پنل آیفون تصویری کارتخوان و کدینگ تکنما - E35

محصول جدید

پنل آیفون تصویری کارتخوان و کدینگ تکنما E35، با قابلیت استفاده از کارت و یا پسورد برای باز کردن درب تولید می شود. این پنل قابلیت باز کردن درب پارکینگ، امکان دید در شب به وسیله ال ای دی های موجود در دستگاه، بدنه نقره ای رنگ، ابعاد 305×122×20 میلی متر، جنس بدنه آلومینیوم ضد خش مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت، صفحه کلید تمام لمسی، امکان تعریف 1000 کارت برای هر پنل از ویژگی های این پنل محسوب می شود

1,445,000 تومان

دارد
تکنما
پنل کدینگ، کارت خوان و پسوردی
آلومینیوم
روکار
پنل آیفون تصویری
تکنما Taknama
E35
ایران
305×122×20 میلی متر
3 ساله
امکان تعریف 1000 کارت برای هر پنل - صفحه کلید تمام لمسی
دارد
دارد
دارد
دارد

ویژگی های ظاهری پنل تکنما مدل E35:

این پنل از آیفون تصویری تکنما دارای بدنه ای سیاه رنگ و بدون برجستگی است. این بدنه به ابعاد 305×122×20 میلی متر بر روی قابی نقره ای رنگ قرار گرفته است. این قاب از جنس آلومینیوم ضد خش می باشد که در برابر رطوبت و همینطور نور خورشید مقاوم است. لبه های بالایی و پایینی این پنل از جنس پلاستیک و به رنگ سفید است. نکته جالب توجه در مورد این لبه ها این که این بخش از پنل به سادگی و به صورت کشویی حرکت می کنند. در زیر آن دو حفره برای پیچ کردن پنل به دیوار به چشم می خورد.

پس نحوه نصب آن به روی دیوار به صورت روکار می باشد، اما در نظر داشته باشید که پشت دوربین این پنل دارای برجستگی مختصری است که برای قرار دادن آن بر روی دیوار نیاز به اندکی تراشیدن دیوار وجود دارد.

در صورتی که تمایل دارید از این پنل در کنج دیوار استفاده کنید، می توانید از قاب روکار زاویه ای استفاده کنید. با استفاده از این قاب می توان پنل را در زاویه و گوشه دیوار قرار داد.

در قسمت بالای این پنل نام و برند Taknama مشخص است. کمی پایین تر از آن دوربین پنل به وضوح دیده می شود. این دوربین قادر است تصاویر را با کیفیت بالایی بر روی مانیتور داخل واحد نمایش دهد. در اطراف این دوربین 6 ال ای دی برای ایجاد نور کافی در شب قرار گرفته است. این LED ها دید در شب این پنل را تکمیل می کنند. این دوربین زوایه دید وسیعی برای کاربر فراهم می آورد.

کمی پایین تر از دوربین، اسپیکر پنل E35 تکنما به صورت خطوط موازی و افقی دیده می شود. در زیر اسپیکر صفحه نمایش پسورد و پس از آن بخش کارت خوان پنل مشاهده می گردد. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد این پنل پسوردی نیز هست به این ترتیب که شما می توانید با وارد کردن رمز عبور درب ساختمان را باز کنید. تکنما مدل E35 برای وارد کردن شماره واحد و برقراری تماس با آن نیز به کار می رود.

ویژگی های فنی پنل تکنما مدل E35:

کلید های قرار گرفته بر روی این پنل همگی لمسی هستند و برای باز کردن درب ساختمان با استفاده از رمز عبور ابتدا کلید * و سپس رمز را وارد نمایید. همچنین این کلید ها برای تماس مراجعه کننده با واحد مورد نظر نیز به کار می رود.

این دستگاه کارتخوان نیز هست. برای هر پنل مجموعا 1000 کارت تعریف شده است. پس از معرفی کارت ها به پنل کارت خوان تکنما شما می توانید با نزدیک کردن کارت خود به پنل درب ساختمان را باز کنید. نکته جالب توجه اینکه شما می توانید با نصب ماژولی جداگانه در کنار پنل، درب پارکینگ را نیز باز نمایید و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پنل است، چرا که اساسا باز کردن درب پارکینگ با استفاده از پنل ممکن نیست و توسط مانیتور انجام می گیرد.

صدا و تصویر انتقال یافته توسط این پنل دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که حتی تا طبقات بالای ساختمان نیز بدون هیچ مشکلی انجام می گیرد. همانطور که می دانید از ویژگی های خاص محصولات ساخت شرکت تکنما این است که نصب پنل را با استفاده از تنها 7 رشته سیم امکان پذیر می سازد. این نوع نصب برای پنل کدینگ پسوردی کارتی تکنما نیز به ازای هر 255 واحد امکان پذیر شده است.

-طراحی زیبا و منحصر به فرد مجهز به صفحه کلید لمسی

-دارای دوربین هوشمند رنگی با کیفیت بالا و زاویه دید وسیع

-دارای صدا شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات

-قابلیت باز کردن درب ورودی با استفاده از کارت مجاورتی (RFID)

-قابلیت باز کردن درب ورودی با استفاده از رمز عبور(Password)

-قابلیت اتصال به سیستم جک های برقی (درب پارکینگ ) با استفاده از ماژول جانبی

-دارای پنل آلومینیومی ضد خش ، ضد رطوبت و مقاوم در برابر نور خورشید

-نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از هفت رشته سیم مشترک به ازای هر 255 واحد

پنل پسوردی کارت خوان کدینگ تکنما به واسطه دارا بودن ویژگی هایی خاص می تواند به عنوان گزینه ای مناسب برای خرید مطرح شود. از آن جمله می توان به بدنه زیبا و ضد خش آن اشاره داشت که مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و رطوبت دارد. این پنل با فراهم کردن امکاناتی ویژه همانند باز کردن درب ساختمان با استفاده از رمز عبور و یا کارت، سهولت در رفت و آمد را برای شما فراهم می آورد.

مــحصولات مرتبط