پنل آیفون تصویری تکنما

محصول جدید

پنل رنگی 4-6-8 واحدی آیفون تصویری تکنما، به صورت کلید دار و با صفحه نمایش تولید می شود. این پنل داراي دوربين هوشمند رنگي است و زاويه ديدی وسيع تا 120 درجه دارد. تنظيم اتوماتيك شدت نور متناسب با نور محيط، امكان ديد در شب تا فاصله يك متر، قابليت تنظيم زاويه ديد دوربين، قابلیت اتصال به سیستم جکهای برقی تک نما، تجهیز به سیستم دزدگیر، از ویژگی های این پنل محسوب می شد.

650,000 تومان

2.4 اینچ
توکار
پنل آیفون تصویری
تکنما Taknama
DX-ODVPK
ایران
3 ساله
مجهز به دزدگیر - ضد خش و ضد رطوبت - مقاوم در برابر نور خورشید
دارد
4، 6 و 8 واحدی
تکنما
پنل تصویری
فلزی

آیفون تصویری تکنما:

پنل رنگی 4-6-8 واحدی آیفون تصویری تکنما، به صورت کلید دار و با صفحه نمایش تولید می شود. این پنل داراي دوربين هوشمند رنگي است و زاويه ديدی وسيع تا 120 درجه دارد. تنظيم اتوماتيك شدت نور متناسب با نور محيط، امكان ديد در شب تا فاصله يك متر، قابليت تنظيم زاويه ديد دوربين، قابلیت اتصال به سیستم جکهای برقی تک نما، تجهیز به سیستم دزدگیر، صداي شفاف و بدون نويز و بدنه آلومینیومی ضد خش، ضد رطوبت و مقاوم در برابر نور خورشيد، از مشخصات و ویژگی های این پنل محسوب می شد.

این روزها آیفون تصویری جزوی از ضروریات ساختمان های مسکونی و اداری محسوب می شود. آیفون تصویری تکنما به عنوان یک درب باز کن تصویری شناخته می شود ، یک سیستم تصویری مستقل برای مدیریت تماس های ساخته شده درب ورودی به ساختمان توسط ارتباطات سمعی و بصری بین داخل و خارج. همچنین می توان از ویژگی های اصلی این درب باز کن شبکه خدمات پس از فروش آن است که با استقبال مصرف کنندگان مواجه شده و شرکت را بر آن داشته که با ارائه محصولاتی جدیدتر جوابگوی اعتماد مصرف کنندگان باشد. در ساخت سری جدید آیفون تصویری تک نما از قطعات با کیفیت شرکت های معتبر خارجی و تکنولوژی سطح بالای تولید استفاده شده است.

ارتباط داخلی بین طبقات از ویژگی های منحصر به فرد آیفون تصویری تکنما می باشد.

آیفون های تصویری تکنما و درب های اتوماتیک پارکینگ و سیستم های حفاظتی کاملاً بر اساس نیاز مشتری می باشد. این شرکت با مشاورین با تجربه و متخصص به امور فنی و نصب و همچنین پرسنل متعهد در خدمات پس از فروش گامی در جهت ارتقاء کیفی خدمات و معرفی کالا بردارد

مشخصات کلی:

داراي دوربين هوشمند رنگي با كيفيت بالا

توانايي تنظيم اتوماتيك شدت نور متناسب با نور محيط

امكان ديد در شب تا فاصله يك متر (بدون نياز به روشنایی)

زاويه ديد وسيع تا 120 درجه

قابليت تنظيم زاويه ديد دوربين

قابلیت اتصال به سیستم جکهای برقی تک نما (درب پارکینگ)

دارای سیستم محافظ خودکار در برابر ولتاژهای غیر مجاز

دارای سیستم عیب یابی هوشمند در هنگام نصب

دارای سیستم دزدگیر

داراي صداي شفاف و بدون نويز حتي از بالاترين طبقات

داراي پنل آلومینیومی ضد خش، ضد رطوبت و مقاوم در برابر نور خورشيد

نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از هفت رشته سيم مشترك

مــحصولات مرتبط