آیفون تصویری الکتروپیک 7 اینچ با حافظه 1294-SV7M

محصول جدید

مانیتور آیفون تصویری رنگی Electropeyk با صفحه نمایش 7 اینچی و کلید های لمسی که  با حافظه داخلی و امکان افزودن حافظه جانبی تا 16 گیگابایت برای ضبط عکس و فیلم  با قابلیت اتصال به دو پنل و دو دوربین مداربسته با قابلیت برقراری ارتباط داخلی، دارای نمایشگر تنظیمات (OSD) با منوی فارسی و انگلیسی ،دارای نشان دهنده زنگ بدون پاسخ (چراغ چشمک زن) ،بهره گیری از فناوری ساخت SMT میباشد.

1,350,000 تومان

7 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
الکتروپیک
مانیتور آیفون تصویری
ABS
روکار
آیفون تصویری
الکتروپیک Electropeyk
1294
ایران
3 ساله

مشخصات ظاهری:

بدنه آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294 به رنگ سیاه یا سفید و به شکل مستطیلی عریض است که لبه های این مستطیل دارای اندکی انحنا است. در سمت چپ آن گوشی برای برقراری ارتباط صوتی مشاهده می گردد. درست در مرکز آن صفحه نمایش 7 اینچ قرار دارد که می تواند تصاویر را با کیفیت بالا و اندازه بسیار مناسب نمایش دهد. درست در زیر این صفحه نمایش نام ELECTROPEYK به چشم می خورد. در سمت راست این صفحه سه کلید لمسی به صورت عمودی قرار گرفته اند که هر یک عملکرد خاص خود را دارد. بیشترین قسمت این مانیتور را صفحه نمایش 7 اینچی آن دربر گرفته است که این اندازه برای یک آیفون تصویری بسیار مناسب به نظر می رسد.

این بدنه دارای صفحه ای طلقی با استحکام بالا است که دربرگیرنده صفحه نمایش و کلید های لمسی است که این قسمت حالت شیشه ای و براق دارد، اما گوشی صوتی از جنس پلاستیک فشرده و کاملا مات است. گوشی صوتی مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک 1294 توسط یک سیم فنری در جای خود قرار گرفته است.این گوشی به وسیله شاسی در جای خود قرار می گیرد و برای این منظور از سیستم مگنت استفاده نشده است.

صفحه نمایش:

این آیفون تصویری دارای نمایشگر 7 اینچی است. صفحه نمایشی با این ابعاد می تواند تصاویری با اندازه بسیار مناسب در اختیار کاربر قرار دهد.

قابلیت برقراری ارتباط:

این محصول دارای کلید های لمسی است که عملکرد این آیفون را به سادگی امکان پذیر می سازد. با استفاده از اولین کلید می توانید ارتباط داخلی برقرار کنید، کلید دوم برای روشن شدن مانیتور و نمایش محیط بیرون از ساختمان به کار می رود و کلید سوم نیز برای باز کردن درب ساختمان به کار می رود. آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294 قادر است بین واحد های یک ساختمان ارتباط داخلی برقرار کند. شما می توانید با استفاده از این مانیتور در داخل واحد خود و گرفتن شماره واحدی دیگر در این ساختمان، ارتباط صوتی داخلی برقرار نمایید.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این آیفون تصویری پیک اینکه این محصول قابلیت اتصال به دو پنل را دارد و می توانید از این خصوصیت آن برای ساختمان هایی با دو ورودی استفاده کنید، به این ترتیب در صورتی که زنگ واحد در هر کدام از پنل ها به صدا در آید، شما قادر به پاسخگویی هستید. همچنین می توانید از این خروجی برای دوربین مداربسته استفاده کنید و تصاویر را از دیگر فضا ها مانند پارکینگ، انباری و... بر روی مانیتور خود مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که با این ویژگی می توانید تصاویر را مشاهده کنید و برای ضبط آن نیاز به دستگاه دی وی آر خواهید داشت.

حافظه:

از دیگر خصوصیات درب باز کن الکتروپیک 1294 اینکه دارای حافظه نیز می باشد. وجود حافظه داخلی آن تا 16 گیگابایت می تواند برای ضبط عکس و فیلم به کار رود. شما می توانید در بخش تنظیمات نسبت ثبت عکس و یا فیلم اقدام کنید. همچنین می توانید این ضبط تصاویر را به صورت دستی و یا خودکار انجام دهید. به این ترتیب می توانید در هنگامی که مراجعه کننده زنگ درب منزل شما را به صدا در می آورد، تصویر وی را ثبت کنید؛ در صورت خودکار بودن آن، با فشردن زنگ ساختمان به طور اتوماتیک عکس یا فیلم از مراجعه کننده در حافظه ذخیره می گردد. در نظر داشته باشید که این مانیتور الکتروپیک دارای حافظه SD می باشد و نیازی به تهیه مجزای حافظه نخواهید داشت.

به این ترتیب در صورتی که در منزل حضور نداشته باشید، پس از بازگشت می توانید از آیفون تصویر 1294 خود انتظار یک منشی تلفنی را داشته باشید و تمامی تماس های بی پاسخ خود را مشاهده کنید، این آیفون دارای چراغ چشمک زنی است که نشان دهنده وجود تماسی بی پاسخ است.

خصوصیات مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک 1294:

طراحی زیبا و منحصر به فرد با نمایشگر 7 اینچ

دارای نمایشگر تنظیمات (OSD)

ارتباط داخلی یک به یک

دارای حافظه داخلی

امکان حافظه جانبی: تا 16 گیگا بایت با کارت (SD)

دارای ملودی زنگ متنوع

امکان انتخاب زبان فارسی و انگلیسی

بهره گیری از فناوری ساخت (SMT)

دارای نشان دهنده زنگ بدون پاسخ (چراغ چشمک زن)

قابلیت اتصال به 2 پنل درب ورودی و 2 دوربین امنیتی

دارای صفحه کلید لمسی

قابلیت عکس برداری و ضبط فیلم

قابلیت ضبط صدا

جنس بدنه (ABS) آنتی استاتیک، بدون تغییر در رنگ محصول

یکی از اصلی ترین ویژگی های انواع آیفون تصویری الکتروپیک بسته بندی زیبا و منحصر به فرد آن است. همانطور که مشاهده می کنید قرارگیری تک تک اجزای تشکیل دهنده آیفون تصویری 1294 الکتروپیک در جای خود، می تواند نشان از نظم و اهمیت بالای ارائه کالا و احترام بیشتر به کاربر توسط سازنده باشد.

مــحصولات مرتبط