آیفون تصویری تکنما 7 اینچ بدون حافظه - D70

محصول جدید

آیفون تصویری تکنما مدل D70 با صفحه نمایش 7 اینچی رنگی، کلیدهای لمسی و بدون قابلیت ارتباط داخلی در رنگ سفید تولید و به بازار عرضه می شود. این مانیتور بدون حافظه است و قابلیت پشتیبانی از یک دوربین مداربسته را دارد. نصب آسان با صرفه جویی در مصرف سیم، از ویژگی های این مانیتور محسوب می شود. درب باز کن D70، دارای صفحه نمایشی با تکنولوژی LCD است و به صورت روکار نصب می شود.

699,000 تومان

7 اینچ
با یک واحد (نگهبانی)
1 دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
تکنما
مانیتور آیفون تصویری
پلاستیک
روکار
آیفون تصویری
تکنما Taknama
D70
ایران
3 ساله
طراحی زیبا و منحصر به فرد - دارای صدای شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات - قابلیت باز و بسته نمودن جک برقی محک بدون نیاز به ریموت کنترل

مشخصات ظاهری:

آیفون تصویری تکنما D70 با دارا بودن یک صفحه نمایش 7 اینچ رنگی می تواند جزئیات جلوی دوربین و یا پنل را به خوبی نمایش دهد. این صفحه نمایش که از بزرگترین سایز صفحه نمایش آیفون تصویری های تک نما می باشد وضوح تصویر بسیار بالایی دارد که از مزایای این دستگاه به شمار می رود.

آیفون تصویری مدل D70 تکنما همانند مدل D43 تکنما با یک برآمدگی شیک و زیبا در قسمت پایینی دستگاه طراحی شده است. کلیدهای لمسی دستگاه روی این برآمدگی و یک قاب مشکی رنگ زیبا قرار گرفته اند. در کنار کلیدها نیز لوگوی شرکت تک نما به همراه مدل آیفون تصویری VDP D70 دیده می شود.

از آنجایی که آیفون تصویری D70 تکنما از دسته آیفون تصویری های تبلتی تکنما نیست، در سمت چپ دستگاه یک گوشی (دهنی) چهارگوشه زیبا، با انحنایی در موازات برآمدگی دستگاه می بینیم که توسط یک سیم بند فنری به دستگاه متصل شده است. اما با تست آن متوجه شدیم که برداشتن گوشی و قرارگیری آن روی خار شاسی به سختی و با زحمت انجام می پذیرد که این موضوع در مدل 4.3 اینچی همین دستگاه (مدل D43) صادق نیست و گوشی براحتی روی خار شاسی قرار می گیرد.در اطراف دستگاه آیفون تصویری D70 تک نما نیز هیچگونه کلید لمسی و یا غیر لمسی ای وجود ندارد و این موضوع به سادگی ظاهری دستگاه کمک کرده است.

صفحه نمایش:

آیفون تصویری مدل D70 تکنما که با یک صفحه نمایش 7 اینچی رنگی غیرلمسی زیبای خود را دوچندان کرده است، از تکنولوژی LED-TFT برای صفحه نمایش خود استفاده کرده است که از وضوح بالا و مصرف انرژی پایینی برخوردار است.

 

رابط کاربری و کلیدها:

همانطور که گفته شد آیفون تصویری D70 تکنما دارای 3 کلید لمسی روی بدنه دستگاه می باشد که با کلید اول از سمت راست، درب ورودی ساختمان باز و بسته و با لمس 3 ثانیه ای آن جک درب پارکینگ باز می شود. همچنین با این کلید می توان در زیر منوها حرکت کرد و مقادیر را بوسیله ی آن تغییر داد.

کلید دوم که جهت دیدن دوربین ها به کار می رود با 3 ثانیه لمس کاربر وارد محیط تنظیمات می شود.

کلید سوم نیز برای ارتباط با یکی از واحدهای (نگهبانی) حرکت در بین زیرمنوها و تغییر مقادیر آنها به کار می رود.

قابلیت ارتباط دستگاه:

در آیفون تصویری D70 تکنما تمامی واحدها میتوانند تنها با یکی از واحدها که آن واحد می تواند واحد نگهبانی باشد ارتباط برقرار نمایند.برای استفاده از دو پنل نیز باید از سوئیچر دو پنل استفاده گردد تا یکی از پنل ها به عنوان پنل پیش فرض قرار گیرد و پنل دم در هنگام زنگ خوردن تصویر را منتقل نماید.کلیه آیفونهای تصویری تک نما از یک عدد دوربین مداربسته پشتیبانی می نمایند که با کلید انحصاری که روی آیفون تصویری قرار دارد این عمل و جابجایی تصویر امکان پذیر می باشد.

حافظه ی آیفون تصویری:

مدل D70 آیفون تصویری های تک نما که از دسته آیفون تصویری های ساده ی تک نما می باشد فاقد حافظه تصویری است و همچنین امکان اتصال قطعه حافظه تصویری به این مدل وجود ندارد.

مــحصولات مرتبط