سوئیچر آیفون تصویری سیماران مدل 721 گالری تصاویر

سوئیچر آیفون تصویری سیماران مدل 721

محصول جدید

سوئیچر آیفون تصویری سیماران مدل 721، براساس تعداد واحد 6، 8 و 10 واحدی تولید می شود. این دستگاه جهت کاهش سیم های ورودی به پنل و عیب یابی آسان و اضافه کردن قابلیت دو پنل به دستگاه، بالا بردن کیفیت تصویر در ساختمان هایی با بیش از 5 واحد و تقسیم کننده زنگ ها، استفاده می شود. در آیفون تصویری سیماران، عموماً سوئیچر ها پشت مانیتور نصب می شوند.

85,000 تومان

سیماران
متعلقات آیفون تصویری
سوئیچر
سیماران Simaran
ایران
2/5 ساله

کاربرد های سوئیچر آیفون تصویری سیماران:

در ساختمان های پر واحد و با تعداد طبقات بالا، عموماً این مشکل ایجاد می شود که در تصاویر بدون کیفیت و با نویز به طبقات منتقل می شود. این مسئله به دلیل افزایش طول سیم استفاده شده در دستگاه ایجاد می شود. در این موارد، از سوئیچر، به عنوان تقویت کننده تصویر استفاده می شود. در آیفون تصویری سیماران، عموماً سوئیچر ها پشت مانیتور نصب می شوند؛ اما در بیشتر مواقع، در ساختمان های بیش از 5 واحد، به صورت جداگانه نیز از سوئیچر استفاده می شود.

یکی دیگر از کاربری های سوئیچر آیفون تصویری، کاهش تعداد سیم های ورودی به مانیتور است. به این صورت که به طور مثال، تعداد 4n سیم وارد سوئیچر شده و n عدد خارج می شود. این مسئله در عیب یابی پنل بسیار کمک کننده است زیر به جای تعداد زیادی سیم در هم، یک سری سیم از پنل به مانیتور منتقل می شود. سوئیچر آیفون تصویری سیماران مدل 721، یکی از متعلقات پر کاربرد انواع آیفون تصویری محسوب می شود.

یکی از اصلی ترین کاربرد های کاربرد های سوئیچر، تقسیم زنگ ها در پنل است. به این صورت که کمک می کند در صورت فشار دادن زنگ هر واحد، با مانیتور همان واحد تماس برقرار کند؛ به عبارت دیگر، این دستگاه سبب می شود در صورت برقراری تماس با یک واحد، با واحد های دیگر تداخلی ایجاد نشود.

انواع سوئیچر آیفون تصویری:

به صورت کلی، 3 مدل سوئیچر وجود دارد. مدل اول در حالتی که سوئیچر پشت پنل نصب می شود؛ این حالت بیشتر در آیفون تصویری تابا وجود دارد. در حالت دوم، که بیشتر در آیفون تصویری سیماران وجود دارد، سوئیچر، پشت پنل نصب می گردد و حالت سوم، که سوئیچر در جعبه تقسیم قرار می گیرد. در مدل های اول و دوم، در صورت بالاتر بودن تعداد واحد ها و طبقات و بسته به تشخیص نصاب، ممکن است به یک سوئیچر مجزای دیگر، جهت تقویت تصویر، نیاز باشد.

مــحصولات مرتبط