پنل آیفون تصویری کدینگ و کارت خوان سیماران فروز

محصول جدید

پنل آیفون تصویری کارتخوان و کدینگ سیماران مدل فروز، دارای لنز رنگی CCD و قابلیت نصب برای ساختمانهای زیر100 واحد را داراست. این پنل کاملاً ضد آب است و علاوه بر باز کردن درب به وسیله کارت می تواند آن را به وسیله کد نیز باز کند. این پنل همانند دیگردرب باز کن های سری فروز به صورت توکار بر روی دیوار نصب می گردد.این پنل دارای دو قابلیت امکان انتخاب واحد با کد و باز کردن درب با کارت به صورت هم زمان است

1,162,000 تومان

توکار
پنل آیفون تصویری
سیماران Simaran
فروز کدینگ و کارت خوان
ایران
2/5 ساله
دارد
زیر 100 واحد
دارد
پنل کدینگ
دارد

پنل تصویری کدینگ و کارتخوان سیماران مدل فروز:

دارای دو قابلیت امکان انتخاب واحد با کد و باز کردن درب با کارت به صورت هم زمان می باشد، همانطور که می دانید انواع پنل های تصویری سیماران از متعلقات و تجهیزات جانبی مربوط به آیفون های تصویری می باشند که در سه مدل فراز ، فروز و فوژان تولید و به بازار عرضه شده اند و هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند که انتخاب آنها به نظر مشتریان بستگی دارد.

پنل های تصویری سیماران دارای مدل های مختلفی هستند که به طورکلی به دو دسته ساده ( زنگ دار ) و کدینگ تقسیم می شوند که البته هرکدام از اینها می توانند به قابلیت کارت خوان بودن مجهز شوند یعنی به جای استفاده از کلید جهت باز کردن درب از یک کارت استفاده گردد. پنل تصویری کارتخوان و کدینگ فروز در ساختمان هایی با تعدا واحد بالا استفاده می شود که در واقع به جای قرار دادن تعداد زیادی زنگ می توان برای هر واحد یک عدد یا کد در نظر گرفت تا با شماره گیری آن روی پنل و فشردن دکمه زنگ ارتباط بین افراد مراجعه کننده و افراد داخل واحد برقرار گردد.

یکی دیگر از قابلیت های پنل زنگ کارتخوان و کدینگ فروز سیماران دارا بودن ماژول کارت خوان است که می تواند نقش مهمی در ایجاد امنیت ساختمان داشته باشد به این صورت که شما می توانید 2000 کارت هوشمند یا تگ برای دستگاه تعریف کنید تا بعد از این به جای استفاده از کلید جهت باز کردن درب ورودی از این کارت ها و تگ ها استفاده نمایید.

پنل دم دری کارت خوان و کدینگ سیماران مدل فروز دارای بدنه ای مستطیل شکل از جنس آلومینیوم اکسترود شده است که دارای سه بخش مستطیلی می باشد ، در قسمت بالای پنل لنز و بلندگوها قرار گرفته اند که برای ردو بدل کردن صدا و تصویر به کار می روند ، در قسمت وسط ماژول کارتخوان قرار دارد و در انتهای بدنه پنل صفحه کلید شماره گیر قرار داده شده است.

پنل زنگ کارت خوان و کدینگ سیماران مدل فروز دارای لنز CCD رنگی است و می توان این لنز را در چهار طرف تنظیم کرد همچنین این پنل مجهز به برایت ال ای دی هایی است که امکان استفاده راحت تر از پنل را در شب برای افراد فراهم می آورد. پنل تصویری دوکاره فروز تصاویری با کیفیت و وضوح بالا را روی صفحه نمایش آیفون تصویری شما نمایش می دهد و درصورتی که دستگاه شما قابلیت ضبط تصاویر را داشته باشد این عکس ها در حافظه دستگاه ذخیره می شوند.

از مشخصات فنی دیگر این محصول می توان به سیستم تغذیه 12-14VDC اشاره کرد همچنین برای سیم کشی آن باید از سوئیچر مجتمع استفاده گردد.

مــحصولات مرتبط