پنل آیفون تصویری سیماران فراز

محصول جدید

پنل فراز ساده سیماران، قابل استفاده برای ساختمان های دو واحدی و با صفحه فلزی آبکاری شده و مقاوم در برابر باران و گرد و غبار تولید و به بازار مصرف عرضه شده است. شیشه محافظ دوربین برای جلوگیری از تماس مستقیم دست یا سایر اشیا با لنز تعبیه گردیده. دوربین CCD با رزولوشن بالا، قابلیت تنظیم جهت دوربین، بلندگو و میکروفن جهت پخش و انتقال صدا و سیم اتصال تغذیه و سیم اتصال به درب بازکن تصویری،شمار می روند.

454,000 تومان

توکار
313×122×12 mm
مقاومت در برابر باران، گرد و غبار و نور خورشید - دارای محافظ شیشه ای دوربین
دارد
از یک واحد تا 14 واحد
پنل تصویری
فلزی
سیماران Simaran
فراز
ایران
2/5 ساله

ظاهری پنل سیماران فراز:

بدنه این پنل مستطیلی شکل از جنس آلومینیوم آبکاری شده است که در برابر بارندگی و گرد و غبار محفوظ می باشد. طول این پنل 162 میلی متر و عرض آن 95 میلی متر است. همچنین قطر آن 42 میلی متر می باشد. این بدنه فلزی مات، در بخش بالا و پایینی خود دارای لبه هایی براق است.در بخش بالایی این پنل و در سمت راست، نام Simaran به چشم می خورد و در کنار آن میکروفونی برای دریافت صدای مراجعه کننده وجود دارد. درست در پایین آن، دوربین پنل به همراه ال ای دی های دید در شب قرار گرفته اند. در زیر دوربین نیز میکروفون که مسئول پخش صدای پاسخگو می باشد دیده می شود. دو کلید این پنل در پایین ترین بخش آن و روبروی یکدیگر قرار گرفته است.

مشخصات فنی پنل سیماران فراز:

یکی از مهمترین قسمت های هر پنل تصویری دوربین تصویر بردار آن است. این دوربین تصاویر افراد مراجعه کننده را در داخل واحد و روی صفحه مانیتور نمایش داده و همچنین در صورتی که آیفون تصویری منزل شما قابلیت تصویربرداری داشته باشد با کمک این لنز تصاویر ثبت شده و در حافظه دستگاه شما ذخیره می گردند.

این پنل دارای دوربینی با سنسور CCD است. این سنسور تصاویری با رزولوشن بالا و با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. همچنین قابلیت چرخش دوربین این پنل آن را قادر می سازد با قابلیت تنظیم در چهار طرف، تصاویری با دید کامل فراهم آورد. به علاوه این دوربین به دلیل دارا بودن WHITE LED دید در شب خوبی نیز خواهد داشت. در حقیقت وجود ال ای دی ها سبب می شود صفحه کلید روشن شده و امکان استفاده از آن در شب نیز برای افراد فراهم گردد.از دیگر خصوصیات این پنل سیماران می توان به سیستم تغذیه 12-14VDC آن اشاره داشت. همچنین توان مصرفی آن برابر با 2.02 وات می باشد. نکته دیگر اینکه برای نصب این محصول از چهار رشته سیم برای سیم کشی و اتصال پنل دم دری به آیفون تصویری داخل واحد استفاده می شود.

ویژگی پنل سیماران فراز:

-قابل استفاده برای ساختمان های دو واحدی

-صفحه فلزی آبکاری شده و مقاوم در برابر باران و گرد و غبار

-شیشه محافظ دوربین برای جلوگیری از تماس مستقیم دست یا سایر اشیا با لنز

-دوربین CCD با رزولوشن بالا

-قابلیت تنظیم جهت دوربین

-بلندگو و میکروفن جهت پخش و انتقال صدا

-سیم اتصال تغذیه و سیم اتصال به درب بازکن تصویری

مــحصولات مرتبط