آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه - VDP E43

محصول جدید

آیفون تصویری HandsFree مدل VDP E43، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی است که به کلیدهای لمسی مجهز شده. این مانیتور به صورت هندزفری با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار می کند. قابلیت ارتباط داخلی بین همه واحدها و واحد نگهبانی، امکان باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ، امکان اتصال به یک پنل و 3 دوربین مجزا، امکان انتقال زنگ به واحد نگهبانی یا واحدهای دیگر ، از مشخصات این پنل محسوب می شود.

482,000 تومان

4.3 اینچ
دارد (حافظه مرکزی)
با کلیه واحدها
یک دقیقه
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
تکنما
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
تکنما Taknama
VDP E43
ایران
3 ساله

طراحی ظاهری محصول:

آیفون تصویری E43 تک نما که از دسته آیفون تصویری های لوکس به حساب می آید با ظاهری شبیه به تبلت و بدون گوشی طراحی شده است. این دستگاه در رنگ سفید طراحی شده و از یک قاب مشکی رنگ در اطراف صفحه نمایش بهره می برد که بخش زیادی از نمای روبروی دستگاه را به خود اختصاص داده است. چهار عدد کلید لمسی زیر صفحه نمایش قرار گرفته است که هریک کاربرد خاص خود را دارد. این 4 کلید تنها کلید های موجود بر روی آیفون تصویری بدون گوشی تکنما E43 می باشند و تمامی امکانات دستگاه از طریق آنها قابل دسترسی می باشند. این محصول دارای صفحه نمایش رنگی و 4.3 اینچی می باشد که در کنار آن اسپیکر این دستگاه مشاهده میشود. همچنین یک میکروفون در گوشه ی سمت راست آیفون مشاهده می کنیم که عملکرد انتقال صدای کاربر به پنل دم در را بر عهده دارد.

صفحه نمایش:

صفحه نمایش 4.3 اینچی آیفون تصویری تک نما E43 از کیفیت تصویر بالایی برخوردار است و از تکنولوژی LCD-TFT استفاده می کند. زمان قطع تصویر این دستگاه 11 ثانیه می باشد که از لحظه ی فشرده شدن زنگ و یا روشن کردن نمایشگر به صورت دستی و از طریق کلید نمایشگر شروع و تا 11 ثانیه ادامه دارد.

آیفون تصویری E43 تکنما صفحه نمایش لمسی ندارد اما دارای کلیدهای کاملا لمسی می باشد که امکان دسترسی به قابلیت های این دستگاه را فراهم می آورد. چهار کلید موجود بر روی این محصول عملکرد باز کردن درب، ارتباط داخلی، ضبط فیلم و عکس و پاسخگویی بدون گوشی را برعهده دارند.

رابط کاربری و کلیدها:

از آنجاییکه صفحه نمایش آیفون تصویری E43 تک نما لمسی نیست، با استفاده از کلیدهای لمسی قرار گرفته در زیر صفحه نمایش می توان از امکانات این دستگاه بهره مند شد. همانطور که گفته شد 4 کلید لمسی در این درب بازکن دیده می شود که از راست به چپ شامل درب بازکن، ارتباط داخلی، کلید نمایش دوربین 1، 2 و 3 و همچنین کنترل صدا و تصویر می شود.

کاربران آیفون تصویری تک نما E43 می توانند برای اعمال تغییر در تنظیمات صدا، نوع ملودی، رنگ، روشنایی، شدت نور و همچنین دیدن عکس ها کلید ارتباط داخلی را برای 5 ثانیه لمس نمایند تا وارد منوی تنظیمات شوند.

آیفون تصویری E43 تک نما با داشتن قابلیت ذخیره ی خودکار تصاویر، با به صدا درآمدن صدای زنگ درب ورودی ساختمان و در صورت عدم پاسخگویی پس از 20 ثانیه تصویر جلوی درب ورودی دوربین 1 به صورت اتوماتیک ذخیره می گردد.

قابلیت ارتباط:

آیفون تصویری تک نما مدل E43 میتواند به یک پنل و 3 دوربین مداربسته مجزا متصل شود و تصاویر دریافتی را در دستگاه نمایش دهد.به وسیله ی این دستگاه در صورت عدم حضور در منزل می توان زنگ واحد را به نگهبانی و یا واحدهای دیگر انتقال داد تا آن واحد پاسخگوی مراجعه کنندگان باشد.

حافظه آیفون تصویری:

عموما آیفون تصویری های تکنما در خود حافظه ی داخلی ندارند و از همین رو برای ذخیره و مشاهده ی تصاویر باید از یک قطعه حافظه ی تصویری جداگانه که در کنار سربندی آیفون تصویری در پارکینگ نصب می شود استفاده نمود. این قطعه که تا 2000 عکس را در خود جای می دهد، می تواند 256 واحد را پشتیبانی کند و تصاویر مربوط به هر واحد را به صورت مجزا و کاملا محرمانه برای آن واحد به نمایش در آورد.

 

مــحصولات مرتبط