آیفون تصویری کوماکس 4.3 اینچ بدون حافظه CDV-43M

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی Commax مدل CDV-43M از سری Fine View، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ و کلید لمسی است. این مانیتور بدون حافظه و با قابلیت برقراری ارتباط صوتی داخل واحد تولید می شود. قابلیت اتصال به دو دوربین و یا دو پنل و بدنه طرح فلزی از دیگر ویژگی های این مانیتور محسوب می شوند.همچنین برقراری ارتباط داخل واحد و قابلیت اتصال به دو دوربین و یا دو پنل از دیگر خصوصیات این محصول کوماکس است.

1,600,000 تومان

4.3 اینچ
داخل واحد با گوشی صوتی
LCD-TFT
بدون گوشی (هندزفری)
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
CDV-43M
کره
180×180×28 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
طراحی تیتانیومی بدنهدکمه های لمسی با نور آبیقابل اتصال به 2 دوربین اعم از پنل و یا دوربین مداربسته
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر

بررسی ظاهری مانیتور آیفون تصویری کوماکس مدل 43M:

این درب باز کن کوماکس دارای بدنه ای مربعی با ابعاد 180×180 میلی متر است. همانطور که مشخص است این محصول جدید کوماکس دارای شباهت فوق العاده ای به آیفون تصویری کوماکس مدل 35U در ظاهر و البته برخی خصوصیات فنی است، با این تفاوت که قسمت اصلی بدنه این مانیتور دارای طرحی فلزی با خطوط ظریف افقی است.

درست در مرکز این بدنه صفحه به رنگ سفید یا آبی تیره (که رنگ خاص کوماکس است) به چشم می خورد که در بر گیرنده صفحه نمایش 4.3 اینچی آن است. در زیر این صفحه نمایش چند کلید لمسی قرار دارد که برای هر کدام وظیفه ای مشخص در نظر گرفته شده است. همانطور که ملاحظه می کنید برقراری ارتباط صوتی بین مراجعه کننده و پاسخگو بدون گوشی صوتی و تنها از طریق یک میکروفون و اسپیکر انجام می گیرد. نام COMMAX در زیر نمایشگر قابل مشاهده است.

صفحه نمایش:

مانیتور آیفون تصویری کوماکس 43M همانطور که از نام آن پیدا است، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی است. این اندازه برای یک مانیتور کافی است و شما می توانید به سادگی از آن استفاده کنید. این نمایشگر ال ای دی بوده و تصاویر نمایش داده شده در آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

رابط کاربری:

منوهای قرار گرفته در این آیفون از عملکردی ساده برخوردار هستند و برای استفاده از آن دچار مشکل نخواهید شد. این مانیتور در عین سادگی می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. در شکل زیر اجزای سازنده درب باز کن تصویری کوماکس مدل CDV-43M و کارکرد هر کدام به خوبی مشخص شده است:

در این شکل شماره 1 نشان دهنده کلید Power آیفون تصویری کوماکس مدل 43M است که با استفاده از آن می توان دستگاه را خاموش و یا روشن کرد و شماره 2 چراغ LED آبی رنگی است که روشن بودن آن نشان دهنده وجود برق است. شماره 3 میکروفون دریافت صدا و شماره 4 صفحه نمایش بدنه است.

شما می توانید با استفاده از کلیدی که با شماره 5 مشخص شده است صفحه نمایش را روشن کنید، گفتنی است این کلید در منو ها برای حرکت به پایین/چپ استفاده می گردد. کلید شماره 6 برای برقراری ارتباط داخلی با دیگر واحد ها به کار می رود که در منو ها وظیفه Select کردن را بر عهده دارد. شما می توانید با کلید شماره 7 درب ساختمان را باز کنید، که کلید حرکت به بالا/ راست در منو ها است. برای دسترسی به منو ها از کلید شماره 8 استفاده کنید. با فشردن کلید شماره 9 برقراری ارتباط صوتی میسر خواهد شد، اسپیکر مانیتور آیفون تصویری کوماکس مدل 43M با شماره 10 مشخص شده است. همچنین شماره 11 برای ترمینال برای به روز رسانی محصول، پورت دوربین مداربسته و همینطور ارتباط داخلی است.

قابلیت برقراری ارتباط:

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV43M می تواند از سیستم های PAL & NTSC نیز پشتیبانی کند. این آیفون که به صورت روکار نصب می گردد، این امکان را نیز فراهم می آورد که با استفاده از گوشی ارتباط داخل واحد کوماکس مدل DP-4VP ارتباط داخلی بین واحد نیز برقرار شود. به این ترتیب با نصب این گوشی صوتی می توان در داخل یک واحد ارتباط صوتی برقرار نمود، به اضافه اینکه این گوشی می تواند با انتقال صدای زنگ در نقش آیفون صوتی ظاهر شده و بتواند درب ساختمان را نیز باز نماید.

ویژگی آیفون تصویری کوماکس مدل 43M:

-طراحی جدید ساده و شیک

-نمایشگر 4.3 inch LED

-بدون گوشی

-کلید ها لمسی

-با امکان اتصال به دو پنل و یا دو دوربین مداربسته

-ابعاد 180(W)×180(H)×28(D)

-با قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد

-منبع تغذیه: AC 100~240V - 50/60HZ

-حداکثر میزان مصرف برق 15W

-نصب روکار

-سیم کشی سیم کشی پنل 4 سیم - ارتباط داخلی 4 سیم

-منوی ساده و کاربری آسان

-مسافت پنل 50 متر - ارتباط داخلی 28 متر

-قابلیت اتصال به یک گوشی ارتباط داخل واحد مدل DP-4VHP

-پشتیبانی از سیستم های PAL & NTSC

روش نصب:

سیم کشی این پنل و همینطور سیم کشی سیستم ارتباط داخلی برای آیفون تصویری کوماکس مدل 43M به صورت 4 رشته ای فویل دار انجام می شود. نحوه نصب این ایفون در شکل زیر به خوبی نمایش داده شده است:

 

 

مــحصولات مرتبط