بارانگیر پنل آیفون تصویری مدل کشویی گالری تصاویر

بارانگیر پنل آیفون تصویری مدل کشویی

محصول جدید

بارانگیر آیفون تصویری مدل کشویی، قابلیت هایی همچون: محافظت پنل از آب خوردگی و نور خورشید، کشویی و قابل تنظیم برای پنل های کوتاه و بلند ارتفاع از 20 سانتیمتر تا 32 سانتیمتر به صورت کشویی را داراست. این بارانگیر از جنس فلز آب دیده ضد زنگ است و برای تمامی برندهای تابا، سیماران، الکتروپیک و غیره مناسب می باشد.این بارانگیر مقاوم، از جنس فلز آب دیده ضد زنگ ساخته شده است.

106,000 تومان

تمامی برندها
متعلقات آیفون تصویری
فلزی
بارانگیر
ایران
ارتفاع قابل تنظیم از 20 تا 32 سانتی متر

این بارانگیر مقاوم، از جنس فلز آب دیده ضد زنگ ساخته شده و قابلیت تنظیم ارتفاع از 20 سانتیمتر تا 32 سانتیمتر را دارا میباشد. ورق استفاده شده در این محصول بسیار مقاومتر از مدلهای مشابه بوده و در مقابل ضربه تغییر شکل نخواهد داد. با نصب این بارانگیر کار برای سارقان پنل نیز مشکل شده و کار باز کردن این قاب بارانگیر آیفون تصویری بسیار زمان بر می باشد.

انواع بارانگیر:

بارانگیر ها می توانند از دو جنس فلز و ABS ساخته شوند. نوع فلزی معمولا از فلز آب دیده ضد زنگ است که می تواند به عنوان سایبان در برابر آفتاب هم استفاده شود. نوع دوم از نوعی پلاستیک فشرده آنتی استاتیک ساخته شده که رنگ آن تغییر نمی کند. این بارانگیر ها به طور معمول برای تمامی برندهای آیفون تصویری استفاده می شود.

این بارانگیر پنل آیفون تصویری مناسب مدلهای زیر می باشد:

پنل فراز و فروز آیفون تصویری سیماران

پنل های ثمین، سهند و سپهر آیفون تصویری تابا

پنل های ساخته شده از شرکت الکتروپیک

پنل کدینگ و ساده شرکت تکنما

پنل طرح قدیم و جدید آیفون تصویری سوزوکی

پنل های شاسی دار کوماکس

و دیگر پنل های مرسوم بازار

ابعاد این بارانگیر پنل عرض 10 سانتیمتر و ارتفاع 20 تا 32 سانتیمتر قابل تنظیم است.

 

مــحصولات مرتبط