پنل آیفون تصویری سیماران فروز

محصول جدید

پنل آیفون تصویری سیماران مدل فروز، دارای دوربین رنگی و سنسور CCD است. جنس بدنه این پنل از آلومینیوم اکسترود شده ساخته شده و نقره ای رنگ است. پنل فروز سیماران کاملاً ضد آب است و می تواند بدون نیاز به بارانگیر در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرد. این پنل امکان دید در شب دارد و به صورت توکار بر روی دیوار نصب می گردد.پنل فروز سیماران قابل استفاده برای ساختمان هایی با حداکثر 42 واحد است.

454,000 تومان

توکار
پنل آیفون تصویری
سیماران Simaran
فروز
ایران
2/5 ساله
دارد
دارد
پنل تصویری
فلزی
ندارد

ویژگی های پنل زنگ فروز سیماران:

یکی از تجهیزات الکترونیکی شرکت سیماران انواع پنل آیفون تصویری مانند پنل فروز سیماران می باشد که دارای دو مدل ساده و کدینگ است. در پنل ساده یا شاسی دار فروز سیماران برای هر واحد به صورت مجزا یک زنگ قرار داده شده است.

پنل آیفون تصویری فروز سیماران در این مدل از نوع شاسی دار یا ساده است که تا زیر 100 زنگ را می تواند ساپورت نماید و طراحی ظاهری آن به گونه ای است که دارای پنل های 1 ، 2 و 3 واحدی می باشد اما در تعداد واحدهای بالاتر از سه، تنها برای ساختمان هایی با تعداد واحد زوج مثل 4، 6، 8 و غیره قابل استفاده است. یکی از ویژگی های این محصول ابعاد کوچک پنل تک واحدی آن است به همین دلیل می تواند گزینه مناسبی برای جلوی درب واحد باشد.

جنس بدنه این پنل از آلومینیوم اکسترود شده می باشد که در برابر بارندگی و گردوغبار مقاومت بالایی دارد بنابراین می توان با اطمینان این محصول را در فضاهای بیرون ساختمانی مورد استفاده قرار داد.

ویژگی های فنی:

نوع لنز یا دوربین به کار رفته در پنل دم دری فروز سیماران CCD رنگی است که رزولوشن بالایی دارد و می تواند تصاویری با کیفیت بالا را در اختیار کاربران قرار دهد همچنین لنز دوربین قابلیت تنظیم در چهار جهت مختلف را دارد و به دلیل مجهز بودن به WHITE LED دید مناسبی را برای دید در شب افراد فراهم می آورد. پنل تصویری فروز سیماران صفحه کلیدی نورانی دارد در نتیجه در تاریکی شب به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

توان مصرفی پنل زنگ فروز سیماران برابر با 2.02 وات است و سیستم تغذیه آن برق 12 تا 14 VDC می باشد. یکی از نکاتی که در رابطه با این پنل وجود دارد نداشتن سوئیچر در پشت پنل است به این معنا که برای سیم کشی دستگاه باید از سوئیچر مجتمع استفاده کرد و تمام سیم ها باید ابتدا از پشت پنل وارد سوئیچر مجتمع شوند و بعد به هر واحد کشیده شوند.

-مجهز به صفحه آلومینیومی آبکاری شده

-پیچ هایی برای تنظیم زاویه دوربین

-حسگر CCD در دوربین

-مجهز به White LED برای دید در شبی مناسب

-شیشه ای جهت محافظت از لنز

-وجود لنز و بلندگو (میکروفن) در کنار هم در قسمت بالای دستگاه

 

مــحصولات مرتبط