آیفون تصویری سیماران 4 اینچ با حافظه HF-40/M

محصول جدید

دربازکن تصویری HF-40/M سیماران، دارای صفحه نمایش لمسی و رنگی است و با استفاده از تکنولوژی LCD کار میکند. این مانیتور مجهز به کلیدهای لمسی و بدون دسته گوشی می باشد و قابلیت نصب 2 پنل به مانیتور را داراست. تجهیز به حافظه ضبط عکس (Micro SD) و ذخیره 1000 عکس، رنگ نقره ای و نصب روکار؛ تولید در ابعاد : 36.5 (ضخامت) * 140 (ارتفاع) * 235 (طول) میلی متر، از دیگر ویژگی های این درب باز کن لوکس است.

تماس بگیرید

4 اینچ
دارد
با یک واحد (نگهبانی)
قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته
ندارد
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
سیماران، سوزوکی و کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
پلاستیک
روکار
سیماران Simaran
HF-40/M
ایران
2/5 ساله
ظاهر زیبا و لوکس هندزفری (بدون گوشی)دارای کلید های لمسی حافظه دار و بدون حافظه
عدم قابلیت ارتباط با واحد نگهبانی -نبود قابلیت ارتباط داخلی -نداشتن قابلیت باز کردن درب پارکینگ

مشخصات ظاهری:

آیفون تصویری HF-40 سیماران در ظاهری زیبا و به صورت HandsFree طراحی شده است. صفحه نمایش 4 اینچی این محصول در قابی مشکی رنگ قرار گرفته است. کلیدهای لمسی این دستگاه نیز در کنار آن قرار گرفته است؛ 5 کلید با طراحی منحصر به فرد که هرکدام عملکرد خاص خود را دارد. زیر قاب مشکی رنگ آیفون تصویری HF-40 سیماران نام تجاری این شرکت درج شده است و سمت چپ دستگاه نیز با یک برآمدگی زیبا آراسته شده است. این برجستگی از بالای بدنه، قوسی ظریف ایجاد کرده است. در کناره ی سمت چپ بدنه نیز یک شیار کارت حافظه و همچنین چندین کلید و پتانسیومر کاهش و افزایش صدای بلندگو دیده می شود.

صفحه نمایش:

صفحه نمایش رنگی و لمسی آیفون تصویری HF-40 سیماران در سایز 4 اینچ با تکنولوژی نور پس زمینه LED و Digital TFT LCD ساخته شده است که باعث شفافیت و کیفیت هرچه بیشتر آن می گردد. به وسیله ی آیفون تصویری HF-40 سیماران می توان تصاویر را بر روی صفحه نمایش مشاهده کرد، در کارت حافظه ذخیره کرد و با انتقال MicroSD آن به کامپیوتر یا... در جای دیگری ذخیره کرد.

قابلیت ارتباط:

آیفون تصویری سیماران مدل HF-40 قابلیت ارتباط واحدها با نگهبانی و دیگر واحدها را ندارد. اما در صورتی که تمایل به استفاده از دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مدار بسته را داشته باشید، این مانیتور این امکان را برای شما فراهم می آورد.

حافظه ی آیفون تصویری:

آیفون تصویری HF-40 سیماران در دو نوع حافظه دار HF-40/M و بدون حافظه HF-40 عرضه شده است که مانیتور HF40/M سیماران قابلیت ذخیره 1000 تصویر و یا 100 فیلم را دارد.

 

مــحصولات مرتبط