آیفون تصویری الکتروپیک 3.5 اینچ با حافظه 1286-353P

محصول جدید

دربازکن تصویری رنگی الکتروپیک مدل 1286 دارای صفحه نمایش 3.5 اینچ رنگی در 2 مدل بدون حافظه و با حافظه تولید می شود. بهره گیری از فناوری ساخت SMT از ویژگی های این مانیتور می باشد. جنس بدنه از ABS آنتی استاتیک، بدون تغییر در رنگ محصول و نمایشگر تنظیمات OSD از مشخصات این آیفون تصویری به شمار می رود.

530,000 تومان

3.5 اینچ
دارد
ندارد
یک دقیقه
ندارد
ندارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
ندارد
ندارد
ندارد
ندارد
الکتروپیک
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
الکتروپیک Electropeyk
1286
ایران
3 ساله

شکل ظاهری:

آیفون تصویری 1286 الکتروپیک ظاهری کاملا قدیمی دارد و دارای ابتدایی ترین شکل ظاهری در آیفون تصویری می باشد، ارتفاع این دستگاه 214، عرض آن 197 و ضخامتی آن برابر 74 میلی متر است.

آیفون تصویری 1286 الکتروپیک ابتدا یک صفحه نمایش رنگی و 3.5 اینچی در قسمت بالایی و سمت راست دستگاه مشاهده نمایید که دور تا دور آن را یک قاب مشکی رنگ پوشانده است و صفحه ال سی دی به صورت یک مربع کوچک در وسط این قاب قرار گرفته است.

در قسمت سمت چپ و پایین قاب مشکی نام شرکت الکتروپیک و همچنین مدل آیفون تصویری نوشته شده است و مقابل آن شما می توانید سه بیضی با سه رنگ مختلف را ببینید که نشان دهنده رنگی بودن صفحه نمایش می باشد.

آیفون تصویری 1286 الکتروپیک یک درب بازکن تصویری با کاربری ساده و مشخص است زیرا روی دستگاه یه دکمه بزرگ مشکی وجود دارد که وظایف اصلی دربازکن تصویری 1286 الکتروپیک توسط آنها انجام می شود.

سمت چپ دستگاه محل قرار گیری گوشی یا دهنی آیفون تصویری 1286 الکتروپیک می باشد و یک قلاب کوچک برای نگه داشتن گوشی روی دستگاه تعبیه شده است ، اگر به قسمت بالایی این قلاب توجه کنید یک شاسی کوچک مکانیکی قرار گرفته است که وظیفه آن قطع صدا و تصویر است و در واقع نشان می دهد که شرکت الکتروپیک در مانیتور تصویری 1286 خود از سیستم مگنت برای قطع تصویر استفاده نکرده است.

گوشی یا دهنی در آیفون تصویری 1286 الکتروپیک شکلی کشیده و کرو مانند دارد و هنگامیکه که روی دستگاه گذاشته می شود به اندازه یک یا دو سانتیمتر بالاتر از صفحه نمایش قرار می گیرد و این ویژگی باعث می شود تا به آسانی بتوان گوشی را از روی آیفون تصویری برداشت.

آیفون تصویری 1286 الکتروپیک در دو نوع حافظه دار و بی حافظه تولید می شود که نوع حافظه دار آن به این صورت است که یک پنل یا ماژول خارجی به کناره دستگاه متصل می شود که این حافظه خارجی قابلیت ذخیره عکس و فیلم را به دستگاه اضافه می نماید ، بنابراین در کناره سمت راست آیفون تصویری 1286 الکتروپیک شیارهایی تعبیه شده که برای حافظه دار کردن دستگاه قرار داده شده اند.

در ساخت آیفون تصویری 1286 الکتروپیک از تکنولوژی SMT که تکنولوژی نصب سطحی است استفاده شده و همچنین جنس بدنه درب بازکن های تصویری الکتروپیک ABS آنتی استاتیک است که برگرفته از جنس محصولات ال جی کره می باشد و داشتن این قابلیت باعث می شود که در طول زمان رنگ محصول تغییر نکند.

صفحه نمایش آیفون تصویری 1286 الکتروپیک:

صفحه نمایش آیفون تصویری 1286 الکتروپیک 3.5 اینچی و رنگی است که در ساخت آن از تکنولوژی TFT LCD استفاده شده. بنابراین به لطف وجود این مورد شما می توانید تصاویری با کیفیت بالا و مناسب از این آیفون تصویری دریافت نمایید همچنین اگر از نوع حافظه دار این گروه استفاده نمایید این امکان را دارید تا عکس های خود را با کیفیت و شفافیت مناسب در حافظه خارجی خود ذخیره نمایید.

