آیفون تصویری الکتروپیک 4.3 اینچ با حافظه 1096

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی 4.3 اینچی الکتروپیک مدل 1096 با کلید لمسی و نمایشگر تنظیمات OSD ساخته شده. حافظه داخلی و امکان افزودن حافظه جانبی تا 16 گیگا بایت با کارت (SD) یکی دیگر از قابلیت های این دستگاه می باشد. به دلیل وجود حافظه داخلی، امکان عکسبرداری و ضبط فیلم از مراجعه کننده نیز وجود دارد. از دیگر ویژگی های این مانیتور تصویری می توان به امکان تنظیم زبان در حالت فارسی و انگلیسی اشاره کرد.

874,000 تومان

4.3 اینچ
دارد
ندارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
الکتروپیک
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
الکتروپیک Electropeyk
1096
ایران
3 ساله

بررسی ظاهری مانیتور 1096 الکتروپیک:

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096 به شکل مستطیل در دو رنگ سفید و مشکی و متشکل از سه بخش افقی است. از راست به چپ، بخش اول، کلید های لمسی، جهت باز کردن درب و فراخوانی آسانسور قرار دارد. در قسمت میانی، صفحه نمایش لمسی رنگی می باشد در ابعاد 4.3 اینچ، که به راحتی می توان تنظیمات دستگاه را در آن انجام داد و در بخش پایانی گوشی جهت پاسخگویی قرار گرفته است. آرم آیفون نصویری الکتروپیک در میانه ی پایینی مانیتور نشان دهنده اصل بودن کالاست.

مشخصات فنی دستگاه:

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096 طراحی بسیار زیبا و ظریفی دارد. این دستگاه دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی تمام لمسی با کنتراست رنگی فوق العاده است و با توجه به دارا بودن نمایشگر تنظیمات OSD، کاربر می تواند به سادگی نور صفحه، تقویم، زبان در حالت فارسی یا انگلیسی، ملودی زنگ مانیتور و غیره دستگاه را تنظیم نماید. این آیفون تصویری در دو رنگ سفید و مشکی از جنس ABS آنتی استاتیک تولید می شود بنابراین امکان تغییر رنگ بدنه در طول مدت زمان تقریبا به صفر می رسد. آیفون تصویری 1096 الکتروپیک قابلیت فراخوانی آسانسور به طبقه مورد نظر را نیز داراست و همچنین با توجه به تعداد خروجی های دستگاه، می تواند به دو پنل مجزا و همچنین به دوربین مدار بسته متصل گردد. این مانیتور حافظه داخلی دارد و می تواند از مراجعه کننده عکسبرداری و فیلمبرداری کند که این مسئله به بالا بردن میزان امنیت ساختمان کمک شایان کرده است و با توجه به امکان نصب 16 گیگ رم خارجی می توان تمامی عکس و فیلم های ذخیره شده را به سیستم مورد نظر منتقل کرد.

ویژگی های آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1096:

صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچ

دارای نمایشگر تنظیمات OSD

امکان تنظیم با دو زبان فارسی و یا انگلیسی

دارای تقویم شمسی

امکان فراخوانی آسانسور به طبقه مورد نظر

امکان اتصال به دو پنل مجزا

امکان اتصال به یک دوربین امنیتی

دارای ملودی زنگ های متنوع

قابلیت عکسبرداری و ضبط فیلم مراجعه کننده

قابلیت برقراری ارتباط یک به یک با دیگر واحد ها

دارای حافظه داخلی و امکان اتصال 16 گیگ رم خارجی SD Cart

بدنه ABS آنتی استاتیک بدون تغییر رنگ در گذر زمان

تولید شده در دو رنگ سفید و مشکی

 

مــحصولات مرتبط