پنل آیفون تصویری سیماران فوژان

محصول جدید

پنل ساده فوژان سیماران برای ساختمان های یک واحدی تا 14 واحد به بالا مناسب است. این پنل بدون سوییچر تولید می شود و بدنه شیشه ای اطراف دوربین، محافظی برای جلوگیری از تماس مستقیم اشیا یا دست افراد با لنز محسوب می شود. این پنل دارای لنزی از نوع CCD است و در جنس دور تا دور آن از فلزی آبکاری شده استفاده شده است.

454,000 تومان

مجهز به دزدگیر - مجهز به پوشش شیشه ای جهت محافظت از دوربین - مقاوم در برابر عوامل طبیعی
دارد
از 1 واحد تا 14 واحد به بالا
دارد
پنل تصویری
پنل آیفون تصویری
سیماران Simaran
فوژان
ایران
2/5 ساله
ندارد

ویژگی های پنل فوژان سیماران:

این پنل آیفون تصویری سیماران دارای دوربین رنگی است. در ساخت این دوربین از حسگر CCD استفاده شده است و به علاوه لنز آن قابلیت تنظیم زاویه دید را نیز دارد. می توان این دوربین را در چهار طرف تنظیم کرد تا میدان دید گسترده تر گردد. از دیگر ویژگی های این پنل می توان به وجود ال ای دی سوپرهایبرایت اشاره داشت. ای ال ای دی ها قادرند دید گسترده تری را برای کاربر فراهم آورند. وظیفه اصلی این ال ای دی ها ایجاد دید در شبی بهتر و در نهایت ایجاد تصاویری با کیفیت بالاتر است. همچنین بدنه دستگاه مجهز به دزدگیر نیز هست که به این ترتیب امنیت آن را افزایش می دهد.

صفحه کلید این پنل نورانی است و به واسطه وجود این نور در زیر کلید ها، امکان استفاده از آن ها به سادگی فراهم می گردد. جنس بدنه این پنل از آلومینیوم اکسترود است و این بدنه مقاومت نسبتا بالایی در برابر گرد و غبار، عوامل طبیعی و باران دارد. به این ترتیب نیاز به بارانگیر و یا سایه بان نخواهید داشت.

از دیگر ویژگی های این پنل توان مصرفی 2.02 وات و سیستم تغذیه VDC 14-12 ولت می باشد. نکته دیگر این که به واسطه نبود سوییچر، برای نصب این پنل نیاز به سوییچر مجتمع وجود دارد و برای سیم کشی این پنل فوژان سیماران چهار رشته سیم جهت اتصال مانیتور آیفون تصویری به پنل دم درب سیماران مورد نیاز است.

اجزای سازنده پنل فوژان سیماران:

یک محافظ شیشه ای برای جلوگیری از تماس مستقیم با لنز بر روی پنل قرار گرفته است. این دوربین دارای حسگر CCD است. همچنین دور تا دور این پنل با صفحه فلزی آبکاری شده تا مقاومت بالایی در برابر عوامل طبیعی داشته باشد. به علاوه برای پخش و انتقال صدا از طریق پتانسیومتر دارای میکروفون هایی قوی نیز می باشد. همچنین این پنل دارای پیچ هایی برای تنظیم زاویه دوربین و چرخاندن آن نیز هست.

ویژگی های پنل فوژان سیماران:

-روی بدنه این پنل شیشه ای محافظ برای جلوگیری از تماس مستقیم اشیا یا دست افراد با لنز قرار گرفته است.

-لنز پنل تصویری فوژان سیماران از نوع CCD می باشد که وظیفه آن دریافت تصاویر و ارسال با کیفیت آنها می باشد.

-دور تا دور پنل تصویری با صفحه فلزی آبکاری شده پوشانده شده است که مقاومت خوبی در برابر عوامل طبیعی دارند.

-این پنل دارای بلندگو و میکروفن قوی برای پخش و انتقال صدا از طریق پتانسیومتر می باشد.

-پنل دم دری فوژان سیماران مجهز به LED های می باشد که برای دید در شب و روشن شدن پنل در تاریکی مناسب هستند.

-پنل تصویری فوژان سیماران دارای پیچ هایی است که برای چرخاندن و تنظیم زاویه دوربین مورد استفاده قرار می گیرند.

-سیم اتصال منبع تغذیه و سیم اتصال پنل به درب بازکن تصویری سیماران از اجزای دیگر این پنل ها می باشد.

مــحصولات مرتبط