پنل آیفون تصویری کدینگ تکنما

محصول جدید

پنل کدینگ تکنما دارای دوربين هوشمند رنگي با كيفيت بالا است و امكان ديد در شب تا فاصله يك متر (بدون نياز به روشنایی) را داراست. زاويه ديد این دوربین تا 120 درجه را پشتیبانی می کند و همچنین قابليت تنظيم زاويه ديد دوربين نیز وجود دارد. قابلیت اتصال به سیستم جکهای برقی تک نما، تجهیز به سیستم دزدگیر، صداي شفاف و بدون نويز حتي از بالاترين طبقات، بدنه آلومینیومی ضد خش، از ویژگی های این پنل محسوب میشود.

1,200,000 تومان

توکار
پنل آیفون تصویری
تکنما Taknama
DX-ODVPK 34
ایران
3 ساله
تکنما
پنل کدینگ
آلومینیوم

پنل آیفون تصویری کدینگ تکنما:

پنل کدینگ تکنما دارای دوربين هوشمند رنگي با كيفيت بالا است و امكان ديد در شب تا فاصله يك متر (بدون نياز به روشنایی) را داراست. زاويه ديد این دوربین تا 120 درجه را پشتیبانی می کند و همچنین قابليت تنظيم زاويه ديد دوربين نیز وجود دارد. قابلیت اتصال به سیستم جکهای برقی تک نما، تجهیز به سیستم دزدگیر، صداي شفاف و بدون نويز حتي از بالاترين طبقات، بدنه آلومینیومی ضد خش، مقاومت رطوبت و در برابر نور خورشيد، از ویژگی های این پنل تکنما محسوب می شود.

این پنل می تواند با هفت رشته سیم و یک پنل کدینگ به بیش از 250 واحد تصویر و زنگ بدهد و هم زمان ارتباط داخلی را نیز بین واحد ها برقرار کند. این توانایی برای مجتمع های مسکونی بسیار خوش آیند بود و استقبال خوبی از محصولات تکنما در مجتمع های مسکونی و تجاری انجام شود

مشخصات کلی:

-داراي دوربين هوشمند رنگي با كيفيت بالا

-توانايي تنظيم اتوماتيك شدت نور متناسب با نور محيط

-امكان ديد در شب تا فاصله يك متر (بدون نياز به روشنایی)

-زاويه ديد وسيع تا 120 درجه

-قابليت تنظيم زاويه ديد دوربين

-قابلیت اتصال به سیستم جکهای برقی تک نما (درب پارکینگ)

-دارای سیستم محافظ خودکار در برابر ولتاژهای غیر مجاز

-دارای سیستم عیب یابی هوشمند در هنگام نصب

-دارای سیستم دزدگیر

-داراي صداي شفاف و بدون نويز حتي از بالاترين طبقات

-داراي پنل آلومینیومی ضد خش، ضد رطوبت و مقاوم در برابر نور خورشيد

-نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از هفت رشته سيم مشترك

پنل درب باز کن کدینگ تکنما، از جمله پنل های ایرانیست که با آیفون تصویری همین برند سازگاری دارد. این پنل با دارا بودن ویژگی های منحصر به فردی همچون، دارا بودن سیستم دزدگیر، کاهش 80% هزینه سیم کشی، امکان باز کردن جک برقی اتوماتیک پارکینگ، امکان دید در شب و غیره به گزینه مناسبی برای هر ساختمانی تبدیل شده است.

مــحصولات مرتبط