ماژول کارتخوان سیماران گالری تصاویر

ماژول کارتخوان سیماران

محصول جدید

ماژول کارتخوان سیماران ویژه پنل های پلاک دار سیماران است و به صورت جداگانه به همراه یک تگ جاسوئیچی به فروش می رسد. این ماژول امکان شناسایی تا 2000 کارت را دارد و از امنیت بالایی برخوردار است.ماژول یا module، به معنای مفهومی، به قلعه ای جداگانه گفته می شود که بر روی یک وسیله دیگر وصل می شود. این قطعه می تواند یک ویژگی و یا کاربری به دستگاه اضافه کند.

118,000 تومان

متعلقات آیفون تصویری
ماژول کارتخوان
سیماران Simaran
ایران
2/5 ساله

ماژول کارت خوان سیماران:

ماژول کارتخوان سیماران ویژه پنل های پلاک دار سیماران است و به صورت جداگانه به همراه یک تگ جاسوئیچی به فروش می رسد. این ماژول امکان شناسایی تا 2000 کارت را دارد و از امنیت بالایی برخوردار است.ماژول یا module، به معنای مفهومی، به قلعه ای جداگانه گفته می شود که بر روی یک وسیله دیگر وصل می شود. این قطعه می تواند یک ویژگی و یا کاربری به دستگاه اضافه کند. در سیستم آیفون تصویری، ماژول ها، قطعاتی هستند که عموماً به پنل اضافه می شوند و یک قابلیت همانند کاربری کارت خوان، کدینگ و یا غیره را به دستگاه اضافه می کند. این قطعات، تحت عنوان متعلقات آیفون تصویری، معمولاً به صورت جداگانه به فروش می رسند و جهت اضافه کردن آن ها به پنل یا چیز دیگر، ابتدا باید آن پنل قابلیت اضافه شدن ماژول را در خود داشته باشد. ماژول کارت خوان سیماران، یکی از همین متعلقات است که قابلیت باز کردن درب به وسیله کارت را به پنل های پلاک دار سیماران اضافه می کند.

مشخصات و ویژگی های ماژول کارت خوان سیماران:

این ماژول برای آیفون تصویری سیماران قابل استفاده است. ممکن است فکر کنید که آیا می توان این ماژول را به تمام پنل های آیفون تصویری سیماران اضافه کرد؟ پاسخ این سوال خیر است. ماژول کارت خوان سیماران را فقط و فقط می توان برای پنل هایی استفاده کرد که قابلیت پلاک دارد دارند، به زبان ساده تر، ارتفاع این پنل ها از مدل های معمولی بیشتر است و امکان ماژول خوردن را دارند. به عنوان مثال، این ماژول را در پنل های مدل فوژان و یا فراز سیماران می توان استفاده کرد.

این ماژول کارتخوان به همراه یک کارت برنامه ریزی و یک تگ جاسوئیچی به صورت مستقل به فروش می رسد و درون پنل های پلاک دار موجود نمی باشد. ماژول کارتخوان سیماران حداکثر تا 2000 کارت را شناسایی می کند و از لحاظ امنیتی از درجه بالایی برخوردار است.

 

مــحصولات مرتبط