آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ بدون حافظه - D43

محصول جدید

آیفون تصویری تکنما مدل D43 به همراه صفحه نمایش 4.3 اینچ لمسی و رنگی ساخته شده به وسیله تکنولوژی LCD تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. قابلیت برقراری ارتباط با نگهبانی، عدم تجهیز به حافظه داخلی، قابلیت باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ، نصب روکار و رنگ سفید از پلاستیک به همراه 6 ماه گارانتی تعویض و 30 ماه گارانتی تعمیر از دیگر مشخصه های این مانیتور درب باز کن ایرانی محسوب می شود.

579,000 تومان

4.3 اینچ
ندارد
با یک واحد (نگهبانی)
قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
تکنما
مانیتور آیفون تصویری
پلاستیک
روکار
آیفون تصویری
تکنما Taknama
D43
ایران
3 ساله
طراحی زیبا و منحصر به فرد - دارای صدای شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات - قابلیت باز و بسته نمودن جک برقی محک بدون نیاز به ریموت کنترل

مشخصات ظاهری:

کمی پایین تر از صفحه نمایش کلیدهای لمسی این آیفون مشاهده می شوند که با کمی برآمدگی از سطح آیفون روی یک قاب مشکی رنگ قرار گرفته است. همچنین در کنار این کلیدها لوگوی شرکت تک نما و مدل آیفون تصویری VDP D43 تک نما درج شده است.

بر خلاف مدل های HandsFree این شرکت آیفون تصویری مدل D43 تک نما دارای گوشی (دهنی) است. در اطراف آیفون تصویری D43 تکنما هیچ گونه کلید لمسی یا غیر لمسی دیگری دیده نمی شود و این موضوع به سادگی و زیبایی این دستگاه کمک می کند.

صفحه نمایش:

صفحه نمایش رنگی آیفون تصویری D43 تکنما با وجود سایز 4.3 اینچی خود کیفیت و وضوح تصویر بالایی برای کاربران به ارمغان آورده است. آیفون تصویری مدل D43 تکنما از صفحه نمایش های با تکنولوژی TFT-LED استفاده می کند.

رابط کاربری و کلیدها

3 کلید لمسی به کار رفته در قسمت پایینی دستگاه، عملکردهای درب بازکن، نمایش دوربین های 1 و 2 و همچنین ارتباط با نگهبانی را به عهده دارند.

از آنجاییکه آیفون تصویری D43 تکنما فاقد ارتباط داخلی بین واحدها و همچنین ذخیره و نمایش تصاویر است، این دستگاه در دسته ی آیفون تصویری های ساده ی تکنما قرار می گیرد.

آیفون تصویری D43 تکنما با دسترسی به منوی تنظیمات امکان تغییر در نوع ملودی، شدت صدای زنگ و مشخصات نمایشگر را به کاربر می دهد. برای ورود به منوی تنظیمات آیفون تصویری تکنما مدل D43 باید کلید نمایش دوربین را در حالتی که گوشی برداشته شده است به مدت 3 ثانیه لمس کرد. با این عمل وارد منوی تنظیمات می شویم که در این حالت می توانیم از کلیدهای درب بازکن و ارتباط داخلی برای جابجایی بین گزینه ها و تغییر مقادیر استفاده کنیم و همچنین برای انتخاب گزینه ها از کلید لمسی نمایش دوربین استفاده می شود. در صورتی که در منوی تنظیمات تا 10 ثانیه از گزینه ای استفاده نشود از محیط تنظیمات خارج خواهید شد.

قابلیت ارتباط:

همانطور که گفته شد این دستگاه از سری دستگاه های ساده ی این شرکت می باشد و متاسفانه قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها را ندارد اما تمامی واحد ها میتوانند از طریق آیفون تصویری D43 تک نما با واحد نگهبانی ارتباط برقرار کنند.

حافظه ی آیفون تصویری:

آیفون تصویری D43 تک نما فاقد حافظه ی داخلی می باشد و از حافظه خارجی نیز پشتیبانی نمی کند.

مــحصولات مرتبط