پنل آیفون تصویری کدینگ سیماران فراز

محصول جدید

پنل کدینگ سیماران مدل فراز، رنگی و قابل نصب برای ساختمان های تا 999 واحد می باشد. این پنل مجهز به سیستم دزدگیر و صفحه کلید نورانی برای کاربرد آسان در شب است. منبع تغذیه پنل کدینگ فراز از 12-14VDC تغذیه می شود. این پنل همچنین دارای پیچ تنظیم کننده دوربین، مجهز به شیشه ای جهت حفاظت لنز و صفحه فلزی آبکاری شده می باشد و به صورت توکار نصب می شود.

986,000 تومان

توکار
قابلیت کدینگ و استفاده تا 999 واحد - مجهز به دزدگیر - قابلیت تنظیم زاویه دید دوربین - قابلیت تنظیم زاویه دید دوربین در هر چهار جهت
دارد
دارد
پنل کدینگ
فلزی
پنل آیفون تصویری
سیماران Simaran
فراز کدینگ
ایران
2/5 ساله
ندارد

ویژگی های پنل تصویری کدینگ فراز سیماران:

در یک محیط اگر شما از انواع آیفون تصویری سیماران استفاده می کنید بنابراین می توانید یکی از انواع پنل تصویری کدینگ سیماران یا پنل زنگ شاسی دار سیماران را با توجه به تعداد واحد های ساختمان مورد نظر خود انتخاب نمایید به طور مثال پنل های تصویری کدینگ برای ساختمان هایی با تعداد واحدهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد و پنل های شاسی دار یا زنگ دار در محل هایی با واحدهای کمتر مورد استفاده واقع می شود.

پنل تصویری فراز سیماران دارای سه مدل شاسی دار ، کدینگ و کارتخوان می باشد که عملکردها و کاربردهای مختلفی دارند و در ادامه قصد داریم با پنل تصویری کدینگ فراز سیماران بیشتر آشنا شویم ، این پنل برای ساختمان هایی با تعداد واحد بالا مورد استفاده قرار می گیرد در واقع با به کار بردن پنل کدینگ می توان به جای استفاده از تعداد زیاد زنگ یک عدد یا کد را برای هر واحد تعریف کرد تا با شماره گیری آن روی پنل و فشردن دکمه زنگ بتوان بین افراد مراجعه کننده و افراد داخل واحد ارتباط برقرار کرد.

پنل آیفون تصویری کدینگ سیماران مدل فراز دارای دوربین CCD با رزولوشن و کیفیت بالا می باشد که در چهار جهت قابل تنظیم است و می تواند با داشتن لنز قوی تصاویری با وضوح زیاد و شفاف را به صفحه نمایش مانیتور تصویری داخل واحد منتقل نماید حال در صورتی که درب باز کن شما قابلیت عکسبرداری داشته باشد این تصاویر در حافظه داخلی دستگاه ذخیره می شوند.

شکل ظاهری پنل تصویری کدینگ فراز سیماران:

پنل کدینگ فراز سیماران دارای ظاهری مستطیل شکل است که در قسمت بالای آن میکروفن برای انتقال صدا و لنز برای ارائه تصویر قرار گرفته است همچنین در قسمت پایین بدنه دستگاه صفحه نمایشی وجود دارد که از آن برای نشان دادن کد واحد استفاده می شود ، در قسمت زیرین صفحه نمایش پنل شماره گیری قرار دارد که برای استفاده از آن باید ابتدا شماره واحد را گرفته و بعد کلید زنگ را فشار داد.

از ویژگی های دیگر این پنل می توان به ال ای دی های قوی اشاره کرد در واقع این پنل مجهز به WHITE LED است که با استفاده از آن دید در شبی قوی ایجاد می شود و همین امر سبب می شود کاربران بتوانند از این محصول در تاریکی شب نیز به راحتی استفاده نمایند. بدنه پنل کدینگ فراز سیماران ساخته شده از آلومینیوم اکسترود شده می باشد که در مقابل بارندگی و عوامل طبیعی مقاوم است و در فضاهای باز به راحتی قابل استفاده می باشد همچنین بد نیست بدانید برای اتصال دستگاه به مانیتور نیاز به چهار رشته سیم داریم که در داخل پک محصول قرار دارد.

اجزای مختلف پنل کدینگ سیماران مدل فراز:

-مجهز به سیستم دزدگیر

-دارای صفحه کلید نورانی برای کاربرد آسان در شب

-منبع تغذیه 12-14VDC

-دارای پیچ تنظیم کننده دوربین

-مجهز به شیشه ای جهت حفاظت لنز

-صفحه فلزی آبکاری شده

مــحصولات مرتبط