آیفون تصویری الکتروپیک 10اینچ با حافظه 793-MTV

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی الکتروپیک مدل 793 با نمایشگر 10 اینچ لمسی و نمایشگر تنظیمات (OSD) به بازار عرضه شد. ارتباط داخلی یک به یک، حافظه داخلی با امکان افزودن حافظه جانبی تا 16 گیگا بایت برای عکس و فیلم، منوی فارسی و انگلیسی، امکان ضبط صدا، قابلیت اتصال به 2 پنل درب ورودی و 4 دوربین امنیتی، بهره گیری از فناوری ساخت SMT و بدنه ABS آنتی استاتیک از دیگر ویژگی های این محصول است

1,380,000 تومان

10 اینچ
دارد
داخل واحد با گوشی صوتی
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
ندارد
ندارد
ندارد
الکتروپیک
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
الکتروپیک Electropeyk
793
ایران
3 ساله
قابل اتصال به 4 دوربین مداربستهدارای منوی فارسی و انگلیسی

مشخصات ظاهری آیفون تصویری الکتروپیک مدل 793:

این مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک دارای بدنه ای مستطیل شکل و عریض به رنگ سفید است. این بدنه ABS آنتی استاتیک بوده که باعث می شود در رنگ محصول تغییری ایجاد نگردد. در سمت چپ این بدنه گوشی برای برقراری ارتباط صوتی به چشم می خورد که توسط یک سیم فنری به بدنه متصل شده است.

بیش از 90% سطح این مانیتور در سمت راست توسط صفحه نمایش تمام لمسی پوشانده شده است؛ لمسی بودن این صفحه نمایش باعث می شود که بر روی این بدنه هیچ کلیدی وجود نداشته باشد. درست در زیر این صفحه نمایش نام Electropeyk به صورت برجسته نقش شده است.

مشخصات فنی آیفون تصویری الکتروپیک مدل 793:

از مهم ترین ویژگی های آیفون تصویری الکتروپیک 793 می توان به منوی فارسی و انگلیسی آن اشاره داشت. آیفون تصویری الکتروپیک مدل 793 با دارا بودن حافظه داخلی می تواند تصاویر بسیاری را در خود ذخیره کند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که این آیفون الکتروپیک را به حافظه جانبی تا 16 گیگابایت نیز مجهز کنید. گفتنی است این امکان نیز وجود دارد که تصاویر بر روی این مانیتور در غالب عکس و یا فیلم ذخیره گردد.

از خصوصیات ویژه انواع آیفون تصویری می توان به قابلیت برقراری ارتباط داخلی آن اشاره داشت. آیفون تصویری 793 الکتروپیک شما را قادر می سازد تا با دیگر واحد های ساختمان ارتباط داخلی برقرار کنید. همچنین شما می توانید ملودی مورد نظر خود را از بین انواع متعدد آن انتخاب نمایید.

ویژگی های آیفون تصویری الکتروپیک مدل 793:

از دیگر ویژگی های این مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک می توان به قابلیت اتصال آن به دو پنل آیفون تصویری اشاره داشت. به این ترتیب که می توان برای ساختمان هایی با دو ورودی، از دو پنل استفاده کرد و هر دوی آن ها را به این مانیتور متصل نمود. همچنین این امکان وجود دارد که از 4 دوربین مداربسته برای بالا بردن میزان امنیت استفاده کرد. شما می توانید 4 دوربین مداربسته را در چهار قسمت از ساختمان قرار دهید که در این صورت می توانید تصاویر آن ها را بر روی مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک مدل 793 مشاهده نمایید. در نظر داشته باشید این محصول نمی تواند همزمان نقش DVR را نیز داشته باشد و برای ضبط تصاویر دوربین مداربسته خود به وسیله دیگری نیاز دارید.این مانیتور تمام لمسی است و برای کار با آن تنها کافیست صفحه نمایش آن را لمس کنید. برقراری ارتباط با واحد ها، مشاهده دوربین مداربسته و یا پنل دوم، کار با منو ها، مشاهده عکس و فیلم و ... بر روی صفحه نمایش و به صورت Touch ممکن شده است.

-طراحی زیبا و منحصر به فرد با نمایشگر 10 اینچ

-دارای نمایشگر تنظیمات (OSD)

-ارتباط داخلی یک به یک

-دارای حافظه داخلی

-امکان افزودن حافظه جانبی: تا 16 گیگا بایت با کارت (SD)

-دارای ملودی زنگ متنوع

-امکان انتخاب زبان فارسی و انگلیسی

-بهره گیری از فناوری ساخت(SMT)

-قابلیت ضبط صدا

-قابلیت اتصال به 2 پنل درب ورودی و 4 دوربین امنیتی

-دارای صفحه لمسی

-قابلیت عکس برداری و ضبط فیلم

-جنس بدنه (ABS) آنتی استاتیک،بدون تغییر در رنگ محصول

 

مــحصولات مرتبط