آیفون تصویری 4 اینچ با حافظه سیماران HS-40TK/M200

محصول جدید

آیفون تصویری 4 اینچ رنگی سیماران مدل HS-40TK/M200، حافظه دار است و امکان ذخیره 200 عکس و همچنین اضافه کردن حافظه خارجی را دارد. امکان برقراری ارتباط داخلی با واحد نگهبانی، قابلیت اتصال به یک پنل مجزا و یا یک دوربین مداربسته با امکان نمایش تصویر دوربین مداربسته، صفحه نمایش رنگی با کلید های لمسی و قابلیت باز کردن درب پارکینگ، از دیگر امکانات و ویژگی های این مانیتور محسوب می شود.

تماس بگیرید

4 اینچ
دارد
با یک واحد (نگهبانی)
قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
سیماران Simaran
HS-40TK/M200
ایران
2/5 ساله
دارای حافظه با قابلیت ضبط 200 عکسدارای کلید های لمسی -با قابلیت باز کردن درب پارکینگ -با قابلیت اتصال به دوپنل و یا یک پنل و یک دوربین

مشخصات ظاهری:

آیفون تصویری 40TK سیماران با ظاهری 4 گوشه و بسیار ظریف ساخته شده است، در قسمت جلویی آن 5 کلید لمسی به چشم می خورد. با استفاده از این کلید ها می توانید به راحتی عملکرد های مختلف آن بهرمند شوید.

در کناره ی سمت راست این آیفون یک کلید غیرلمسی قرار گرفته است. همچنین در همین قسمت یک کلید خاموش و روشن و یک شیار برای قرارگیری کارت حافظه در همین سمت دارد. کار کردن با این کلید ها بسیار ساده بوده و با استفاده از آن ها می توان از عملکرد های مختلفی بهره مند شد.

اندازه صفحه نمایش آیفون تصویری 40TK سیماران 4 اینچ بوده که در قابی مشکی رنگ احاطه شده است. بر روی این صفحه مشکی دانه های سفید متعددی قرار دارد. نام تجاری شرکت Simaran نیز در قسمت پایینی قاب دیده می شود. مانیتور آیفون 40TKسیماران هندست می باشد و گوشی (دهنی) آن بوسیله ی یک سیم فنری به دستگاه متصل می شود. برای گوشی این آیفون شاسی مکانیکی در نظر گرفته شده است و به وسیله آن بر روی بدنه آیفون قرار می گیرد.

صفحه نمایش:

صفحه نمایش آیفون تصویری 40TK سیماران 4 اینچ و از نوع LCD است. کیفیت تصویر در این نمایشگر بسیار خوب و رزولوشن آن بسیار بالا است. این صفحه نمایش لمسی نیست و تمامی کارکرد های این آیفون تصویری از طریق کلید های لمسی و غیر لمسی آن صورت می گیرد.

قابلیت ارتباط:

درب باز کن تصویری 40TK سیماران مجهز به یک سوئیچر داخلی می باشد که به این ترتیب با استفاده از آن می توان به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته متصل شود و همچنین می تواند جک درب اتوماتیک پارکینگ را باز نماید. این خاصیت برای ساختمان هایی مفید است که دارای دو ورودی هستند. با استفاده از آن می توان تصاویر ورودی های مختلف را بر روی مانیتور مشاهده کرد و امنیت مجموعه را بالاتر برد.

حافظه ی آیفون تصویری:

بوسیله ی حافظه داخلی آیفون تصویری سیماران مدل 40TK می توان 200 عکس رنگی را ذخیره کرد. پس از اتمام حجم حافظه داخلی و ضبط آخرین تصویر، عکس جدید به جای اولین عکس ضبط شده ثبت می شود. همچنین با اضافه کردن یک کارت حافظه خارجی می توان قابلیت ذخیره سازی تصاویر بیشتری را نیز به دستگاه اضافه نمود.

مــحصولات مرتبط