آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه - C70 TM

محصول جدید

آیفون تصویری تکنما مدل C70 TM، به همراه صفحه نمایش 7 اینچ لمسی (تاچ) و رنگی تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. این مانیتور دارای حافظه مرکزی برای 256 واحد و ذخیره 2000 عکس است و امکان پخش عکس ها به صورت محرمانه برای هر واحد را داراست. قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها و واحد نگهبانی، تولید شده در دو رنگ سفید و مشکی، قابلیت انتقال زنگ به واحد ،از ویژگی های این مانیتور ایرانی محسوب می شود.

795,000 تومان

7 اینچ
با کلیه واحدها
40 ثانیه
دارد
LCD-TFT
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
تکنما
مانیتور آیفون تصویری
پلاستیک
روکار
آیفون تصویری
تکنما Taknama
C70 TM
ایران
3 ساله
قابلیت انتقال تماس (دایوت) به دیگر واحدها

طراحی ظاهری محصول:

آیفون تصویری تکنما مدل C70 TM، به همراه صفحه نمایش 7 اینچ لمسی (تاچ) و رنگی تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. این مانیتور دارای حافظه مرکزی برای 256 واحد و ذخیره 2000 عکس است و امکان پخش عکس ها به صورت محرمانه برای هر واحد را داراست. قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها و واحد نگهبانی، تولید شده در دو رنگ سفید و مشکی، قابلیت انتقال زنگ به واحد نگهبانی یا هر واحد دیگر، امکان باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ و کاهش 80% هزینه سیم کشی، از ویژگی های این مانیتور ایرانی محسوب می شود.

یکی از نقاط ضعف مانیتور تصویری تکنما مدلC 70 TM استفاده از کلید های لمسی فراوان در قاب دور صفحه نمایش باشد که با رنگ های مختلفی در کنار هم قرار گرفته اند. این طراحی شاید در نظر بعضی کاربران زیاد جالب نباشد. یک صفحه نمایش بزرگ که دوازده عدد کلید لمسی در زیر آن واقع شده، اولین چیزی است که در نگاه اول در این دستگاه دیده می شود. صفحه نمایشی بزرگ که با یک قاب مشکی رنگ احاطه شده است و اندازه صفحه نمایش را بزرگتر از حالت عادی نشان خواهد داد. سمت راست آیفون تصویری تکنما C70 TM گوشی آن قرار دارد. البته یک سوم فضای پایینی گوشی روی آیفون تصویری قرار نگرفته است و جلوه ی زیبایی به این دستگاه داده است.

با برداشتن گوشی متوجه خواهیم شد که سیستم قطع کن این آیفون تصویری کاملا مکانیکی است و دهنی به واسطه ی خاری روی آیفون قرار میگیرد.

دور تا دور دستگاه بجز خروجی سوکت گوشی هیچ خروجی و دکمه ای وجود ندارد و تمام تنظیمات این آیفون تصویری را باید از طریق دکمه های لمسی انجام داد. ولی بدون خواندن دفترچه راهنما استفاده از دکمه های این دربازکن تصویری زیاد راحت نیست، چرا که تقریبا همه ی دکمه ها کاربرد دو گانه دارند.

در ابتدا دربازکن تصویری هفت اینچ تکنما در چندین رنگ تولید و عرضه شد که رنگ قرمز نیز در آنها دیده می شد. بعد از مدتی تکنما در تنوع رنگ محصولاتش تجدید نظری انجام داد و گوشی تصویری اش را تنها در دو رنگ کاربر پسند سفید و مشکی توزیع نمود.

صفحه نمایش:

صفحه نمایش 7 اینچی استفاده شده در آیفون تصویری تکنما C 70 TM بزرگترین TFT LCD ساخته شده از سوی تکنما است و کیفیت مطلوبی دارد و رنگها و رزولوشن تصویر رضایت بخش است.

کلیدهای آیفون تصویری تکنما C70 TMV:

کلیدهای مانیتور تصویری تکنما C70 TMV لمسی میباشد. تنظیماتی از جمله زیاد و کم کردن صدا، تنظیمات روشنایی، کنتراست، انتخاب ملودی زنگ، دیدن عکس ها و شدت رنگ که این تنظیمات به شکل یک آچار و چرخ دنده روی کلیدهای آیفون دیده می شود، وجود دارد.دیگر تنظیماتی که بر روی این کلیدها وجود دارد، باز نمودن درب، ارتباط با نگهبانی، بی صدا کردن آیفون تصویری، دوربین دوم، عکس گرفتن، ارتباط داخلی، انتقال زنگ و خاموش کردن دستگاه است.

ارتباط داخلی بین واحدها و ارتباط با نگهبانی:

یکی از قابلیتهای منحصر به فردی که آیفون تصویری تکنما را از سایر برندها متمایز میکند، قابلیت ارتباط بین واحدها این دربازکن تصویری است. تمامی واحدها می توانند در هر زمان با یکدیگر تماس حاصل نمایند.دربازکن تصویری تکنما C70 TMV برای ارتباط با نگهبانی شستی کاملا انحصاری تعبیه نموده که به راحتی با فشار این دکمه می توان با نگهبان ارتباط برقرار کرد.

 

دایورت کردن یا انتقال زنگ:

یکی دیگر از قابلیت های خاص آیفون تصویری تکنما قابلیت انتقال زنگ به واحدی دیگر می باشد، به این نحو که در صورت عدم حضور در منزل می توانند واحد نگهبانی و یا هر واحد دیگری، پاسخگوی مراجعین باشد.

 

حافظه تصویری در آیفون های تکنما:

هیچ کدام از گوشی های آیفون تصویری تکنما در خود قابلیت حافظه ندارند و این قابلیت به واسطه قطعه ی حافظه تصویری فراهم می آید. معمولا حافظه تصویری تکنما در کنار پخش کننده تصویر در جعبه تقسیم قرار می گیرد. این حافظه تصویری برای 256 واحد کافیست و در خود تا 2000 عدد عکس را ذخیره می نماید.

دیگر قابلیت های آیفون تصویری C70 TM:

در این مدل آیفون تصویری تکنما امکان تغییر ملودی زنگ وجود دارد و می توان برای تغییر ملودی از کلید اختصاصی آن استفاده نمود. در صورتی که نمی خواهید کسی آرامش شما را بر هم زند و همچنین دستگاه آیفون تصویریتان به کارکرد طبیعی خود (عکس گرفتن در حالت حافظه دار) ادامه دهد می توان دربازکن تصویری را به حالت بی صدا در آورد .

 

 

مــحصولات مرتبط