پنل آیفون تصویری کارتخوان و کدینگ تکنما

محصول جدید

پنل آیفون تصویری تکنما مدل کارتخوان و کدینگ، دارای دوربین هوشمند رنگی با کیفیت بالا می باشد. زاویه دید 120 درجه با قابلیت تنظیم، قابلیت باز کردن درب پارکینگ با استفاده از برد رابط جک تکنما،، مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید، کاهش 80% هزینه سیم کشی با استفاده 7 رشته سیم به ازای هر 256 واحد و باز نمودن درب عابر رو از طریق کارت با امکان تعریف 1000 کارت، از ویژگی این پنل تکنما محسوب می شود.

1,325,000 تومان

توکار
پنل آیفون تصویری
کاهش 80% هزینه سیم کشی با استفاده 7 رشته سیم به ازای هر 256 واحد - امکان تعریف 1000 کارت
تکنما
پنل کدینگ
آلومینیوم
تکنما Taknama
ODS E35 SC
ایران
3 ساله
120 درجه

پنل آیفون تصویری کارتخوان و کدینگ تکنما:

پنل آیفون تصویری تکنما مدل کارتخوان و کدینگ، دارای دوربین هوشمند رنگی با کیفیت بالا می باشد. زاویه دید 120 درجه با قابلیت تنظیم، قابلیت باز کردن درب پارکینگ با استفاده از برد رابط جک تکنما، بدنه آلومینیوم ضد خش، مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید، کاهش 80% هزینه سیم کشی با استفاده 7 رشته سیم به ازای هر 256 واحد و باز نمودن درب عابر رو از طریق کارت با امکان تعریف 1000 کارت، از ویژگی این پنل تکنما محسوب می شود.

ویژگی های پنل درب باز کن کدینگ و کارتخوان تکنما:

-دوربین هوشمند رنگی با کیفیت بالا

-زاویه دید 120 درجه با قابلیت تنظیم

-قابلیت باز کردن درب پارکینگ با استفاده از برد رابط جک تکنما

-جنس پنل آلومینیوم ضد خش، مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید

-کاهش 80% هزینه سیم کشی با استفاده 7 رشته سیم به ازای هر 256 واحد

-باز نمودن درب عابررو از طریق کارت RF ID با امکان تعریف 1000 کارت

با توجه با بالا رفتن تعداد واحدهای ساختمان های امروزه یکی از مشکلات اساسی میزان هزینه و متراژ سیم کشی مورد نیاز برای آیفون های تصویری و پنل های درب باز کن آن هاست. تکنما با ایجاد قابلیت استفاده از هفت رشته سیم به ازای هر 256 واحد تا حدود بسیار زیادی اقدام به حل این مشکل کرده است. از دیگر قابلیت های منحصر به فرد این پنل امکان باز کردن درب پارکینگ (جک برقی اتوماتیک)، دوربین هوشمند با زاویه دید بسیار وسیع و قابل تنظیم، امکان تعریف 1000 کارت RF ID و غیره یکی از گزینه های بسیار مناسب ایرانی موجود در بازار است.

مــحصولات مرتبط