آیفون تصویری سیماران 7 اینچ با حافظه HF-75M

محصول جدید

مانیتور بدون گوشی هفت اینچ رنگی کاملا لمسی سیماران، دارای حافظه داخلی 100 عکس و کارت حافظه 1024 عکس و 128 فیل، قابلیت اتصال به 2پنل و 4 دوربین و قابلیت تشخیص حرکت (موشن) می باشد. این مانیتور امکان ضبط پیام جهت پخش در هنگام ترک خانه و قابلیت ارتباط داخلی بین مانیتورهای یک واحد را نیز داراست.این آیفون تصویری دارای بدنه ای تماما مشکی است و از کلید های لمسی بهره می برد.

تماس بگیرید

7 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
سیماران Simaran
HF-75M
ایران
205×128×27.5 میلی متر
2/5 ساله
طراحی زیبا و مناسب- دارای صفحه نمایش لمسی -قابلیت ذخیره عکس و فیلم اتصال به دو پنل و چهار دوربین مداربسته -قابلیت تشخیص حرکت در دوربین مداربسته و ضبط تصاویرارتباط با کلیه واحدها و نگهبانی -تنظیم ملودی زنگ

طراحی ظاهری:

این آیفون تصویری دارای بدنه ای تماما مشکی است و از کلید های لمسی بهره می برد. این کلید ها در سمت راست این بدنه قرار گرفته اند و برای هر کدام وظیفه ای خاص در نظر گرفته شده است. صفحه نمایش هفت اینچی این مانیتور تصویری سیماران بیشترین فضا را بر روی این بدنه در بر گرفته است. درست زیر این صفحه نمایش نام و لوگوی Simaran به چشم می خورد. چهار گوشه آیفون HF-75M کاملا گرد شده است که باعث شده ظاهر متفاوتی نسبت به سایر رقبا داشته باشد.

صفحه نمایش:

سیماران برای آیفون تصویری HF-75M از آخرین ورژن صفحه نمایش خود استفاده نموده است. این نمایشگر قادر است تصاویری با کیفیت بسیار بالا و رنگ های واضح نمایش دهد. اندازه این صفحه نمایش 7 اینچ است و تمام فرمان ها می تواند به واسطه لمس کلیدها انجام بپذیرد. دکمه های سمت راست صفحه، برخی از فعالیت ها را بر عهده دارند، اما به طور کلی اجرای اکثر قابلیت ها به وسیله صفحه نمایش لمسی امکان پذیر می باشد.

قابلیت برقراری ارتباط:

تمامی قابلیت های مورد انتظار کاربران از یک آیفون تصویری با کیفیت، در HF-75 لحاظ شده است. به طور مثال این محصول قابلیت اتصال به دو پنل یا چهار دوربین مداربسته به صورت هم زمان را دارد یعنی شما می توانید در صورت استفاده از چهار دوربین مداربسته در یک محیط، به صورت هم زمان چهار تصویر را با این دستگاه کنترل نمایید که امکان انتخاب هر دوربین مداربسته از روی صفحه نمایش لمسی نیز برای شما فراهم شده است.

از ویژگی های دیگر دربازکن تصویری HF-75M سیماران قابلیت اتصال به سه مانیتور و یک گوشی فرعی است یعنی در یک واحد شما می توانید دستگاه خود را به سه مانیتور و یک گوشی فرعی دیگر متصل نمایید که در این صورت با به صدا در آمدن زنگ واحد، از سه نقطه مختلف در یک فضا امکان باز کردن درب برای شما فراهم می گردد. آیفون سیماران مدل HF-75M امکان برقراری ارتباط داخلی بین مانیتورهای یک واحد به صورت تک تک یا همگانی را نیز فراهم می آورد.

این دستگاه همچنین مجهز به قابلیت ضبط تصاویر با تشخیص حرکت می باشد یعنی دارای سنسورهایی است که در صورت لزوم با تشخیص حرکت افراد به صورت اتوماتیک تصاویری را از دم درب ورودی تهیه می نماید.

مــحصولات مرتبط