گوشی موازی الکتروپیک V1 گالری تصاویر

گوشی موازی الکتروپیک V1

محصول جدید

گوشی صوتی الکتروپیک، یکی از تولیدات این کمپانی است که از پلاستیک و به رنگ سفید ساخته شده. به وسیله این گوشی می توان درب را باز کرد و یا گوشی های موازی داخل واحد ارتباط داخلی برقرار نمود. این آیفون صوتی، امکان هشدار تماس از دست رفته و تنظیم زنگ دستگاه را داراست.این گوشی صوتی، از پلاستیک ساخته شده و مواد اولیه آن به گونه ای است که به مرور زمان زرد نمی شود.

110,000 تومان

الکتروپیک
گوشی صوتی
روکار
آیفون صوتی
الکتروپیک Electropeyk
V1
ایران
3 ساله

ویژگی ها و مشخصات گوشی صوتی الکتروپیک:

این گوشی صوتی، از پلاستیک ساخته شده و مواد اولیه آن به گونه ای است که به مرور زمان زرد نمی شود. این گوشی را می توان هم در مواردی که فقط نیاز به برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده داریم استفاده نماییم و هم به صورت گوشی موازی در داخل واحد و به جهت برقراری ارتباط داخلی داخل واحد، استفاده کرد. این در مواردی کاربرد دارد که به طور مثال، مدیر مدرسه با تمامی کلاس ها ارتباط صوتی برقرار کند یا متراژ واحد به قدری زیاد باشد که در آن نیاز به استفاده از چند آیفون باشد.

دستگاه مجهز به یک چراغ LED است که در صورت دریافت تماس بی پاسخ به کاربر اطلاع بصری می دهد و هم چنین این امکان وجود دارد تا زنگ ملودی را در حالت دلخواه تنظیم نمود.

گوشی صوتی الکتروپیک، در مواردی که تمامی واحد ها به غیر از یکی قصد تغییر مانیتور داخل خود را داشته باشند، از آیفون صوتی الکتروپیک می توان به عنوان گوشی موازی استفاده نمود.

 

مــحصولات مرتبط