آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه - VDP E70

محصول جدید

مانیتور VDP E70 تکنما دارای نمایشگر 7 اینچ رنگی است که به صورت هندزفری صدای مراجعه کننده را منتقل می کند. قابلیت ارتباط با واحد نگهبانی و ارتباط داخلی بین همه واحدها، 80% کاهش هزینه سیم کشی، امکان انتقال تماس به واحد نگهبانی و یا یک واحد دیگر، حافظه مرکزی و نمایش تصاویر برای هر واحد به صورت محرمانه، صفحه کلید لمسی و امکان اتصال به 3 دوربین مداربسته، از ویژگی های این مانیتور محسوب می شود.

651,000 تومان

7 اینچ
دارد (حافظه مرکزی)
با کلیه واحدها
یک دقیقه
دارد
دارد
دارد
دارد
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
دارد
تکنما
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
تکنما Taknama
VDP E70
ایران
3 ساله
اتصال به سه دوربین مداربسته - بازکردن درب ریموت محک

آیفون تصویری تکنما مدل VDP E70:

آیفونهای تصویری تکنما تنوع زیادی ندارند و ظاهر منحصر به فرد و ارتباط با نگهبانی و استفاده از هفت رشته سیم تا کنون نقطه مشترک تمام این آیفونهای تصویری بوده است.

ارتباط داخلی قدرتمند:

با E70 تکنما می توان تماس را به واحد دیگر انتقال (دایورت) داد، تا در زمانی که در منزل نیستیم هیچ تماس مهمی بی پاسخ نماند. ارتباط بین واحد ها نیز این امکان را می دهد که در هنگام نیاز به راحتی با نگهبان مجتمع ارتباط برقرار نمود و یا بجای استفاده از تلفن منزل از آیفون تصویری برای ارتباط با سایر واحدها استفاده نمود. این مورد می تواند در سرعت ارتباط بین ساکنین یک مجتمع مسکونی یا تجاری و یا کاهش در هزینه های آنها موثر باشد.

سازگار با سایر آیفون های تصویری تکنما:

اگر چه آیفون تکنما مدل E43 و E70 بر خلاف دیگر محصولات شرکت تکنما با ولتاژ 24 ولت تغذیه می شوند، اما این دو مانیتور با تمام محصولات این شرکت سازگار می باشد. این دو مانیتور 24 ولت بر خلاف دیگر محصولات تکنما به شش رشته نیاز دارد، اما برای تغذیه این مانیتورها به دو رشته دیگر نیز نیاز است که جمع آنها به هشت رشته سیم خواهد رسید. پس همچنان نیاز به تغییر نوع سیم از 4 زوج به 6 زوج نمی باشد.آیفون های تصویری جدید تکنما به حافظه مرکزی تکنما وصل خواهد شد و می تواند تصاویر دریافتی از پنل را روی حافظه تصویری ذخیره نماید.

صفحه نمایش هفت اینچ و صفحه کلید لمسی:

آیفون تکنما E70 دارای صفحه نمایش هفت اینچ TFT با رزولوشن بالا است که تصاویر را با کیفیت مناسب پخش خواهد کرد.

این تصویر در شب هم قابل قبول است و به واسطه تجهیز پنل های تکنما به ال ای دی های دید در شب ، تصاویر تا دو متر به وضوح به نمایش در می آید.

کلید های کاربری در آیفون E70 در سمت راست صفحه نمایش کار شده و به صورت کاملا لمسی می باشد. این کلید ها حساسیت مناسبی را دارا هستند و تستهای عملی که بر روی این آیفون تصویری انجام شد کار با دست خیس و یا چرب خلل زیادی بر روی کارکرد سیستم ایجاد نخواهد کرد.

اتصال با دوربین مداربسته و درب ورودی واحد:

اتصال به دوربین مداربسته قابلیتی است که به تازگی به یک نیاز برای ساختمانها تبدیل شده است. آیفون تصویری E70 قادر است به سه عدد دوربین مداربسته متصل گردد. این دوربین ها را می توان در پارکینگ یا جلوی درب ورودی پارکینگ و یا درب ورودی واحد نصب نمود. همچنین می توان این آیفون را به زنگ درب واحد متصل کرد تا هنگامی که زنگ درب واحد به صدا در آمد، تصویر پشت درب واحد از طریق آیفون تصویری قابل مشاهده باشد.

مــحصولات مرتبط