجی (SD کارت) در بخش تعبیه شده تا 8 گیگ افزایش داد که در این صورت کاربران می توانند 1000 عکس و 100 فیلم 15 ثانیه ای را توسط آیفون تصویری خود ثبت و ضبط نمایند البته قابلیت انتقال تصاویر ذخیره شده در حافظه داخلی به حافظه خارجی SD CARD نیز برای افراد فراهم شده است.

مــحصولات مرتبط