پنل تصویری پین هول سیماران VFC-W137

محصول جدید

پنل تک واحدی روکار سیماران، به رنگ مشکی و به همراه دوربین پین هول سونی تولید و به بازار عرضه می شود. این پنل به دلیل عدم داشتن سیستم ضد سرقت، برای پشت در واحد و در محیط مسقف قابل استفاده است. بدنه پنل پین هول فلزی است و به دلیل نصب روکار نیازی به تخریب دیوار برای نصب آن وجود ندارد.پنل یک واحدی سیماران مدل VFC-W137 دقیقا همان مدلی می باشد که مناسب فضای داخلی و پشت درب واحد است.

490,000 تومان

روکار
پنل آیفون تصویری
دارد
1 واحد
ندارد
پنل تصویری
فلزی
2/5 ساله
ندارد
پین هول سونی

پنل یک واحدی سیماران مدل VFC-W137 دقیقا همان مدلی می باشد که مناسب فضای داخلی و پشت درب واحد است. این پنل تصویری دارای دوربین پین هول سونی است و نسبت به نسل قبلی خود ارتقا داشته و به سنسور دید در شب مجهز شده است تا در تاریکی محض بتواند تصویر برداری نماید.

شکل ظاهری این پنل به صورت یک بیضی کوچک مشکی رنگ است که روی بدنه آن یک شاسی بزرگ دایره ای برای زنگ زدن تعبیه شده است و در قسمت بالای این کلید ، بلندگو و میکروفن برای انتقال صدا قرار داده شده همچنین لنز این پنل نیز در بالاترین بخش این دستگاه قرار دارد.

درون جعبه این پنل تصویری سیماران یک براکت تعبیه شده تا یک زاویه 35 درجه ای ایجاد کند تا در صورت نیاز بتواند نقاط کور روبروی درب واحد را پوشش دهد.

قابلیت های منحصر به فرد :

دارای اندازه کوچک و مناسب جهت استفاده در فضای داخلی

مجهز به ال ای دی هایی برای دید در شب مناسب

دارای براکت 35 درجه ای روی سیستم برای افزایش میدان دید

قابلیت نصب آسان به صورت رو کار بدون کنده کاری

نقاط ضعف:

عدم ایمنی کافی جهت سرقت پنل

تولید در رنگ مشکی و عدم تنوع رنگی پنل

مــحصولات مرتبط