پنل آیفون تصویری سیماران فوژان کارتخوان

محصول جدید

پنل پلاک دار سیماران مدل فوژان؛ دو ماژول، بدون سوییچر و با قابلیت نصب ماژول کارت خوان به جای ماژول پلاک دار تولید می شود. در این پنل امکان تنظیم زاویه دید دوربین وجود دارد و امکان دید در شب به وسیله LED های دید در شب نیز وجود دارد. وجود دزدگیر برای امنیت بالاتر، محافظ شیشه ای بر روی پنل برای جلوگیری از تماس مستقیم اشیا یا دست افراد با لنز دوربین و صفحه فلزی آبکاری شده محسوب می شود.

610,000 تومان

از یک واحد تا 13 واحد به بالا
پنل تصویری
فلزی
پنل آیفون تصویری
سیماران Simaran
فوژان کارت خوان
ایران
2/5 ساله

پنل کارتخوان فوژان سیماران جزو پنل های دو ماژول آیفون تصویری سیماران است. تنها کلید این پنل بر روی یکی از ماژول ها قرار می گیرد، بر روی ماژول دیگر، فضایی برای قرار گیری پلاک در نظر گرفته شده است که می توان آن را به ماژول کارتخوان تبدیل نمود. کارت خوان بودن این ماژول به این معنا است که شما می توانید بدون استفاده از کلید و تنها با نزدیک کردن کارت RFID خود به ماژول کارتخوان، درب ساختمان را باز کنید.برای بالا بردن ضریب اطمینان، پنل یک واحدی کارتخوان فوژان سیماران مجهز به دزدگیر شده است. میکروسوییچ قرار گرفته بر پشت این پنل وظیفه دزدگیر را انجام می دهد و در صورتی که دستگاه از جای خود خارج شود، به طور اتوماتیک به واحد های خاصی، اطلاع رسانی می کند، به این صورت که با زنگ خوردن مداوم واحد، اطلاع رسانی صورت می گیرد.

ویژگی های پنل کارتخوان فوژان سیماران:

این پنل کارتخوان فوژان سیماران دارای توان مصرفی 2.02 وات و سیستم تغذیه VDC 14-12 ولت است. سیم کشی پنل یک واحدی دو ماژول فوژان سیماران به صورت چهار رشته ای است و برای پخش و انتقال صدا از طریق پتانسیومتر نیز میکروفون هایی قوی به کار رفته است.

بدنه پنل کارتخوان فوژان سیماران از آلومینیوم اکسترود با مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی و گرد و غبار ساخته شده است. به این ترتیب با استفاده از این پنل نیازی به استفاده از بارانگیر و یا سایه بان نخواهد بود. همچنین برای استحکام بیشتر دور تا دور این پنل با صفحه فلزی آبکاری شده است که آن را ضد آب می سازد.

دوربین قرار گرفته بر روی پنل تک واحدی پلاک دار فوژان سیماران دارای پیچ تنظیمی است که می توان با استفاده از آن جهت دید را در چهار طرف تنظیم نمود تا پوشش کاملی از تصاویر ایجاد گردد. حسگر CCD به کار رفته در دوربین این پنل، تصاویر را با کیفیتی بالا ارائه می کند. برای محافظت بیشتر از لنز پوششی شیشه ای بر روی آن قرار گرفته است تا از برخورد دست یا دیگر اشیا با لنز دوربین جلوگیری کند. از نکات دیگر اینکه وجود ال ای دی های سوپر هایبرایت باعث ایجاد روشنایی بیشتر در ثبت تصاویر خواهد شد و در شب کاملی را فراهم می آورند. همچنین در زیرکلید های این پنل نیز صفحه ای نورانی برای تشخیص بهتر در تاریکی قرار گرفته است.

-دارا بودن دو ماژول، یکی برای تک کلید پنل و دیگری برای پلاک و یا ماژول کارت خوان

-وجود دوربین با حسگر CCD برای امکان ایجاد تصاویری با کیفیت بالا

-وجود پیچ های تنظیم برای تنظیم زاویه دوربین در فرم دلخواه

-وجود LED های سوپر هایبرایت با امکان نمایش دید در شبی کامل

-وجود دزدگیر برای امنیت بالاتر (میکروسوییچ کنترل کننده محل دقیق پنل)

-محافظی شیشه ای بر روی پنل برای جلوگیری از تماس مستقیم اشیا یا دست افراد با لنز دوربین

-صفحه فلزی آبکاری شده با مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی

-وجود بلندگو و میکروفن قوی برای پخش و انتقال صدا از طریق پتانسیومتر

مــحصولات مرتبط