آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه مدل - 43TM گالری تصاویر

آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه مدل - 43TM

محصول جدید

آیفون تصویری مدل 43TM تکنما، دارای نمایشگر 4.3 اینچ لمسی (تاچ) و رنگی است. از ویژگی های این مانیتور منو و دفترچه راهنمای کاملا فارسی، قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها و ارتباط مستقیم با نگهبانی، قابلیت انتقال زنگ به واحد نگهبانی و یا هر واحد دیگر، قابلیت باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ و دارای حافظه مرکزی برای ماکسیمم 256 واحد تا 2000 عکس و پخش به صورت محرمانه در مانیتور هر واحد اشاره کرد.

675,000 تومان

4.3 اینچ
دارد
با کلیه واحدها
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
تکنما
مانیتور آیفون تصویری
پلاستیک
روکار
آیفون تصویری
تکنما Taknama
43C
ایران
3 ساله

مشخصات ظاهری:

آیفون تصویری تکنما 43TM با طراحی ظاهری متفاوت و زیبای خود باعث شده تا توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کند. این آیفون تصویری صفحه نمایشی 4.3 اینچی دارد که اطراف آن توسط یک قاب مشکی رنگ احاطه شده است و 12 کلید لمسی با کادرهای رنگیِ قرمز، نارنجی، آبی و سبززیر این صفحه نمایش قرار دارد که هر گروه از این رنگها عملکرد خاصی را پشتیبانی میکنند. همچنین این کلید های لمسی دارای BackLight سفیدی است که جلوه ی خاصی به ظاهر این گوشی می دهد.از آنجاییکه تمامی امکانات و تنظیمات این گوشی از طریق منوی آن قابل دسترسی است، در اطراف آیفون تصویری 43TM تکنما هیچ گونه کلیدی دیده نمی شود .

صفحه نمایش:

صفحه نمایش آیفون تصویری 43TM تکنما در ساز 4.3 اینچ و رنگی ساخته شده که از وضوح تصویر بالایی برخوردار است. این دستگاه که از صفحه نمایش LED بهره می گیرد در نوع لمسی ساخته شده و دارای سطح تخت، زیبا و با کیفیتی است که این موضوع کار را برای کاربران بسیار راحت کرده است.

قابلیت ارتباط با داخلی و ارتباط با نگهبان:

آیفون تصویری 43TM تکنما امکان ارتباط بین واحدها و ارتباط مستقیم با نگهبانی را به کاربران می دهد و از آنجاییکه این سیستم در زمان استفاده از ارتباط داخلی بوق اشغال و آزاد پخش می کند، در صورتی که در این حین زنگ واحد دیگری به صدا درآید و گوشی واحد مذکور برداشته شود، تماس دو واحدی که در ارتباطند قطع می شود و بوق اشغال برای این دو واحد پخش می شود. همچنین با استفاده از آیفون تصویری 43TM تکنما می توانید به صورت کاملا محرمانه با نگهبانی صحبت نمایید.

قابلیت انتقال زنگ:

اگر زمانی قصد سفر کردید و در همین حال منتظر بسته ی پستی یا شخص خاصی باشید، می توانید زنگ واحد خود را از طریق آیفون تصویری 43TM تک نما به واحد دیگر و یا نگهبانی انتقال دهید.

قابلیت باز و بسته نمودن درب پارکینگ:

یکی از قابلیت های منحصر به فرد درب بازکن 43TM تک نما باز و بسته نمودن جک پارکینگی محک می باشد.

حافظه آیفون تصویری:

با توجه به این که شرکت تک نما هیچ یک از آیفون های تصویری خود را با حافظه داخلی به بازار عرضه نکرده است، اما می توان با استفاده از یک قطعه ی حافظه تصویری این قابلیت را به آیفون تصویری 43TM تک نما اضافه کرد. به این صورت که یک عدد حافظه تصویری را در کنار جعبه تقسیم موجود در پارکینگ نصب کرده و برای کل ساختمان تا سقف 256 واحد استفاده می کنیم.

این قطعه می تواند تا 2000 عدد تصویر را در خود جای دهد. به طوری که تصویر مربوط به هر واحد تنها برای همان واحد قابل دسترس بوده و در هنگام نمایش نیز تصاویر با نمایش تاریخ و زمان شمسی از سوی مانیتور به تصویر درخواهند آمد.

مــحصولات مرتبط