پنل 1086 الکتروپیک

محصول جدید

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1086، مناسب برای ساختمان های یک تا چهل واحدی، دارای دوربين ساخت SONY با سنسور CCD است که امکان چرخش در تمام جهات (FD) و قابليت ديد در شب را دارد. نصب و سيم بندي این پنل الکتروپیک به آسانی انجام می شود. كيفيت بالاي صدا و تصوير، داراي سوئيچ ضد سرقت، قاب آلومينيومي، مقاوم در برابر سرما و گرما و عدم داشتن محدوديت در تعداد واحد، از دیگر ویژگی های این پنل میباشد.

 

420,000 تومان

الکتروپیک
پنل تصویری
فلزی
توکار
پنل آیفون تصویری
الکتروپیک Electropeyk
1086
ایران
3 ساله
دارای سوئیچ ضد سرقت - با قاب آلومینیومی با دوام - مقاومت در برابر سرما و گرما
دارد
دارد

پنل تصویری الکتروپیک 1086:

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1086، مناسب برای ساختمان های یک تا چهل واحدی، دارای دوربين ساخت SONY با سنسور CCD است که امکان چرخش در تمام جهات (FD) و قابليت ديد در شب را دارد. نصب و سيم بندي این پنل الکتروپیک به آسانی انجام می شود. كيفيت بالاي صدا و تصوير، داراي سوئيچ ضد سرقت، قاب آلومينيومي با دوام، مقاوم در برابر سرما و گرما و عدم داشتن محدوديت در تعداد واحد، از دیگر ویژگی های این پنل در باز کن محسوب می شود.

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1086، تصاویر با کیفیتی را به گوشی های تصویری متصل شده به آن منتقل می نماید. این پنل از دوربین با کیفیت سونی بهره می برد که قابلیت چرخش در تمامی جهات را دارا می باشد و در زمان نصب می توان بهترین حالت دید را برای آن تنظیم نمود. جنس قاب پنل از آلمینیوم با دوام می باشد که در دمای سرد و گرم نیز آسیبی به آن نخواهد رسید.

در اطراف پنل تصویری الکتروپیک 1086 یک LED آبی رنگ و چهار LED سبز رنگ وجود دارد که امکان دید در شب آن را فراهم می کند و تصویر بسیار با کیفیتی را در نور کم به آیفون تصویری منتقل می نماید.

ویژگی های پنل تصویری الکتروپیک 1086:

دارای دوربين ساخت SONY با سنسور CCD

دوربين چرخشي در تمام جهات (FD)

نصب و سيم بندي آسان

دوربین ساخت کره جنوبی

قابليت ديد درشب

كيفيت بالاي صدا و تصوير

داراي سوئيچ ضد سرقت

قاب آلومينيومي با دوام، مقاوم دربرابر سرما و گرما

بدون محدوديت در تعداد واحد

مــحصولات مرتبط