آیفون تصویری الکتروپیک 7 اینچ با حافظه 996 گالری تصاویر

آیفون تصویری الکتروپیک 7 اینچ با حافظه 996

محصول جدید

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 996 یکی از بهترین و کامل ترین محصولات الکتروپیک است، این محصول با صفحه نمایش 7 اینچی تمام لمسی، امکان نمایش تصاویر با کیفیت بالا و در ابعاد مناسبی را فراهم می آورد. این آیفون قابلیت باز کردن درب پارکینگ، فراخوانی آسانسور و امکان ضبط عکس و فیلم، را داراست. آیفون 996 الکتروپیک دارای گارانتی 3 ساله است.

تماس بگیرید

7 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
دارد
دارد
مانیتور آیفون تصویری
PVC
آیفون تصویری
الکتروپیک Electropeyk
996
ایران
3 ساله

مشخصات ظاهری آیفون تصویری الکتروپیک 996:

این آیفون الکتروپیک دارای بدنه ای به رنگ مشکی و از جنس PVC است که اکثر آیفون ها از همین جنس ساخته می شوند. بدنه این مانیتور مستطیل و کشیده است و بیشترین قسمت آن توسط صفحه نمایش 7 اینچی آن که در یک قاب ظریف خاکستری قرار گرفته است، اشغال شده است. در سمت چپ این بدنه گوشی صوتی آن را برای برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده مشاهده می کنید. درست در زیر این صفحه نمایش نام Electropeyk به چشم می خورد. در لبه سمت راست این مانیتور محل قرار گیری کارت SD در نظر گرفته شده است.

صفحه نمایش 7 اینچی تمام لمسی:

نمایشگر مانیتور 996 پیک تماما لمسی است و همه عملکرد های آن تنها با لمس صفحه نمایش اجرا می شود. این صفحه نمایش TFT است و وضوح و کیفیت تصویر بسیار بالایی فراهم می آورد. عبارت TFT که از سر کلمات Thin Film Transistor به معنای «ترانزیستور فیلم نازک» گرفته شده است، در گوشی‌ های هوشمند هم مورد استفاده قرار می‌ گیرند. اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که ممکن است این صفحه نمایش در برابر تابش مستقیم نور خورشید و تغییر زاویه دید، با مشکل مواجه شود.

ارتباط ها با 996 پیک:

یکی از خصوصیات قابل توجه این محصول امکان باز کردن درب پارکینگ است، مثلا اگر پارکینگ منزل شما فضای کافی برای مهمان داشته باشد، یا اینکه ریموت درب پارکینگی خود را در جایی فراموش کرده باشید، می توان با لمس یک کلید بر روی صفحه نمایش، جک درب پارکینگ را به سادگی باز کرد. ویژگی دیگر اینکه می توان با استفاده از این مانیتور بین واحد ها ارتباط داخلی برقرار کرد و یا اینکه آن را در یک واحد بزرگ استفاده کرد تا ارتباط صوتی داخل واحد برقرار شود. ارتباط داخلی یک به یک جزو مهم ترین خصوصیات انواع آیفون تصویری به شمار می رود. دیگر اینکه همانطور که در بالا اشاره شد، این مانیتور دو خروجی دارد که می توانید آن را برای پنل دم دری دوم و یا دوربین مداربسته استفاده کنید، اگر ساختمان شما دارای دو ورودی باشد، می توانید هر دو پنل ورودی ها را به این مانیتور متصل کنید و یا اینکه یک دوربین مداربسته را (در پارکینگ یا لابی) به آن وصل کنید و تصاویر آن را بر روی مانیتور مشاهده کنید. این آیفون پیک قابلیت فراخوانی آسانسور را نیز دارد، یعنی می توانید با استفاده از آن آسانسور را به طبقه خود بیاورید.

حافظه آیفون تصویری الکتروپیک 996:

از دیگر خصوصیات این محصول امکان ذخیره تصویر بر روی حافظه داخلی است. شما می توانید بر روی این حافظه به دلخواه عکس و فیلم ذخیره کنید، حتی می توانید این ضبط را به شکل خودکار انجام دهید، یعنی با زنگ خوردن آیفون، به طور اتوماتیک از مراجعه کننده عکس یا فیلم تهیه شود. شما می توانید این آیفون را به کارت حافظه ای تا 32 گیگابایت نیز متصل کنید تا فضای بیشتری در اختیار داشته باشید. ذخیره عکس یا فیلم این نقش را دارد که اگر به شکل اتوماتیک انجام شود، می توانید بعد از بازگشت به منزل، عکس یا فیلم تمامی افرادی را که به خانه شما مراجعه کرده اند، ببینید و متوجه تمام رفت و آمد ها بشوید و حتی در مواقع ضروری، اگر سرقتی انجام شود، می توانید با ارائه عکس یا فیلم افراد مشکوک، مساله را حل کنید.

ویژگی های درب باز کن تصویری الکتروپیک 996:

درب باز کن تصویری با صفحه نمایش 7 اینچی تمام لمسی

قابلیت اتصال به دو پنل دم دری

امکان اتصال به دوربین مداربسته

دارای حافظه داخلی ضبط عکس و فیلم، با امکان ارتقا به 32 گیگابایت

قابلیت باز کردن درب پارکینگ

امکان فراخوانی آسانسور

منوی فارسی و انگلیسی و تقویم شمسی و میلادی

قابلیت ارتباط بین واحدها

سه سال گارانتی معتبر

 

مــحصولات مرتبط