آیفون تصویری کوماکس 4.3 اینچ بدون حافظه CDV-43MH

محصول جدید

آیفون تصویری رنگی Commax مدل CDV-43MH از سری Fine View دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی می باشد. این مانیتور بدون حافظه است و صفحه کلید لمسی دارد. از دیگر ویژگی های این درب باز کن کوماکس می توان به: با امکان برقراری ارتباط داخل واحد، قابل اتصال به 2 پنل، رنگ بدنه نقره ای با ظاهری آینه ای و امکان اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته اشاره کرد.

1,750,000 تومان

4.3 اینچ
ندارد
داخل واحد با گوشی صوتی
LCD-TFT
فقط کلید لمسی (key touch)
ندارد
ندارد
ندارد
کوماکس
مانیتور آیفون تصویری
روکار
آیفون تصویری
کوماکس Commax
کره
224×176×22 میلی متر
3 ساله
0 تا 40 درجه سانتی گراد
ساده Fine View
پنل 50 متر - ارتباط داخلی 20 متر
Max.15W / standby 3.9W

آیفون تصویری کوماکس مدل CDV-43MH:

آیفون تصویری کوماکس 43MH از جدید ترین انواع مانیتور سری Fine View کوماکس به شمار می رود. این محصول 4.3 اینچی با صفحه ای آینه ای دارای بدنه ای بسیار زیبا است که آن را از دیگر مانیتور ها جدا می سازد. اندازه نمایشگر آن بسیار مناسب است و با استفاده از کلید های لمسی آن به سهولت قادر به اجرای کارکرد های گوناگون آن هستید. امکان برقراری ارتباط داخلی با استفاده از گوشی صوتی و همین طور مشاهده تصاویر پنل دوم و دوربین مداربسته نیز برای این مانیتور فراهم آمده است.

مشخصات ظاهری آیفون تصویری کوماکس 43MH:

وجه تمایز این آیفون تصویری نسبت به انواع دیگر آن، بدنه نقره ای و آینه ای آن است. این مانیتور دارای بدنه ای به ابعاد 224×176×22 میلی متر است. بر روی آن صفحه ای طلقی دربرگیرنده صفحه نمایش 4.3 اینچی به چشم می خورد. این صفحه با ظاهری آینه ای جلوه ای خاص به محیط می بخشد و در زیبایی آن نقش بسزایی خواهد داشت. درست در بالای مانیتور نام COMMAX و در لبه زیرین آن کلید های لمسی برای برقراری ارتباطات را مشاهده می کنید. در سمت چپ مانیتور گوشی آن قرار گرفته که به وسیله آن قادر هستید با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار کنید. در لبه خارجی این گوشی نیز نام COMMAX حک شده است که به نوعی می تواند نماد اصالت آیفون تصویری کره ای باشد.

نمایشگر:

مانیتور آیفون تصویری کوماکس 43MH دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی ال سی دی است که قدرت تفکیک بالای رنگ و جزییات آن امکان ایجاد تصاویری با کیفیت بسیار بالا برای شما فراهم می آورد. شما می توانید با استفاده از این مانیتور تصاویر دو پنل و یا دوربین مداربسته را نیز مشاهده کنید.

ارتباطات مانیتور 4.3 اینچ آینه ای کوماکس:

همانطور که در بالا اشاره شد این مانیتور دارای کلید های لمسی است و شما قادر هستید تنها با لمس این کلید ها، کارکرد مورد نظر خود را اجرا کنید. اولین کلید از سمت راست می تواند به سادگی دسترسی به منو ها را فراهم آورد. دکمه دوم که با علامت «کلید» مشخص شده است اصلی ترین وظیفه این مانیتور یعنی باز کردن درب ساختمان را بر عهده دارد. از دیگر خصوصیات این مانیتور این که امکان برقراری ارتباط داخل واحد با یک گوشی صوتی را نیز دارد. شما می توانید با استفاده از گوشی صوتی 4VHP در داخل واحد، بین مانیتور آیفون تصویر 43MH و گوشی صوتی ارتباط برقرار نمایید. این ویژگی برای واحد هایی با اندازه بزرگ بسیار مناسب به شمار می رود به این ترتیب سهولت در برقراری ارتباط را در اختیار خواهید داشت. با استفاده از این گوشی صوتی می توانید درب ساختمان را نیز باز کنید. برای برقراری این ارتباط تنها کافیست کلید سوم را لمس کنید.

در انتهای این ردیف کلیدی قرار گرفته است که با استفاده از آن می توانید مانیتور را روشن کنید و تصاویر بیرون ساختمان را مشاهده نمایید. در کنار این کلید ها LED ظریف و کوچکی به چشم می خورد که روشن بودن آن نشانه وجود برق در دستگاه است و در صورت خاموش بودن، باید اتصالات آن را برای داشتن برق کنترل کرد.

این مانیتور امکان نمایش تصاویر دوربین مداربسته را نیز فراهم می آورد، اما در نظر داشته باشید که با استفاده از آن تنها می توانید تصاویر را مشاهده کنید و امکان ضبط آن بر روی مانیتور را نخواهید داشت. برای گزارش گیری از تصاویر دوربین مداربسته نیاز به ابزاری دیگر دارید.

ویژگی های آیفون تصویری 4.3 اینچ کوماکس 43MH:

-دارای کلید های لمسی

-با امکان اتصال به دو پنل

-با امکان اتصال به دوربین مداربسته

-با قابلیت برقراری ارتباط صوتی داخل واحد

-نصب به صورت روکار

-با امکان استفاده در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد

-پشتیبانی از هر دو سیستم PAL/NTSC

نقشه نصب:

 

مــحصولات مرتبط