آیفون تصویری کوماکس 4.3 اینچ بدون حافظه CDV- 43K

محصول جدید

مانیتور رنگی آیفون تصویری COMMAX مدل CDV- 43K از سری Fine View، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی رنگی است که از تکنولوژی LED ساخته شده و به صورت روکار بر روی دیوار نصب می شود. این مانیتور با قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد به یک نمونه مناسب جهت استفاده در آپارتمان های نسبتاً بزرگ تبدیل شده. در این درب باز کن از گوشی 4VHP استفاده شده است. آیفون تصویری 43K بدون حافظه است و کلید لمسی دارد.

880,000 تومان

4.3 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
ندارد
ندارد
LED
دارد
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV- 43K
کره
167x157x28 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43K:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43K ،دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی است و این صفحه نمایش از نوع ال ای دی می باشد. برای این محصول امکان اتصال به پنل دوم نیز فراهم شده است. این آیفون جزو آیفون های هندست کوماکس است که برای برقراری ارتباط با مراجعه کنند باید از گوشی استفاده کرد. قیمت آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43K به گونه ای تنظیم شده است که آن را در رده آیفون های اقتصادی کوماکس قرار می دهد. این آیفون Commax شباهت زیادی به آیفون تصویری 43KM کوماکس دارد با این تفاوت که بدون حافظه می باشد.

درب باز کن 43K کوماکس از صفحه نمایش 4.3 اینچی از نوع ال ای دی بهره می برد. این مانیتور تصویری کوماکس قابلیت اتصال به پنل دوم و یا دوربین مدار بسته را ندارد. این آیفون که در رده آیفون های اقتصادی کوماکس قرار دارد، هندست است و دارای گوشی است. مناسب بودن قیمت آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43Kآن را جزو محبوب ترین آیفون های ساخت این شرکت قرار می دهد و امکان خرید آن را بالا می برد؛ چرا که تمامی ویژگی های لازم برای یک آیفون تصویری کامل را در خود جای داده است.

آیفون تصویری COMMAX مدل CDV-43K از هر دو سیستم NTCS و PAL پشتیبانی می نماید به اضافه اینکه امکان برقراری ارتباط داخلی بین واحد ها را نیز فراهم می سازد، به این ترتیب می توان به سادگی بین واحد های یک ساختمان ارتباط داخلی برقرار نمود.

بررسی ظاهری مانیتور آیفون تصویری کوماکس CDV-43K:

این مانیتور دربازکن کوماکس با دارا بودن نمایشگر 4.3 اینچی اندازه ای مناسب برای مشاهده تصاویر بیرون ساختمان دارد. این صفحه نمایش مستطیلی بر روی صفحه ای سفید رنگ قرار گرفته و کمتر از نیمی از قسمت بالایی بدنه آن را در بر گرفته است. درست در زیر این صفحه نمایش کلید های لمسی این آیفون قرار گرفته است.

در بخش پایینی همین صفحه نام COMMAX به رنگ مشکی دیده می شود. برای برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده با استفاده از این مانیتور شما نیاز به یک گوشی صوتی دارید. این گوشی در سمت چپ بدنه قرار گرفته است که برای سهولت در برداشتن آن، بخشی باریک و بلند از سمت چپ بدنه خالی شده است که این بخش خالی برای سهولت در برداشتن گوشی از جای خود تعبیه شده است. همچنین برای قرارگیری شاسی در جای خود از شاسی مکانیکی استفاده شده است.

ابعاد بدنه این آیفون تصویری کوماکس 157×167 میلی متر و قطر آن 28 میلی متر است. گفتنی است عملکرد آن در دمایی بین 0 تا 40 درجه سانتی گراد به خوبی امکان پذیر است و به صورت روکار نصب می شود. تصویر زیر نمای کناری این مانتور و قطر بدنه آن را نشان می دهد.

صفحه نمایش:

در ساخت نمایشگر این مانیتور آیفون کوماکس از روش TFT استفاده شده است. این صفحه نمایش ال ای دی همانطور که نام آن نشان می دهد، 4.3 اینچ است. این اندازه برای یک مانیتور کافی به نظر می رسد.

برقراری ارتباط داخلی:

این آیفون این امکان را فراهم می آورد تا در یک واحد ارتباط صوتی برقرار گردد. به این ترتیب که می توان با استفاده از گوشی ارتباط داخل واحد مدل DP-4VHP در داخل یک واحدِ عموما بزرگ، ارتباط صوتی ایجاد کرد.

رابط کاربری:

تصویر زیر نشان دهنده اجزای سازنده این مانیتور است:

در این تصویر شماره های 1 و 2 به ترتیب نشان دهنده گوشی و صفحه نمایش است. بر روی بدنه آیفون تصویری COMMAX مدل CDV-43K و درست زیر این صفحه نمایش چند کلید لمسی به چشم می خورد که هر کدام وظیفه خاصی به عهده دارند.

 

شماره 3 در این تصویر نشان دهنده کلیدی برای روشن شدن صفحه نمایش و مشاهده بخش تحت پوشش دوربین پنل است. کلید شماره 4 برای برقراری ارتباط داخلی به کار می رود. شماره 5 برای باز کردن درب و شماره 6 برای دسترسی به منوی تنظیمات استفاده می گردد. همچنین شماره 7 این تصویر، سوییچ برای روشن و خاموش کردن دستگاه را مشخص کرده است.

ویژگی های آیفون تصویری کوماکس CDV-43K:

-نمایشگر 4.3 Inch TFT LED Display

-منبع تغذیه AC 100~240V, 50/60Hz

-روش نصب روکار

-ابعاد بدنه 167×157×28 میلی متر

-قابلیت کارکرد در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد

-کلید های لمسی و طراحی بسیار ساده و شیک

-دارای منوی تنظیمات ساده و کاربردی

-قابلیت برقراری ارتباط بین دو گوشی داخل واحد تنها با استفاده از یک گوشی صوتی مدل DP-4VHP

-پشتیبانی از هر دو سیستم PAL و NTSC

 

مــحصولات مرتبط