رزولوشن تصاویری که مانیتور تصویری 1286 الکتروپیک به شما ارائه می دهد 320RGBx240 می باشد و همچنین بد نیست بدانید که آیفون تصویری 1286 الکتروپیک می تواند تا بیش از 100 متر کیفیت صدا و تصویر ارائه شده را حفظ نماید ولی به صورت کلی کیفیت و وضوخ صدا و تصویر به تعداد واحدها و سیم کشی آنها بستگی دارد.

رابط کاربری و کلیدها:

دکمه اول برای مشاهده تصویر بیرون و در واقع روشن کردن صفحه نمایش استفاده می شود.

دکمه دوم کلید درب بازکن است که با فشردن آن درب ورودی باز می شود.

دکمه سوم از بالا روی دستگاه کاربری مشخصی ندارد.

درکناره سمت چپ آیفون تصویری 1286 الکتروپیک همانطور که گفتیم یک کلید ON/OFF دیده می شود که برای روشن و خاموش کردن دستگاه از آن استفاده می شود که در صورت روشن بودن دستگاه یک چراغ قرمز رنگ روی دربازکن روشن می شود.

در همین بخش سه پیچ تنظیم کننده نیز وجود دارد که اولین پیچ با علامت ولوم می تواند شدت صدای زنگ را کم و زیاد کند.

پیچ تنظیم کننده دوم شدت نور صفحه نمایش را تنظیم می کند.

پیچ تنظیم کننده COLOR در محصولات رنگی می تواند رنگ صفحه نمایش را کم و زیاد کند.

یکی از ویژگی های آیفون تصویری 1286 الکتروپیک امکان سفارشی نمودن آن می باشد به طور مثال مدل ریموت دار آن امکان بازنمودن درب از داخل و خارج ساختمان را داراست همچنین شما می توانید پس از خریداری و نصب نوع بدون حافظه دربازکن تصویری 1286 ، پنل حافظه خارجی را به صورت جداگانه تهیه نمایید و به سادگی در کناره سمت راست دستگاه نصب کنید که در این صورت امکان ذخیره عکس به این آیفون تصویری اضافه می گردد.

زاویه دید در آیفون تصویری 1286 الکتروپیک به گونه ای تنظیم شده است که در صورت دیدن تصویر از پایین ، تار یا تاریک نمی شود همچنین این دربازکن تصویری قابلیت سازگاری با پنل کدینگ را نیز دارد.

 

حافظه آیفون تصویری 1286 الکتروپیک:

در این قسمت به بررسی حافظه خارجی الکتروپیک می پردازیم تا در صورتی که نیاز به ذخیره عکس دارید بتوانید مدل آیفون تصویری 1286 الکتروپیک خود را حافظه دار نمایید ، در رابطه با شکل ظاهری آن باید گفت یک قطعه مستطیل شکل است که دارای 5 دکمه غیر لمسی می باشد که کاربری های مختلفی دارند :

دکمه اول از بالا REC نام دارد و برای عکسبرداری از آن استفاده می شود.

دکمه دوم BACK است که برای بازگشت به صفحه قبل در منوی اصلی یا ورق زدن عکس ها استفاده می شود.

دکمه سوم از بالا که FWD نام دارد برای ورق زدن یا جلو بردن عکس های تهیه شده استفاده می شود.

دکمه چهارم با نام DEL زمانی استفاده می شود که می خواهید عکس های تهیه شده را پاک نمایید.

دکمه پنجم که SET UP نام دارد برای تنظیمات عکسبرداری و دوربین استفاده می شود.

قابلیت اتصال آیفون تصویری 1286 الکتروپیک:

درب بازکن تصویری 1286 الکتروپیک قابلیت کنترل دو درب یا دو پنل زنگ را با یک مانیتور دارد البته برای بهره بردن از این قابلیت باید از سوئیچر 989 استفاده شود.

همچنین توجه نمایید که در ساختمان هایی با بیش از 7 واحد برای کیفیت بهتر تصویر نیاز به نصب سوئیچر هوشمندمی باشد و باید سیم کشی از هر واحد به صورت مستقل انجام شود.

 

مــحصولات مرتبط